Sylwia Sumińska

Sylwia Sumińska Dyrektor
Administracyjny

Temat: Inwestycja w Produkcje Filmowe KINO + SERIAL

Zapraszam inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych do wzięcia udziału w finansowaniu produkcji dzieł filmowych przeznaczonych do dystrybucji w kraju i za granicą.

Jesteśmy prekursorem i liderem alternatywnego na rynku polskim inwestowania w produkcje filmowe. Do dotychczasowych produkcji w których brali udział nasi Klienci zaliczyć można między innymi „Służby Specjalne” czy też „Pitbull – Nowe Porządki”, w reżyserii Patryka Vegi.
Mając na uwadze dotychczasową współpracę z naszymi wieloletnimi partnerami, dla naszych klientów oferujemy możliwość partycypacji w zyskach nawet do 50% przez okres co najmniej 5 lat od premiery kinowej. Czas inwestycji to około 2 lata. Oczekiwana stopa zwrotu z filmów to od kilkunastu do kilkuset procent.
Aktualnie poszukujemy Inwestorów do wzięcia udziału we współfinansowaniu najnowszych produkcji filmowych dedykowanych do krajowych i zagranicznych dystrybucji.
Będą to produkcje, o których będzie się mówiło na długo przed premierą. Szczegóły możemy omówić podczas rozmowy telefonicznej.
Jeśli interesują Państwa szczegóły tych inwestycji, zapraszam do kontaktu.

„Pitbull. Nowe porządki” zdetronizował bezwzględnie konkurencję - w pierwszy weekend najnowszy film Patryka Vegi obejrzało ponad 211 tysięcy widzów! Od premiery 22 stycznia do14 lutego ponad 1 milion widzów! „Pitbull. Nowe porządki” przebił tym samym otwarcie „Drogówki” , „Miasta 44”, „Wilka z Wall Street” czy najnowszego filmu Quentina Tarantino. To najlepszy wynik otwarcia (weekend) w dotychczasowej karierze reżyserskiej Patryka Vegi.
„Pitbull. Nowe porządki” zachwyca nie tylko widzów, ale również krytyków. „Wciąga bez reszty!” (Maciej Misiorny, Tele Tydzień), „zjednał mnie swą niesłychaną energią” (Jacek Szczerba, Gazeta Wyborcza), „to filmowa ekstraklasa” (Sylwia Krasnodębska, Gazeta Polska Codziennie), „to mocne kino sensacyjne, nawiązujące do stylistyki Martina Scorsese” (Dariusz Pawłowski, Dziennik Łódzki).

Product Placement
Sylwia Sumińska
e-mail: sylwia.suminska@conorcapitalinvest.pl
m. 783 507 426