Skuteczna rekrutacja

O grupie

Zapraszamy wszystkich studentów, absolwentów, miłośników, wykładowców i współpracowników "Podyplomowego Studium Coaching i Mentoring Organizacyjny" na Uniwersytecie Łódzkim

Więcej na temat studiów:
http://coach-mentor.edu.pl
lub
http://cmk.edu.pl

http://eksoc.uni.lodz.pl/portal/index.php?op=page&...


Studia w sposób unikalny łączą rozległą wiedzę naukową z wypracowanymi narzędziami praktyki. W ramach kształcenia rozwijane są zarówno indywidulane kompetencje uczestników niezbędne do efektywnej pracy w roli coachów i mentorów jak również kompetencje organizacyjne pozwalające na wdrażanie i koordynowanie programów rozwojowych w organizacjach biznesowych.

Uczestnicy zostają gruntownie przygotowani do wspierania rozwoju kadr biznesu, przechodzą warsztat projektowania narzędzi, prowadzenia sesji coachingu i mentoringu, szczegółowo poznają specyfikę coachingu i mentoringu, zakres ich zastosowania i możliwości wdrażania projektów rozwojowych.

Integralną częścią programu są dwa moduły oparte o metodykę CoachWise™ zaprojektowaną na potrzeby biznesu. CoachWise Coaching Essentials™ to moduł akredytowany w International Coach Federation (ICF) natomiast CoachWise Mentoring Essentials™ opiera się na standardach edukacyjnych European Mentoring and Coaching Council (EMCC) oraz International Mentoring Association (IAM).

Typ:
Grupa otwarta
Dołączanie:
każdy może dołączyć
Założona:
4.01.2011, 00:11
Kategoria:
Uczelnie, studia, studenci, absolwenci
Tagi:
studia, podyplomowe, coaching, mentoring, rozwój, kompetencji, szkolenia, kursy, biznes, (wszystkie), Łódź

Założyciel:

Łukasz Marciniak

Łukasz Marciniak

Human Awareness & Excellence

Moderatorzy:

Sylwia Rogala-Marciniak

Sylwia Rogala-Marciniak

Erickson Coach, Trener, Nauczyciel Mindfulness (MBSR)

Łukasz Marciniak

Łukasz Marciniak

Human Awareness & Excellence

Wyślij zaproszenie do