Edyta Walęciak-Skórka

Trener biznesu i rozwoju osobistego, coach i mówca
Sosnowiec, śląskie

Join GoldenLine and view full profile of this user

View full profile

Skills

Coaching Employee Training Management Microsoft Office Personal development Public Speaking Recruitment Training Team management Rozwijanie osób w oparciu o ich zasoby

Experience

Logo
Właściciel / Trener / Coach
Wyższy Poziom
Realizacja szkoleń dla kadry zarządzającej, specjalistów i osób indywidualnych z zakresu: skutecznej autoprezentacji, wystąpień publicznych, profesjonalnej obsługi klienta, komunikacji interpersonalnej, skutecznych technik sprzedażowych, zarządzania sobą i zadaniami w czasie, mowy ciała, a także mapy marzeń, określania celów, odkrywania w sobie siły, zmiany przekonań ograniczających na wzmacniające, języka sukcesu i innych.

Wspieranie ludzi w odkrywaniu ich pełnego potencjału, by mogli osiągnąć swoje cele w życiu osobistym i/lub zawodowym, dzięki czemu czują się spełnieni i szczęśliwsi.
Ewa Kasprzak
Ewa Kasprzak · cooperator
added
Edyta to trener, który poza przygotowaniem merytorycznym, świetnie prowadzi grupę. Dzięki aktywizowaniu uczestników, każde szkolenie to warsztat pracy. Duża ilość casów, ćwiczeń i burzy mózgów. Jej szkolenia są urozmaicone i niepowtarzalne. Gorąco polecam!
Ilona S.
Ilona S. · provider
added
Edyta dała się poznać jako osoba kreatywna, zarażająca innych swoim pozytywnym nastawieniem, otwarta na ludzi, chętna do podejmowania działania w zespole.
Patrycja G.
Patrycja G. · provider
added
Profesjonalizm, zaangażowanie i klasa Edyty skutkuje niebagatelną satysfakcją klienta. Pomoc, jaką otrzymałam jest bezcenna. Współpraca z Edytą jest czystą przyjemnością.
Adam Pniak
Adam Pniak · client
added
Edyta świetnie sprawdza się w roli Coacha. Jej empatia i wnikliwość zadawanych pytań pozwala wyciągnąć z człowieka te wszystkie możliwości, które do tej pory były niewykorzystane. Dzięki współpracy z Edytą plany i marzenia się spełniają. Serdecznie Ci dziękuję Edyto za wspólną przygodę coachingową.
Damian Michalik
Damian Michalik · client
added
Pani Edyta Walęciak – Skórka podczas całego procesu coachingowego wykazywała się niesamowitym wręcz zaangażowaniem w rozwiązywanie moich problemów. A co najistotniejsze uświadomiła mi że problemy , nie są aż tak ważne i że ważniejsze jest wyznaczenie celu. Pytając o moje marzenia i o przyszłość skutecznie zrzuciła bagaż obciążeń przeszłości.
Jestem pod wrażeniem celowości i sensu zadawanych pytań. Wykazała się ogromną wrażliwością i dbałością o zasady coachingu.

Cel do którego zmierzam jest teraz o wiele łatwiejszy, niż wydawał się jeszcze niedawno.


