Skuteczna rekrutacja
Jakub J.

Jakub J. Public Relations |
Social Media

Temat: Konkurs Ekologiczny

Wyższa Szkoła Artystyczna wraz z Partnerami realizuje projekt współfinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pt. “GAJA zielona Ziemia. Edukacja ekologiczna młodzieży poprzez sztukę”.

Celem projektu “GAJA zielona Ziemia” jest podniesienie świadomości ekologicznej, w szczególności młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym poprzez udział w konkursie dotyczącym zmian klimatu i możliwości ich redukcji przy użyciu artystycznych form wyrazu, takich jak: film, zdjęcie, plakat i charakteryzacja.

Do kogo kierujemy projekt?

Projekt jest skierowany do ludzi młodych i młodzieży gimnazjalnej, licealnej, szkół policealnych oraz studentów szkół wyższych w wieku 16-24 lata z obszaru całej Polski.

Najważniejsze działania

W ramach projektu przeprowadzone będą liczne działania promocyjno-edukacyjne prowadzące do przeprowadzenia konkursu “GAJA zielona Ziemia”. Wybrane oraz nagrodzone w ramach konkursu prace młodych artystów i twórców będą wystawione podczas wernisażu zaplanowanego w Warszawie, a następnie zorganizowane zostaną wystawy w lokalizacjach: Warszawa, Zakopane, Poznań.

Projekt będzie zrealizowany poprzez zastosowanie nowatorskich narzędzi komunikacyjnych, zachęcenie uczestników do zapoznania się z informacjami na temat zmian klimatycznych i wzięcie udziału w konkursie artystycznym, a następnie odwiedzenie wystaw- ekspozycji prac. Zarówno konkurs jaki wystawy będą szeroko promowane przy zastosowaniu adekwatnych dla grupy docelowej narzędzi komunikacyjnych, przy bliskiej współpracy z Partnerami.

Gdzie nas znajdziecie

Edukator.pl, Facebook, Twitter, You-Tube, Grono, NaszaKlasa, blogi

więcej na Ukryty link (zaloguj się, żeby zobaczyć)
12.12.2011, 22:13

Zarejestruj się, aby zobaczyć więcej dyskusji

Zarejestruj sięWyślij zaproszenie do