Katarzyna Szkódlińska (Adamczyk)

Katarzyna Szkódlińska
(Adamczyk)
Finanse, controlling
i znacznie więcej :)

Temat: iStore obsługa B2B - czy ktoś może pomóc?

Witam,

Posiadamy sklep na platformie iStore: nido-poznan.pl Wszystko chodziło ok (oczywiście przy pewnej gimnastyce i akceptacji ich niedoróbek itd.) do momentu gdy biznes rozrósł nam się o obsługę B2B.

Ktoś kto jest w temacie iStore wie, że w takim wypadku trzeba dodawać zamówienia ręcznie w panelu administracyjnym (nie ma możliwości wybrania zapamiętanego wcześniej kontrahenta).
O ile dodanie 3 zamówień dziennie jest ok, o tyle 15 i więcej to już totalna strata cennego czasu.
Czy ktoś może miał podobny problem (duża ilość wprowadzanych ręcznie zamówień) i sobie z nim poradził? Jeśli tak, to bardzo proszę o poradę.

Jeśli nie to może ktoś i doradzi na jaką platformę w miarę sprawnie można się przenieść, która obsłuży następujące funkcje:

- sprzedaż internetowa w Polsce (w iStore poprzez iFirmę mam także możliwość wystawienia faktur eksportowych z VAT 0% z ręcznie wprowadzonych do iStora zamówień z odpowiednimi wcześniej wpisanymi cenami).

- standard: powiązanie z Allegro, Ceneo i inne porównywarki, płatności elektroniczne itd.

- rezerwacje stanów magazynowych (dlatego wprowadzam wszystko poprzez platformę iStore - żeby nie gubić się w stanach magazynowych widocznych w sklepie)

- raportowanie wprowadzonych zamówień (wszystkie szczegóły, nie tylko ogólny ) w formatach xls (na własne potrzeby) oraz csv, xml lub innym zachowującym rozdzielniki, aby móc eksportować dane do operatora logistycznego (BTW polecam Raben Polska do obsługi sklepu internetowego!)

- to czego brakuje w iStore: możliwość zapamiętania kontrahenta i ewentualnie przypisania do niego odpowiedniego cennika dla produktów, oraz wystawianie poprawnych faktur krajowych i eksportowych.

Będę wdzieczna za wszelkie wartościowe komentarze.