Dziękuję Edycie za pełen nadziei i inspiracji coaching.
Małgorzata G.
Małgorzata G. · cooperator
added
Edyta jako coach wykazuje ogromne zaangażowanie i wiarę w zasoby swojego klienta. Posiada niezwykłą cierpliwość i takt dzięki czemu potrafi dotrzeć do głęboko skrywanych obszarów psychiki i uświadomić klientowi jego cele. Dziękuję Ci Edyto. Polecam gorąco.
Rafał K.
Rafał K. · provider
added
Wulkan energii - ten zwrot idealnie opisuje Edytę jako trenera. Sposób prowadzenia przez Nią szkoleń pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału grupy szkoleniowej, przekładając się na finalne korzyści dla każdego uczestnika szkolenia. Edyta potrafi skutecznie korzystać z wielu narzędzi trenerskich, które w połączeniu z jej ogromną wiedzą i talentem do aktywizacji grupy, skutkują 100% osiągnięciem wyznaczonych celów szkoleniowe. Gorąco polecam!
Nina Frąckowiak
Nina Frąckowiak · cooperator
added
Edyta jest energiczną osobą, co przekłada się na prowadzone przez nią szkolenia. Wykorzystuje wiele narzędzi trenerskich, aktywizuje grupę, skupia uwagę. Polecam!
Damian Wilpert
Damian Wilpert · cooperator
added
Edyta jako trener potrafi świetnie moderować grupą uczestników, umiejętnie zadaje pytania, co pozwala, że każdy uczestnik jest aktywizowani do pogłębiania własnych refleksji. Polecam współpracę.
Justyna Dasiak
Justyna Dasiak · provider
added
Edyta to osoba bardzo optymistycznie nastawiona do życia, nic nie jest dla niej problemem, lecz wyzwaniem, z którym zawsze sobie radzi. W czasie szkoleń zaraża pozytywną energią, jednoczy grupę i dobrze wyczuwa nastroje uczestników. Wykorzystuje wiele narzędzi trenerskich, dzięki czemu szkolenie jest urozmaicone a grupa aktywizuje się do pracy zespołowej i indywidualnej. Polecam Edytę jako trenera o dużej wiedzy i umiejętnościach.
Anna Miernik-Rybak
Anna Miernik-Rybak · provider
added
Edyta to charyzmatyczna osoba pełna dynamizmu i uśmiechu. Prowadząc szkolenia wykorzystuje w pełni swój profesjonalizm dając uczestnikowi duże możliwości doświadczania i uczenia. Skupia uwagę i zaciekawia. Dużą radość sprawiło mi poznanie Edyty i uczestniczenie w jej szkoleniu.
Alan Kusz
Alan Kusz · cooperator
added
Edyta to niesamowicie charyzmatyczna osoba. Pełna profesjonalizmu, otwartości, dynamizmu. Szkolenia, które prowadzi cechuje niepowtarzalna atmosfera, która prowadzi do rozwoju własnej osoby. Wystąpienie, które wspólnie prowadziliśmy było bardzo edukujące, za co dziękuję. Serdecznie polecam współpracę z Edytą! Pozdrawiam.
Krzysztof Skórka
Krzysztof Skórka · cooperator
added
Edyta jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, każdorazowo dostosowując program do konkretnych potrzeb. Na każdym kroku widać, że szkolenia i coaching to jej pasja, co powoduje, że zajęcia z nią stają się przygodą, w trakcie której odkrywamy siebie i możliwości, jakie drzemią w nas. Gwarantuję skuteczność jej metod i pełną satysfakcję z realizowanych zleceń.
Izabela H.
Izabela H. · client
added
Choć to początek mojej drogi z Edytą jako coachem, czerpię garściami z jej niesamowitej energii. Cieszę się, że znalazlam się w odpowiednim miejscu i czasie aby móc doświadczyć umiejętności Edyty :)
Jarosław Gibas
Jarosław Gibas · client
added
Edyta to bardzo profesjonalny coach. Łączy duży poziom empatii z doskonałym wyczuciem potrzeb klienta. Prowadzi proces coachingowy nie tylko w pełni profesjonalnie - jest również dla klienta bezpiecznym oparciem. Doskonale się sprawdza zarówno w biznes, jak i life coachingu. Polecam tego coacha.
Łukasz Zegar
Łukasz Zegar · provider
added
Trener, Coach i po prostu osobowość najwyższej klasy. Dynamiczna, otwarta i przede wszystkim kompetentna. Jako coach poprowadzi Cię w kierunku lepszego jutra najkrótszą i najbardziej "ekologiczną" drogą. Gorąco polecam współpracę z Edytą.
Mirosław Kot
Mirosław Kot · cooperator
added
Edyta do trenerka i coach z najwyższej półki. Szkolenia, które prowadzi charakteryzują się dużą dynamiką. W coachingach Edyta cierpliwie podąża za klientem, co pozwala realizować wszystkie założone cele. Gorąco polecam:)
Logo
Koordynator ds. Sprzedaży i Sieci
Firma logistyczna
Koordynacja pracy i zarządzanie podległymi jednostkami.
Wspieranie i motywowanie podległych pracowników w osiąganiu wyznaczonych celów.
Wyznaczanie zadań i rozliczanie z osiąganych wyników.
Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Logo
Dyrektor ds. Wolontariatu / Członek Zarządu
Dress for Success Poland
Zarządzanie wolontariuszami Dress for Success na terenie Polski.
Krzewienie idei wolontariatu w Polsce.
Aktywizacja bezrobotnych kobiet w Polsce.
Prowadzenie szkoleń i instruktaży.
Reprezentowanie Stowarzyszenia na konferencjach, spotkaniach, eventach.
Logo
Trener wewnętrzny
Firma logistyczna
Prowadzenie szkoleń i warsztatów wspierających rozwój kompetencji pracowników z zakresu:
- profesjonalnej obsługi klienta, w tym elementów autoprezentacji,
- komunikacji interpersonalnej,
- obsługi „trudnego klienta”,
- asertywności,
- radzenia sobie ze stresem,
- technik sprzedażowych,
- zarządzanie sobą w czasie,
- motywowania pozapłacowego.
Logo
Kierownik Działu Jakości, Specjalista ds. Jakości, Księgowy, Ekonomista
Firma logistyczna

