Skuteczna rekrutacja

PROVIDENT POLSKA S.A.

pracowników, obserwujących

Wynagrodzenie

3.7

Możliwości rozwoju

3.7

Socjal / benefity

3.6

Ludzie / zespół

3.9

Atmosfera

3.7

PROVIDENT POLSKA S.A. — o nas

Jesteśmy jednym z najlepszych pracodawców w Polsce. Sześć razy z rzędu zdobyliśmy tytuł Top Employer. Provident Polska należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF), która jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a od marca 2013 r. także na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.


O nas

Jesteśmy jednym z najlepszych pracodawców w Polsce. Sześć razy z rzędu zdobyliśmy tytuł Top Employer .

Provident Polska należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF), która jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a od marca 2013 r. także na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

W skład Grupy IPF, oprócz Polski będącej największym rynkiem, wchodzą także: Estonia, Finlandia, Litwa, Łotwa, Czechy, Węgry, Rumunia, Hiszpania, Meksyk i Australia.

Provident działa w Polsce od 20 lat. W tym czasie udało nam się wypracować pozycję lidera na rynku pożyczek gotówkowych. Z naszych usług skorzystało już ponad 4 miliony Polaków.

Co oferujemy?

Dla pracowników:

Zapewniamy przyjazną i otwartą kulturę organizacyjną. Promujemy indywidualne talenty w kraju i w zagranicznych oddziałach firmy. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych.

Ponad 60% naszych pracowników jest z nami od ponad 5 lat, a ponad 30% pracuje u nas od 10 lat.

50% menadżerów w Provident Polska to kobiety.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Sprawdź aktualne oferty pracy na www.kariera-provident.pl/

Dla doradców klienta:

Zapewniamy tygodniowy system wypłat wynagrodzeń i możliwość pogodzenia współpracy z nami z inną pracą. Nie wymagamy prowadzenia działalności gospodarczej. Nasze atuty to atrakcyjne zarobki i bezpłatny pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz m.in. szkoleń sprzedażowych, prowadzenia negocjacji, nawiązywania długotrwałych relacji.

Kogo szukamy?

Szukamy pracowników, którzy podzielają nasze wartości. Wśród nich najważniejsze to szacunek, przejrzystość i odpowiedzialność. Szanujemy opinie, czas i pracę innych. Jesteśmy odpowiedzialni za podejmowane działania i ich skutki. Dbamy o przejrzystość we wszystkim, co robimy – w umowach z Klientami, w codziennych relacjach między pracownikami i doradcami.