Anna B.

Anna B. logistyk podejmie
pracę ;-)

Temat: przestrzegam przed GOWORK

Przestrzegam przed agencją pracy GoWork. Niedawno miałam okazję poznać ich działania. W pierwszej kolejności żądają wpłacania zadatku 200 zł i dopiero po wpłaceniu zajmują sie naszą sprawą.
Nie warto jechać do Warszawy( GoWork zaprasza na rozmowy właśnie do Stolicy. Szkoda czasu i pieniędzy.

konto usunięte

Temat: przestrzegam przed GOWORK

Anna B.:
Przestrzegam przed agencją pracy GoWork. Niedawno miałam okazję poznać ich działania. W pierwszej kolejności żądają wpłacania zadatku 200 zł i dopiero po wpłaceniu zajmują sie naszą sprawą.
Nie warto jechać do Warszawy( GoWork zaprasza na rozmowy właśnie do Stolicy. Szkoda czasu i pieniędzy.

Poważnie???
Anna B.

Anna B. logistyk podejmie
pracę ;-)

Temat: przestrzegam przed GOWORK

nie tak dla jaj ;-))
Joanna P.

Joanna P. Menager / Projektant
wnętrz i nie tylko.

Temat: przestrzegam przed GOWORK

ale chcą200 zeta za to byś mogła podjąć pracę u nich, czy za to żeby skontaktowali cię z ewentualnym pracodawcą ? bo ja byłam u nich, przedstawili mi oferty, ale raczej nic co by mi pasowało godzinowo... jedynie liczenie towaru w marketach w godzinach nocnych :P
Anna B.

Anna B. logistyk podejmie
pracę ;-)

Temat: przestrzegam przed GOWORK

Joanna Paś:
ale chcą200 zeta za to byś mogła podjąć pracę u nich, czy za to żeby skontaktowali cię z ewentualnym pracodawcą ? bo ja byłam u nich, przedstawili mi oferty, ale raczej nic co by mi pasowało godzinowo... jedynie liczenie towaru w marketach w godzinach nocnych :P

Chcą 200 zł za kontakt z ewentualnym pracodawcą...praca miała być na Cyprze
Joanna P.

Joanna P. Menager / Projektant
wnętrz i nie tylko.

Temat: przestrzegam przed GOWORK

hehe, aha mi nic takiego nie powiedzieli poprostu nie doszliśmy do etapu - tak ta praca mnie interesuje...bo nie mieli kompletnie nic dla studenta architektury wnętrz w Szczecinie. chodziło mi o pracę zwiazaną z zawodem np w sklepie z oświetleniem, meblami, lub w pracowni architektonicznej... kompletnie nic - tylko supermarkety...

Temat: przestrzegam przed GOWORK

Ewa Grzechuła:
Witam wszystkich na tym forum:)

Przede wszystkim chciałabym jeszcze raz poinformować wszystkich aplikujących do pracy poprzez firmę GOWORK.PL.

Legalnie działająca firma pośrednictwa pracy nie pobiera żadnych opłat za pośrednictwo, a tym bardziej jak ktoś to ujął "za przekazanie kontakt do pracodawcy".

Pytanie kto ma wpłacić 200 zł?
Osoby, które zostały zaakceptowane na rozmowach rekrutacyjnych, które faktycznie odbywają się w Warszawie.
Jest to zaliczka na bilet lotniczy a nie za pośrednictwo!!!
Osoby wtajemniczone wiedzą, iż przelot na Cypr każdy opłaca indywidualnie, przynajmniej w 1-szą stronę.
Jak informowaliśmy Państwa organizujemy przeloty grupowe więc wpłata wcześniejsza ułatwia zorganizowanie Państwu biletów szybciej, co ułatwia Państwu wylot we wskazanym przez pracodawcę terminie.

Jeśli chodzi o oferty na terenie kraju, firma jest właścicielem portalu pracy gowork.pl, który ułatwia Państwu znalezienie w ramach jednej strony znaleźć możliwie jak najwięcej aktualnych ofert z całego kraju, natomiast nie znajdzie pracy za Państwa. Oferty pochodzą od wielu firm. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać odpowiednie dane aby wyszukać oferty potencjalnie pasujące do oczekiwań.

Przy poszukiwaniu pracy przede wszystkim liczy się zaangażowanie i kreatywność. Nie możemy czekać bezczynnie na oferty ze strony pracodawcy. Każdy poszukujący zatrudnienia musi być atrakcyjnym pracownikiem, dlatego oprócz interesujących i odpowiednio przygotowanych dokumentów aplikacyjnych trzeba się wyróżnić spośród wielu zainteresowanych danym stanowiskiem.

W razie pytań odnośnie działań firmy GOWORK.PL zapraszamy do kontaktu.

