Skuteczna rekrutacja

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Administracja biurowa, Marketing/Reklama/Public Relations, Szkolenia/Edukacja

Dlaczego właśnie u nas?

Jesteśmy największą firmą edukacyjną dla osób dorosłych i zarazem największą siecią szkół policealnych w Polsce. Od 20 lat pomagamy rozwijać umiejętności, zdobywać rynek pracy i umożliwiać realizację pasji naszych słuchaczy. Prowadzimy szkoły policealne, szkoły medyczne, kształcenie jednoroczne, kursy i szkolenia oraz licea dla dorosłych w 80 miastach w Polsce. Jeśli chcesz mieć wpływ na rozwój zainteresowań zawodowych, pasji i poziom wykształcenia polskiego społeczeństwa – Żak to właściwy wybór.


Masz pytanie? Chętnie pomogę!

Monika Ostrowska Pszczyńska

Monika Ostrowska Pszczyńska , od 11/2011 kierownik działu personalnego, do 10/2011 specjalista ds personalnych

Jeśli masz pytania dotyczące pracy w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. pisz śmiało. Chętnie na nie odpowiem.

Zadaj pytanie

Opinie pracowników

Tylko wiarygodne opinie
Zależy nam na wiarygodności i Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować ani usuwać opinii.

Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży, pracował(a) w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. ponad 2 lata temu
1.6
 • 1.0
  Wynagrodzenie
 • 1.0
  Możliwości rozwoju
 • 1.0
  Socjal / benefity
 • 2.0
  Ludzie / zespół
 • 3.0
  Atmosfera
2018.10.04

nie dla osób z dużymi kompetencjami

Plusy
 • inni zagubieni specjaliści, nowe kontakty
Minusy
 • parcie na wynik, bez narzędzi do ich realizacji
Wskazówki dla pracodawcy

procesy rekrutacji jak na stanowiska kierownicze. Człowiek myśli, że nie podoła. Martwi się, że jego portfolio jest za słabe. W praktyce kończy na plakatowaniu i ulotkowaniu jak małolat. Doproszenie się o zwroty kosztów za przejazdy niemal niemożliwe. Wiecznie zamrożone pieniądze. Prawie wcale nie ma możliwości na swoje pomysły, wszystko narzucone z góry. Człowiek wykonuje tylko rzemiosło. Premie te półroczne dostaniesz tylko jak a/wyrobisz plan 2/ jeżeli tam jeszcze pracujesz. Nie wliczają okresu rozliczeniowego. Kogo to obchodzi. Zrobiłeś wynik, przepracowałeś 2 miesiące dłużej, a premie dawali z opóźnieniem kolejnego miesiąca, więc bach, nie łapiesz się. Możliwość rozwoju - żadna. Nie nauczysz się nic.

Elżbieta Czekała, Nauczyciel, nadal pracuje w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.
3.8
 • 3.0
  Wynagrodzenie
 • 5.0
  Możliwości rozwoju
 • 1.0
  Socjal / benefity
 • 5.0
  Ludzie / zespół
 • 5.0
  Atmosfera
Elżbieta Czekała
2018.08.31

polecam

Plusy
 • godziny pracy
Minusy
 • dojazd (odległość)
Sekretarz, nadal pracuje w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.
4.0
 • 4.0
  Wynagrodzenie
 • 3.0
  Możliwości rozwoju
 • 3.0
  Socjal / benefity
 • 5.0
  Ludzie / zespół
 • 5.0
  Atmosfera
2018.06.28

Ponad rok pracy, więc mogę się już wypowiedzieć. Jestem zadowolony z mojej pracy - jasno określony zakres obowiązków, stawka raczej adekwatna do wykonywanej pracy. Oczywiście zawsze mogło być lepiej, ale nie narzekam. Przede wszystkim dobrze mi się pracuje ze względu na panującą atmosferę, ale to pewnie zależy od oddziału.

Plusy
 • inni pracownicy
Minusy
 • stres czasami
 • dużo obowiązków czasami

Aktualności

przedwczoraj, 13:25
Dekoratorzy wnętrz z Elbląga w akcji

Zajęcia na kierunku Dekorator wnętrz w naszych szkołach, jak pozostałe z oferty, pozwalają zdobyć praktyczne umiejętności. Ponieważ ten kierunek swym programem obejmuje także artystyczne obszary, pozwala to na nieszablonowe i kreatywne zajęcia warsztatowe.

Z tego powodu słuchacze szkoły Żak w Elblągu mieli okazję wykazać się pomysłowością, wykonując swoje pierwsze projekty. Zaplanowaną aranżację przestrzeni realizowali w murach szkoły! Była to niepowtarzalna okazja do wyrażenia swojej artystycznej osobowości i wizji.

