Olga Kacała

Olga Kacała Kierownik Działu,
C&A Polska sp. z
o.o.

Temat: biuro podróży Fun Club

czy ktoś z Was korzystał może z usług tego biura? Jadę z tym biurem w lipcu do Chorwacji, ale sama nie wiem, czy to był dobry wybór, bo opinie w necie są różne :/
Gosia Regulska

Gosia Regulska BETI TRAVEL
betitravel.com.pl,
właściciel

Temat: biuro podróży Fun Club

Jak to mówimy od strony sprzedawcy- biuro i oferta dla średnio wymagającego klienta....generalnie- w porządku, ale bez rewelacji...

konto usunięte

Temat: biuro podróży Fun Club

Niestety..... Ja korzystałam Sun&Fun i bardzo nie polecam tego biuraAnna S. edytował(a) ten post dnia 15.04.09 o godzinie 19:48
Olga Kacała

Olga Kacała Kierownik Działu,
C&A Polska sp. z
o.o.

Temat: biuro podróży Fun Club

Ale to chyba jakieś inne biuro?
Joanna T.

Joanna T. Front Office
Manager, Best
Western Premier
Kraków Hotel

Temat: biuro podróży Fun Club

Sun&Fun to nie to samo co Fun Club ;)

Byłam z Fun Clubem w Grecji 2 lata temu i z czystym sumieniem mogę polecić to biuro. Podróż i pobyt dobrze zorganizowane, przebiegały bez komplikacji. Tak jak już wspomniała moja poprzedniczka - nie dla wymagających, ale za rozsądną, adekwatną do takich warunków cenę.

Pozdrawiam
Katarzyna Cecha ( Kobos)

Katarzyna Cecha ( Kobos) Kierownik,
specjalista ds.
sprzedazy usług

Temat: biuro podróży Fun Club

Moja siostra była dwa razy z tym biurem na wycieczce zagranicznej, w Grecji i w Hiszpanii, niestety nie obyło się bez turbulencji. Za pierwszym razem rezydent nie miał jej na liście uczestników a za drugim nie było dla niej miejsca w autokarze :)
Może po prostu ma pecha ...
Joanna T.

Joanna T. Front Office
Manager, Best
Western Premier
Kraków Hotel

Temat: biuro podróży Fun Club

a tak a'propos: http://www.tur-info.pl/p/ak_id,19058,,biuro_podrozy_fu...

konto usunięte

Temat: biuro podróży Fun Club

Jedne z lepszych biur, laur mowi sam za siebie. Bylem juz pare razy i polecam

konto usunięte

Temat: biuro podróży Fun Club

Tez polecam bylam w tym roku z nimi na wyjezdzie sylwestrowym i wszystko bylo w porzadku i tak jak byc powinno :)

konto usunięte

Temat: biuro podróży Fun Club

.Kamil Newczyński edytował(a) ten post dnia 15.01.11 o godzinie 13:47
Karolina S.

Karolina S. Specjalista ds.
handlowych

Temat: biuro podróży Fun Club

Sprzedawałam oferty tego biura - klienci nie mieli żadnych zastrzeżeń. Polecam biuro FunClub z czystym sumieniem:)...
Malwina M.

Malwina M. Junior Account
Manager

Temat: biuro podróży Fun Club

rozsądna cena, przyjemna atmosfera, dla niewymagających zbyt wiele, na minus obsługa rezydenta oddelegowanego do wycieczek w Hiszpanii, ale mimo to zdecydowałam się na koleją wyprawę z tym biurem, więc mogę polecić:)

konto usunięte

Temat: biuro podróży Fun Club

Na 99% zdecydowałem się na ich ofertę na wyjazd do Chorwacji... Pożyjemy zobaczymy :)

konto usunięte

Temat: biuro podróży Fun Club

Mój urlop jeszcze się nie skończył, ale już mogę powiedzieć, że dzięki Fun Clubowi fajnie nie było. Zdecydowanie NAJGORSZE biuro z jakim miałem do czynienia.
- 2,5 godzinne spóźnienie autobusu,
- 30 godzinna podróż do Chorwacji (!),
- miejsca ustala kierowca wg. własnego "widzimisię" wskutek czego byłem rozdzielony z osobą towarzyszącą na dwóch końcach autobusu(!);
- brak jakiegokolwiek odzewu przy kontakcie e-mailowym z Biurem (nie)Obsługi Klienta (w tym zgłaszanie prośby o rezerwację miejsca)
- brak miejsc w autobusie (minibusie) przy wykupieniu wycieczek fakultatywnych - oczywiście ta "miła" informacja wychodziła już w trakcie rozpoczęcia podróży (!) (zdarzyło się to przy dwóch wycieczkach).
- cisza nocna o 23.00, ale pozwalanie klientom grać bardzo głośno muzykę do 2.00 - 3.00 w nocy pomimo zwracania uwagi, że niektórzy chcą się wyspać.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM to Biuro Podróży.

Temat: biuro podróży Fun Club

Byłam z Funclubem we wrześniu w Grecji (6+4) wszystko było ok.
Piotr K.

