Anna W.

Anna W. Junior Software
Tester

Temat: Analityk Danych IT- SharePoint Developer

Dla naszego Klienta - globalnej firmy będącej ekspertem z zakresu księgowości oraz obsługi klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk Danych IT (SharePoint Developer)
miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:
Zbieranie wymagań technicznych, następnie rozwój oraz utrzymanie, projektowanie, budowa i testowanie aplikacji wspierających biznes (Ms Access, MS Excel i SharePoint);
Tworzenie skryptów, oraz opracowywanie procesów służących do pozyskiwania i przetwarzania danych;
Tworzenie dashboard"ów dla dużej ilości danych;
Asystowanie przy tworzeniu, utrzymaniu i automatyzacji całego wachlarza raportów dla interesariuszy;

Oczekiwania wobec kandydatów:
Znajomość Microsoft Applications [MS Access, MS Excel i SharePoint];
Znajomość Visual Basic for Application (VBA);
Doświadczenie przy tworzeniu zapytań w SQL;
Samodzielność, zdolności analityczne, komunikatywność;
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na codzienną swobodną pracę w międzynarodowym środowisku.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
Komfortowe biuro i warunki pracy;
Szeroki pakiet benefitów, to Ty decydujesz na co chcesz przeznaczyć środki- do wyboru: prywatna opieka medyczna, Multisport, bilety do kina, vouchery na paliwo i zakupy;
Ofertę szkoleniową (szkolenia wewnętrzne, z języków, księgowe);
Dużą samodzielność na stanowisku;
Owocowe poniedziałki :)
Bardzo przyjazną atmosferę i międzynarodowe środowisko pracy.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu anna.wymyslowska@pl.experis.com