Łukasz Grabowski

Łukasz Grabowski Specjalista ds
Marketingu, TOMSTAL

Temat: Przebranżowienie w kierunku SAP

Szanowni Państwo,
Chciałbym skorzystać z olbrzymiego potencjału jaki daje zagęszczenie doświadczonych osób w temacie SAP na tym forum, pytając: jak się skutecznie przebranżowić i zacząć swoją przygodę z SAP?

Ukończyłem kierunek: informatyka i ekonometria. Później moja kariera zawodowa potoczyła się nieco inaczej niż docelowo planowałem i zostałem spec. ds sprzedaży. Jednak zaczęło mnie znowu ciągnąć w kierunku IT,.. Konkretnie zainteresowałem się pracą jako konsultant SAP. TYLKO: Wszędzie piszą, że najważniejsza jest praktyka. Sprawdzałem oferty pracy jako junior w Trójmieście, żeby jakoś zacząć i nabyć nowych umiejętności, jednak ofert dla osób bez doświadczenia dosłownie nie ma. Wszędzie jest wymagany min, rok przy projektach związanych z SAP itp. I teraz mocno zastanawiał się jak to wszystko rozegrać, żeby moje przebranżowienie miało ręce i nogi. Może najpierw iść na jakieś szkolenie/zrobić certyfikat/studia podyplomowe? Są nawet studia w Gdańsku konkretnie z tematyki SAP gdzie dostaje się dostęp do testowego SAPa z którego można korzystać, jednak pytanie czy one nauczą mnie praktycznych umiejętności i czy w ogóle ktoś z pracodawców zwróci na to uwagę. Z góry dziękuję bardzo za pomoc.
Paulina S.

Paulina S. SEO, afiliacja,
e-commerce,
copywriting, social
media

Temat: Przebranżowienie w kierunku SAP

Mam znajomą, która zaczęła jako młodszy konsultant sam (https://sidgroup.pl/konsultant-sap). Wcześniej nie miała z tym tematem do czynienia, a teraz nie zamieniłaby pracy na żadną inną. Może spróbuj się przeprowadzić do Warszawy, tam byłoby Ci łatwiej pewnie.Wyślij zaproszenie do