konto usunięte

Temat: OFERTY PRACY

W tym wątku proszę o zamieszczanie ogłoszeń jedynie dotyczących stałej pracy, nie zleceń frilanserskich. !
Agata Bobola

Agata Bobola KTOŚ CIEKAWY

Alvernia Studios jest jednym z najnowocześniejszych kompleksów produkcji filmowej na świecie. Nasze studia są położone w pobliżu autostrady A4 Katowice – Kraków 17. km od międzynarodowego lotniska Kraków/Balice, 30. km od centrum Krakowa.

Naszym celem jest produkcja filmowa umiejętnie łącząca technologię z jednoczesnym wykorzystaniem i wspieraniem potencjału kina europejskiego.

Do naszego zespołu poszukujemy osób, które byłyby zainteresowane stałą pracą stałą w dziale Digital Intermediate:

Wymagania:

* Biegła znajmość Final Cut Pro oraz Avid Media Composer,
* Montaż video (cyfrowy PAL/NTSC, HD),
* Praca z plikami DPX (2K, 4K),
* Biegła znajomość formatów kodowania video i audio,
* Znajomość specyfiki materiałów audio/video na potrzeby telewizji, filmu i internetu,
* Umiejętność synchronizacji i edycji dźwięku,
* Doświadczenie na podobnym stanowisku,
* Znajomość języka angielskiego obowiązkowa,

Dodatkowym atutem będzie:

* Znajomość programów EZTitles, Final Cut Studio 3, DVS Clipster, PFClean,
* Znajomość obsługi magnetowidów, tworzenie materiałów DCP, obsługa Telecine,
* Umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu,
* Dyspozycyjność,
* Prawo jazdy,

Kandydatom oferujemy:

* Atrakcyjne wynagrodzenie,
* Pracę w jednym z najnowocześniejszych studiów filmowych w Europie,
* Pracę przy krajowych i międzynarodowych produkcjach na rynek filmowy,
* Szansę na rozwój przy projektach w kraju i za granicą,
* Doskonałe wyżywienie w studio,
* Pomoc logistyczną osobom spoza Krakowa szukającym lokum

CV prosimy przesyłać na adres:
studios@alvernia.com, w tytule wpisując DI

ELM Production Group jest międzynarodową firmą zajmującą się realizacja animacji oraz produkcji filmowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy zmotywowanych na cel kandydatów, do pracy na stanowisku New Business Manager.

Wymagania:
- Minimum 2-3 letnie, poparte sukcesami doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów
- Bardzo dobra znajomość rynku mediów i reklamy
- Wykształcenie wyższe
- Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
- Kreatywność w rozwiązywaniu problemów
- Umięjętność pracy pod presją czasu
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- Doskonała znajomość języka angielskiego, niezbędna do pracy w międzynarodowym team’ie

Zakres obowiązków:
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych
- Opieka nad obecnymi klientami firmy
- Przygotowywanie ofert i propozycji rozwiązań koncepcyjnych dla klienta
- Bezpośrednie negocjacje z klientami
- Planowanie budżetu przy realizacji kampanii reklamowych dla klientów
- Przygotowywanie raportów dla przełożonych i klientów
- Analiza rynku konkurencji w branży reklamowej
- Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji i umiejętności.

Oferujemy:
- Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Współpracę ze znanymi, międzynarodowymi klientami
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny system premiowy
- Możliwość aktywnego udziału w budowie i rozwoju firmy
- Realizacja ciekawych projektów we współpracy z kreatywnym zespołem

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: jobs@elm1.com
W e-mailu proszę wpisać tytuł "New Business Manager”.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy: agnieszka@soundflower.pl Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 23.02.2013 o godzinie 00:22 z tematu "Studio dźwiękowe Soundflower szuka New Business Managera – Warszawa"
Tomek Taras

Tomek Taras Creative Strategist
at e-commerce, Brand
Storyteller & Fi...

Poszukuję Animatora i Kompozytora muzyki (oddzielnie) do stałej współpracy.

Wymagania:
Dobre portfolio

Oferuję:
Satysfakcjonujące wynagrodzenie

Uwaga:
To nie zlecenie freelancerskie ;)

Kontakt:
inc.filmakers@gmail.com
Joanna K.

Joanna K. Student, Uniwersytet
Łódzki

Poszukiwany montażysta/tka (Łódź i okolice):
- Dobra znajomość pakietu Adobe Creative Suite / Creative Cloud (przede wszystkim Premiere Pro oraz Speedgrade)
- Dobra znajomość programu Avid Media Composer - Znajomość zasad rządzących media managementem w projektach audio-video
- Znajomość współczesnych standardów audio-video (formaty, kodeki) i ich zastosowanie do konkretnych kanałów dystrybucji
- Znajomość zasad korekcji koloru
- Znajomość podstawowych zasad obróbki audio
Mile widziane :
- Znajomość Adobe After Effects, Adobe Photoshop
- Doświadczenie z obróbką plików pochodzących z kamer RED
- Doświadczenie w tworzeniu pakietów DCP

Zainteresowanych proszę o kontakt e-mail: info@isyrius.com lub fundacjaisyrius@gmail.com (w temacie: montażysta)

Następna dyskusja:

SZUKAM PRACY ! media , nowe...

Wyślij zaproszenie do