Świetne działanie PRowe :D odświeżyć post sprzed 2 lat o którym już nikt nie pamięta :D
Wyciągając tym samym temat 'przestrzegam przed GOWORK' na samą górę :DMagdalena B. edytował(a) ten post dnia 07.04.11 o godzinie 11:18

konto usunięte

Temat: przestrzegam przed GOWORK

Dokładnie :D Brawo.
Elżbieta B.

Elżbieta B. HR Manager

Temat: przestrzegam przed GOWORK

Ewa Grzechuła:
>>
Przy poszukiwaniu pracy przede wszystkim liczy się zaangażowanie i kreatywność. Nie możemy czekać bezczynnie na oferty ze strony pracodawcy. Każdy poszukujący zatrudnienia musi być atrakcyjnym pracownikiem, dlatego oprócz interesujących i odpowiednio przygotowanych dokumentów aplikacyjnych trzeba się wyróżnić spośród wielu zainteresowanych danym stanowiskiem.

Serio?????????..........
Piotr J О.

Piotr J О. doświadczony
analityk i kierownik
projektów

Temat: przestrzegam przed GOWORK

Magdalena B.:
Ewa Grzechuła:
Witam wszystkich na tym forum:)
W razie pytań odnośnie działań firmy GOWORK.PL zapraszamy do kontaktu.

Świetne działanie PRowe :D odświeżyć post sprzed 2 lat o którym już nikt nie pamięta :D
Wyciągając tym samym temat 'przestrzegam przed GOWORK' na samą górę :D

up up!
:P

konto usunięte

Temat: przestrzegam przed GOWORK

Myślę, że to nie Gowork umieszcza negatywne wpisy na temat firmy, tylko byli lub obecni pracownicy.
I chyba miał Pan na myśli to, że Gowork niechętnie je usuwa na prośbę firmy, bo niby dlaczego?
Z ciekawości przejrzałam wpisy na temat firm które znam, jest mnóstwo negatywnych i większość to prawda, więc nie rozumiem dlaczego mają je usuwać?

Np. ja jako szukająca pracy,sugeruję się pozytywnymi a w szczególności negatywnymi opiniami.Edyta I. edytował(a) ten post dnia 16.02.12 o godzinie 15:23
Ewa R.

Ewa R. OTC trader

Temat: przestrzegam przed GOWORK

Edyta I.:
Myślę, że to nie Gowork umieszcza negatywne wpisy na temat firmy, tylko byli lub obecni pracownicy.

Są ludzie wiecznie sfrustrowani, którym się nie dogodzi, chcieliby, żeby szef za
każdą czynność głaskał ich po głowie, chwalił, dawał awans i podwyżkę,
wyznający zasadę "czy się robi, czy się leży 2 tysiące się należy."
I chyba miał Pan na myśli to, że Gowork niechętnie je usuwa na prośbę firmy, bo niby dlaczego?

Bo sporą część można włożyć między bajki. I przeważnie dotyczą firm, w których
ciągła rotacja jest czymś normalnym: cc, kawiarnie, praca na produkcji i
do której nie każdy się nadaje.
Z ciekawości przejrzałam wpisy na temat firm które znam, jest mnóstwo negatywnych i większość to prawda, więc nie rozumiem dlaczego mają je usuwać?

Np. ja jako szukająca pracy,sugeruję się pozytywnymi a w szczególności negatywnymi opiniami.

Ja na gowork.pl przeczytałam tyle negatywów o swoim obecnym pracodawcy,
że przez pierwsze dni włosy mi dęba stawały. A wszystko mogę włożyć między bajki.
Moja jedna koleżanka przeczytawszy opinie na tym portalu zrezygnowała z podjęcia pracy.
Moim zdaniem całkiem niepotrzebnie.Ewa R. edytował(a) ten post dnia 18.02.12 o godzinie 13:17
Aneta K.

Aneta K. bardzo
profesjonalnie
rzuciłam palenie :)

Temat: przestrzegam przed GOWORK

Niestety, muszę się dopisać do uwag krytycznych.
Mój pracownik chciał skorzystać z jednodniowego szkolenia organizowanego przez tę firmę. Na podstawie pro-forma przelałam płatność.
Szkolenie miało się odbyć na początku lipca, zostało przez firmę odwołane z braku chętnych. Do dzisiaj czekałam na zwrot pieniędzy, a ponieważ oczekiwanie było daremne, zadzwoniłam.

Pani, która odebrała telefon poinformowała mnie, że drugą edycję szkolenia organizują we wrześniu i dopóki pracownik pisemnie nie zrezygnuje z uczestnictwa w niej, zatrzymali sobie płatność. Jeśli pieniądze chcę otrzymać, powinnam poprosić o zwrot mailem.

