Agata Z.

Agata Z. Konsultant ds.
Rekrutacji

Temat: Praca Java Developer - Warszawa - Możliwość pracy zdalnej

Witam,

Poszukuję Java Developer w Warszawie

OPIS STANOWISKA:

• Tworzenie i rozwój oprogramowania napisanego w języku Java

WYMAGANIA:

• min. 3 lata doświadczenia na stanowisku programisty Java/JEE
• znajomość Java (JDK 1.7, 1.8) oraz frameworków i technologii: Spring 3 (wraz ze Spring MVC), JEE 6-7, JPA 2, JSP, JSF
• dobra znajomość narzędzi do testów automatycznych (JUnit, Mockito).
• znajomość serwerów aplikacyjnych - Tomcat, Jetty (mile widziane JBoss, Websphre Weblogic)
• doświadczenie w pracy z aplikacjiami SOA oraz technologii integracyjnych WebServices, REST, SOAP, JSON
• znajomość technologii git (oraz GitHub.com)
• doświadczenie w pracy z nierelacyjnymi bazami danych (CouchDB, MongoDB).
• znajomość narzędzi continues integration (Jenkins, Bamboo).
• znajomość języka JavaScript oraz PL/SQL
• znajomość zasad programowania aplikacji internetowych (MVC) i wzorców projektowych
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
• umiejętność pracy w zespole
• zdolność analitycznego myślenia oraz samodzielność w powierzanych zadaniach

OFERUJEMY:

• udział w ciekawych projektach dla dużych europejskich Klientów
• pracę w międzynarodowym zespole doświadczonych programistów
• atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub B2B
• stabilne zatrudnienie
• pracę z najnowszymi technologiami
• elastyczne godziny pracy

Zapraszam do przesłania swojego CV na adres

a.zysko@profas.com.pl

wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 , ze zm.)”

P.S. Odpowiem każdemu ! :)
Filip Burlaga

Filip Burlaga Programista Java,
szukam pracy

Dzień dobry,

Zainteresowało mnie to ogłoszenie jednak podjąć pracę w wymiarze 1/2 lub 3/4 etatu w trybie zdalnym lub prawie zdalnym. Jeżeli byłbym przydatny to zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam, Filip Burlaga.

Następna dyskusja:

Java Developer: Warszawa, P...

Wyślij zaproszenie do