Stan K.

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora

Temat: czy to jest dobry pomysł na biznes?? montaż rekuperacji w...

Kobiety są uczuciowe, ale w biznesie i "twardsze". Oprócz tego, mężczyźni robią karierę, bo są mężczyznami (obojętnie czy mają znanie o tym, co robią, czy nie). Aby kobieta doszła do władzy (obojętnie czy prezes czy jakiś inny tytuł), musi wykazać, że się nadaje do tej pracy (chyba, że jest córką właściciela).


Pani Dario ja nie kwestionuję że kobietom jest trudniej, bo muszą udowodnić, że się nadają. Ale prosiłbym o nie generalizowanie. Aktualnie wszędzie liczy się wiedza i umiejętności, a nie urodzenie. Odrębną kategorią ludzi biznesu są "prezes z urodzenia" czyli jak to Pani określiła jest córką/synem właściciela i tę kategorię bym pominą.
Na szczęście dla wszystkich świat się zmienia i coraz częściej szanse się wyrównują.
Kobiety są uczuciowe, ale w biznesie i "twardsze".

Nie wiem jaki styl Pani preferuje, ale właścicielki które ja znam z autopsji to czasami skrajne od twardego i konsekwentnego dążenia do celu, po mściwe i skierowane na psychiczne zniszczenie działanie.
Pewnie są też i tacy szefowie, a idąc dalej tym tropem wejdziemy na ścieżkę wejdziemy w spory ideologiczne, a te do niczego nie prowadzą, niczym rozmowy ateisty z wierzącym o religii.
Małgorzata W.

Małgorzata W. Specjalista ds.BHP

Temat: czy to jest dobry pomysł na biznes?? montaż rekuperacji w...

Będzie Panie Stasiu o ile będzie dobrze przygotowane ;)
Małgorzata W.:
Panie Sebastianie:

"Po pierwsze, montaż urządzeń odbywa się na wysokości więc odpowiednie pozwolenia, szkolenia BHP itp itd no i oczywiście słyszałem że problem z grupami montażowymi"

BHP to nie problem, tylko wsparcie ;) Wyraźnie jakieś przykre doświadczenia Pana spotkały.
Oferuję tu pomoc Panie Kamilu- zupełnie bezinteresowną i zapraszam na priv.
Panie Sebastianie chciałabym mieć możliwość próby zmiany Pana poglądu na kwestię bezpieczeństwa- zapraszam więc do współpracy.

... a czy to bedzie bezpieczne?
Agata Solinska

Agata Solinska ZARA Polska Sp. z
o.o.

Temat: czy to jest dobry pomysł na biznes?? montaż rekuperacji w...

Jasne, że dobry my urządzenia kupowaliśmy w http://instaltech24.pl i właśnie długo szukaliśmy kogoś do montażu, ale co do pozyskiwania produktów do montażu mogę CI ich polecić pod względem współpracy.

Temat: czy to jest dobry pomysł na biznes?? montaż rekuperacji w...

Jednak dla nas doskonałym wyborem okazała się rekuperacja białystok . Dodatkowo firma posiada naprawdę korzystną ofertę także warto na nich postawićWyślij zaproszenie do