Przyznam, że pierwszy raz spotykałam się z praktyką, że zleceniobiorca nie wykonuje usługi, ale zwrot pobranej za nią opłaty uzależnia od pisemnej prośby zleceniodawcy.

EDIT: właśnie wpłynął do mnie mail wyjaśniający:

Niestety, jeśli nie ma informacji mailowej od Klienta, że chce zwrotu wpłaconej kwoty wraz z numerem konta- jest to równoznaczne z tym, że czeka na kolejną edycję i pieniądze są przekazywane właśnie na poczet owego szkolenia w nowym terminie. Jest to powszechna procedura. Proszę o tym pamiętać w przypadku współpracy z firmą.
Dziękuję za wyrozumiałość i przepraszam za utrudnienia.


Jestem zdumiona praktykami tej firmy. Nie muszę chyba dodawać, że wielokrotnie zdarzało się w innych firmach odwołanie szkoleń lub przesunięcie na inny termin. W przypadku odwołania bez ponagleń otrzymywałam fakturę korygującą i zwrot opłaty.Aneta K. edytował(a) ten post dnia 06.08.12 o godzinie 12:45

Temat: przestrzegam przed GOWORK

Pani Aneto trafiła Pani w samo sedno. Słaby punkt firmy GOWORK to niska jakoś obsługi, brak rzetelności i leans na anonimowych, mało wiarygodnych wpisach. Wskutek tego nakręcają sobie oglądalność strony www. Nic więcej

Temat: przestrzegam przed GOWORK

Marta Kwaczała:
Pani Aneto trafiła Pani w samo sedno. Słaby punkt firmy GOWORK ..

Jak to możliwe gdy ja czytam na innym forum:

"..Osobiście polecam strone http://go... która pomaga w znalezieniu pracy setki tysięcy ludziom. Dzięki temu agregatorowi pracy nie tylko wyszukasz konkretne ogłoszenia, ale możesz też ustawić sobie automatyczne powiadamianie o wyselekcjonowanych ofertach na własny adres mailowy. Już nie trzeba mozolnie przeszukiwać stosu ogłoszeń, wystarczy odczytać maila..."
Marcin Południkiewicz

Marcin Południkiewicz Gotowy na wszystko.

Temat: przestrzegam przed GOWORK

Propagandowy komentarz? GoWork nie jest jedynym portalem oferującym takie usługi. Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. A tak w ogóle nigdy nie czytałem opinii na GoWork.

Temat: przestrzegam przed GOWORK

Myślę, że aby opinie był wiarygodne muszą być podpisane. Przecież dobrze wiemy, że są setki ludzi którzy sfrustrowani podszywają się pod inne lub boją (nie wiedzieć czemu) pokazać twarzy.
Michał D.

Michał D. Universal Soldier

Temat: przestrzegam przed GOWORK

Andrzej Pieniazek:
Marta Kwaczała:
Pani Aneto trafiła Pani w samo sedno. Słaby punkt firmy GOWORK ..

Jak to możliwe gdy ja czytam na innym forum:

"..Osobiście polecam strone http://go... która pomaga w znalezieniu pracy setki tysięcy ludziom. Dzięki temu agregatorowi pracy nie tylko wyszukasz konkretne ogłoszenia, ale możesz też ustawić sobie automatyczne powiadamianie o wyselekcjonowanych ofertach na własny adres mailowy. Już nie trzeba mozolnie przeszukiwać stosu ogłoszeń, wystarczy odczytać maila..."
Coz punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia
Anna Dolecka - Waleczek

Anna Dolecka -
Waleczek
Ekspert w dziedzinie
logistyki, łańcucha
dostaw i proces...

Temat: przestrzegam przed GOWORK

nie szukałam nigdy pracy przez tego pośrednika, natomiast przeglądam forum o pracodwacach i odnoszę wrażenie , że wpisy są jednak autentyczne. Sama założyłam jeden wątek i wywiązałą się autentyczna anonimowa dyskusja o znanej wszystkim tam sytuacji w zakładzie. Podobnie miały się inne przedsiębiorstwa , które obsmarowali pracownicy. Osobiście wolę dowiedzieć się ,co negatywnego może mnie spotkać, a nie poznawać nową firmę od chwilowo ugrzecznionej strony.
Owszem niektóre oceny pracowników są niesprawiedliwe i nie do końca zgodne z prawdą, ale 50 postów na temat mobbingu i koszmarnu z rąk potencjalnych przełożonych daje chyba do myślenia.

Temat: przestrzegam przed GOWORK

a znalazłaś negatywne wpisy pracowników firmy AMBER GOLD?? Nie ma ich. Firma była ok?

Następna dyskusja:

Przestrzegam przed PLAY dla...




Wyślij zaproszenie do