Andrzej Sobina

Andrzej Sobina Nowoczesna reklama i
marketing

Temat: Wypożyczalnia sprzętu filmowego (+ wsparcie sprzętowe dla...

CineRental.pl jest firmą zajmująca się wynajmem sprzętu filmowego (również z obsługą) do produkcji filmowej i telewizyjnej, w przystępnych cenach i na dogodnych warunkach.
Chcemy wspierać młodych twórców w realizacji ich pierwszych produkcji filmowych, dlatego powstała specjalna oferta skierowana do studentów szkół filmowych i audiowizualnych.

Celem wypożyczalni jest udostępnienie filmowcom i video-filmowcom narzędzi pracy za ułamek ich wartości. Środki pozyskane w ten sposób mają zostać przeznaczone na zakup sprzętu do produkcji filmowej, który wspierać będzie młodych twórców i autorów filmowych w realizacji ich projektów. Oferta jest bezustannie rozbudowywana na potrzeby rynku filmowego i video.

Dzięki naszej ofercie można tanio i łatwo rozwiązać problem dostępu do szerokiej oferty sprzętu filmowego za niewielkie pieniądze do wypożyczenia na dzień, dwa, lub dłuższy.

Asortyment obejmuje m.in. kamery HD, wózek filmowy, ramię z głowicą sterującą, adapter 35mm, oświetlenie, mikroporty i wiele innych.

Przykładowa cena wypożyczenia kamery Sony Z1 to nawet 150zł; CineAlta F900 od 500zł; ramię 8m od 400zł. Adapter Letus 250zł.

Jesteśmy w stanie dostarczyć sprzęt na terenie całego kraju.


Wypożyczalnia jest dostępna pod adresem: http://www.cinerental.pl/.
Numer kontaktowy: 668 550 877
E-mail: kontakt@cinerental.pl