Piotr K. Stawiam kroki
milowe, zamaszyste
jak świat

Temat: biuro podróży Fun Club

Byłem z nimi w Budvie. Wszystko ok. Hotel zgodny z opisem bez zadnej sciemy.
Powiem szczerze, że nawet miło mnie zaskoczyli.
W każdym biurze kręcą z odległością do morza. Więc najlepiej założyć daną odległość x2. Żeby nie było rozczarowania.
Jedyne co mi się nie spodobało to powrót a mianowicie:
- zamieszanie i bezinformacja przy wykwaterowaniu czyli pół dnia na walizkach i korytarzu
- na wstępie nie miłe podejście ze strony kierowcy (Gandalf ma chyba jednak nieco milszych kierowców, ale może ja tylko źle trafiłem)
- mieli się zatrzymywać co 4 godziny na postojach. Różnie to bywa. Raz jechali 9h non stop nie reagując na prośby. Oczywiście kierowcy na własne potrzeby się zatrzymywali.

Reszta bardzo spoko. Miły kontakt z biurem i profesjonalne podejście.

konto usunięte

Temat: biuro podróży Fun Club

A ja polecam Fun Club wszystkim, którzy planują wypoczynek. Korzystałam z ich usług dwukrotnie i nie miałam żadnych zastrzeżeń. Wręcz przeciwnie - bardzo pomocni i kompetentni rezydenci, uczynni kierowcy i brak problemów w komunikacji z samym biurem.

Zaletą ich ofert na pewno jest cena. Niestety często miałam wrażenie, że ludzie, którzy korzystają z ich usług chcą zapłacić jak najmniej, a wymagają warunków, które są warte jedno zero więcej.

Osobiście polecam Fun Club!
Marcin Malak

Marcin Malak właściciel, IDEAL

Temat: biuro podróży Fun Club

fan club jest dobrym biurem, super autobusy i kierowcy też ok.
Piotr Osinski

Piotr Osinski konserwator, Piotr i
Paweł

Temat: biuro podróży Fun Club

Bylem z biurem podrozy w chorwacji to jest katastrofa.Zaplacilem 2800zl.za dwie osoby na 9-dni,po przyjezdzie okazalo sie ze mamy apartament z inna rodzina ktorej nie znamy.Pokoje byly osobne kuchnia i telewizor wspolny,w pokoju byly dwa male lozeczka jak dla dzieci,stolik i szafa.Po awantorze z rezydentka zmieniono nam apartament na leprzy.Do HB musielismy doplacic jeszcze po 90 Euro na osobe i 5 Euro dziennie za klimatyzacje.Jedzenie bylo okropne,na sniadanie szwecki stol(zolty ser,jojka gotowane,kielbasa serdelowa 2-gat.dzem,przez 9-dni to samo,na obiad byby 3-dania do wyboru,ktore byly bardzo niesmaczne(ja naprawde nie jestem wybredny ale tego nie dalo sie zjesc),za napoje trzeba bylo samemu placic.Ogolnie jezdze co roku na wczasy,ale takich nigdy nie mialem,Najgorszemu wrogowi bym nie polecil.Nigdy wiecej z tym biurem!!
Paweł Szajnowski

Paweł Szajnowski CEO, Tripse.pl

Temat: biuro podróży Fun Club

Biuro Podróży Europlaner poszukuje osoby i firmy świadczące usługi turystyczne na terenie całego kraju.

Na wstępie naszej oferty chciałbym nadmienić, że współpraca Biura Podróży Europlaner kierowana jest tylko i wyłącznie do sprawdzonych i solidnych firm światczących usługi turystyczne.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do rejestracji na naszym nowym serwisie internetowym http://europlaner.pl/ oraz proszę o ocenę funkcjonalności naszego serwisu.

serwis europlaner.pl

to serwis turystyczny wczesnego etapu planowania i organizacjii wyjazdów na terenie Polski i Europy. Oferujemy Państwu dostęp do wszystkich kategorii niezbędnych do organizacji wyjazdów indywidualnych i grupowych w taki sposób, aby zleceniodawca łatwo i szybko zorganizował swój wyjazd za pomoca Giełdy Zleceń odnalazł w jednym miejscu swojego przyszłego zleceniobiorcę, zaoszczędził swój czas, a przede wszystkim poprzez porównanie przesłanych ofert obniżył koszty organizacji wyjazdu, dodatkowym rozwiązaniem serwisu europlaner.pl jest możliwości aktywacji GEONEWSLETTERA który pozwala na otrzymywanie spersonalizowanych informacji o nowych zleceniach odpowiadających kontu użytkownika

System pobierze dane z Twojego konta i będzie kierował zlecenia skierowane specjalnie dla Ciebie! Dzięki temu nie będzie potrzeby głębokiego wertowania zleceń gdyż system sam przyśle na Twoją skrzynkę zlecenia od potencjalnych klientów!

europlaner.pl obsługuje sześć rodzajów użytkowników i firm świadczących usługi turystyczne:

IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA SZKÓŁ

Zapraszam do darmowej rejestracji

Pozdrawiam

Project Manager europlaner.pl
Paweł Szajnowski

Następna dyskusja:

ZAPRASZAM DO NAS BIURO PODR...




Wyślij zaproszenie do