Trenkwalder

Human Resources

  Cenimy Twój i swój czas, dlatego staramy się działać dynamicznie. Dokładamy wszelkich starań, żeby proces rekrutacji przebiegał sprawnie. W zależności od stanowiska pracy, ale też rodzaju rekrutacji – do naszych struktur wewnętrznych lub do organizacji klienta – proces rekrutacji może się różnić. Składa się najczęściej z poniższych etapów.

  1

  Aplikacja

  Nasze ogłoszenia o pracę znajdziesz na stronie trenkwalder.pl, portalach rekrutacyjnych oraz w mediach społecznościowych. Aplikuj online na interesujące Cię stanowisko.

  2

  Interview z konsultantem

  Jeśli Twoja aplikacja wpisze się w profil kandydata, zadzwonimy do Ciebie. Podczas rozmowy konsultant poinformuje Cię o szczegółach związanych z zatrudnieniem. Przygotuj się na krótki wywiad dotyczący Twoich umiejętności, motywacji i oczekiwań. Po rozmowie telefonicznej możemy zaprosić Cię na spotkanie do naszego biura.

  3

  Rozmowa rekrutacyjna z przyszłym pracodawcą

  Na kolejnym etapie możesz zostać zaproszony na spotkanie z przyszłym pracodawcą i przełożonym. To świetna okazja, aby poznać się osobiście i ostatecznie przekonać się, to jest to, co chciałbyś robić.

  4

  Oferta i zatrudnienie

  Jeśli zostaniesz wybrany, złożymy Ci ofertę pracy. Pamiętaj, że w przypadku rekrutacji zewnętrznych nawet po zatrudnieniu możesz liczyć na nasze wsparcie.