Oto początkowe efekty projektów realizowanych przez naszych przyszłych dekoratorów wnętrz ze szkoły Żak w Elblągu:
14.02.2019, 15:03
Walentynki w elbląskim Żaku

Święto zakochanych obchodzimy także w naszych oddziałach. Szkoła Żak w Elblągu dziś szczególnie serdecznie zaprasza do nauki ze swoją drugą połówką. Dla par zapisujących się do szkoły panie sekretarz przygotowały niespodziankę w postaci zaproszenia, dzięki któremu będą miały one okazję spędzić romantyczny wieczór w lokalnej kawiarni.
14.02.2019, 12:42
Kwiaty w formie biżuterii

Potrafią zdobić ogrody, pomieszczenia, stanowić uzupełnienie kreacji ślubnej – kwiaty. Pięknie wyglądają również jako ozdoba na ciele. Oto biżuteria florystyczna, którą wykonali słuchacze kierunku Florysta w szkole Żak w Sosnowcu.
05.02.2019, 12:04
Szkoła Żak w Lubinie – otworzyliśmy nowy oddział

Jako największa ogólnopolska sieć szkół policealnych nieustannie się rozwijamy i zawsze jesteśmy w zasięgu naszych odbiorców. Otworzyliśmy 81 oddział szkół Żak. Teraz można znaleźć nas również w Lubinie przy ul. Armii Krajowej 9.

Jest nam niezmiernie miło, że mamy okazję umożliwiać zdobywanie praktycznych zawodów, nowych umiejętności i kompetencji przydatnych w wybranej pracy jeszcze liczniejszemu gronu słuchaczy. Jesteśmy po to, aby stwarzać warunki do rozwoju każdej zainteresowanej osoby dorosłej.

Poza szkołami policealnymi, Żak to również liceum dla dorosłych, a więc szansa na zdobycie średniego wykształcenia oraz przystąpienia do egzaminu maturalnego. Chętni na doszkalanie się mogą wybierać także spośród kierunków kształcenia jednorocznego lub kursów.

Aktualnie trwa rekrutacja – nie trzeba czekać do wiosny, naukę można rozpocząć jeszcze w lutym.
31.01.2019, 10:39
Ślubne bukiety florystek ze szkoły Żak w Tarnowskich Górach

Nowy rok kalendarzowy zwiastuje nowe trendy w modzie – również ślubnej. Jeden z naszych ekspertów od kwiatów, nauczycielka na kierunku Florysta w Tarnowskich Górach, zapowiada, że rok 2019 przyniesie ze sobą przede wszystkim kolor złoty, który może występować nie tylko w bukietach, ale również w pozostałych elementach wystroju sali weselnej jak obrusy, serwetki, wazony, dywany itp. Mile widziane będzie łączenie tego koloru z bielą, pudrowym różem czy zielenią. Gdy chcemy nadać lekkości wystrojowi sali warto oddać pierwszeństwo srebru z pastelowymi błękitami.

Modne kolory 2019

Nowością będzie kolor miedziany, który w tym roku zagra pierwsze skrzypce w połączeniu z energizującą brzoskwinią, zielenią i ciemnym brązem. Do odważniejszych duetów będzie należała miedź z pastelowym błękitem.
W trendach będą również monochromatyczne palety fioletu.
– Osobiście uważam, że połączenie kolorów zależy nie tylko od efektu, który chcemy uzyskać: elegancki, rustykalny, królewski czy balowy – ale też od temperamentu panny młodej – komentuje nasz ekspert.

Jakie kwiaty wybierać?

W kwestii kwiatów niezależnie z jakim gatunkiem będziemy pracować, warto wybierać te wysokiej jakości. W tym roku najmodniejsze będą dalie, eustomy, ciemierniki, goździki, kwiatostany traw, które mają za zadanie ożywić bukiet i nadać mu większej naturalności – mówi się nawet o nawiązaniu do „dzikich łąk”. Jeśli chodzi o strukturę bukietu, pierwszoplanową rolę będą odgrywały niewielkie, proste bukiety.

– Sądzę jednak, iż we wszystkich tych modach trzeba zadbać o jedną najważniejszą rzeczy – by w tym wyjątkowym dniu, jakim jest dzień uroczystości ślubnej, otoczyć państwa młodych kwiatami i barwami, które są najpiękniejsze dla nich samych – podsumowuje znawczyni.

Przedstawiamy interpretacje omawianych trendów w postaci bukietów ślubnych w wykonaniu słuchaczek kierunku Florysta ze szkoły Żak w Tarnowskich Górach.