Trainings and courses

Sales Power - "Eduneo"

Brand Power - "Eduneo"

Lead & Inspire - "Eduneo"

Super Speaker System - "Eduneo"

Mistrz Gry "Twierdza Poznań" - ABCportal

"Inspirations from Archetypes - in search of powerful questions" - ICF

"Energy management - how to make busy and tired people creative again" - ICF

"Szkolenie trenerów biznesu - wersja zaawansowana", DEA Szkolenia

"Coaching Możliwości Rozwoju", Leader Business Institute

"Coaching Kompetencje Lidera", Profi Biznes Group

"Coaching Budowanie Świadomości", Profi Biznes Group

"Intensywne wprowadzenie do NLP" Polska Akademia NLP

"Szkoła Trenerów", Brainstorm we współpracy z Krakowską Szkołą Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

"Trener wewnętrzny profesjonalnej obsługi Klienta", Międzynarodowa Platforma Szkoleniowa Training & Consulting Group

"Zarządzanie informacją w aspekcie badań jakościowych i badań marketingowych z wykorzystaniem narzędzi informatycznych", Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach

"Skuteczna autoprezentacja i wystąpienia publiczne", Fundacja Domena Rozwoju

"Przedstawiciel handlowy: sztuka negocjacji, zarządzanie czasem, prezentacja produktu, techniki manipulacyjne i inne", Dom Szkoleń i Doradztwa

Education

Logo
Team Coach, studia podyplomowe
Team Coaching Lab Warszawa
Logo
Trener, studia podyplomowe
Szkoła Trenerów Brainstorm
Logo
Psychologia w zarządzaniu, studia podyplomowe
Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu
Logo
Marketing i zarządzanie, specjalność: Marketing na rynkach krajowych i międzynarodowych, magisterskie
University of Economics in Katowice
Logo
Marketing i zarządzanie, specjalność: 1. Zarządzanie przesiębiorstwem, 2. Zarządzanie finansami, licencjackie
Humanitas University in Sosnowiec

Specialities

Education/Training
Coaching

Hobby

Rozwój osobisty
Beletrystyka
Podróże
Anioły

Other

Nagrody i wyróżnienia:
- 2017: „Kobieta Charyzmatyczna” w dwóch kategoriach: Kobieta Przedsiębiorcza oraz Kobieta Społeczna
- 2013: Wolontariuszka Roku Dress for Success

Umiejętności:
- Przywództwo - wskazywanie zadań do realizacji, inspirowania, angażowania i wspierania pracowników w bieżących projektach
- Odwaga kierownicza - samodzielność w podejmowaniu decyzji i branie odpowiedzialności za konsekwencje
- Komunikatywność - zdolność rozumienia ludzi poprzez skuteczną komunikację: koncentracja na rozmówcach - uważne słuchanie i skuteczne przekazywanie myśli
- Planowanie i organizacja - trafne określanie priorytetów nałożonych zadań, jasne formułowanie celów oraz ich konsekwentne realizowanie
- Orientacja na wyniki - wytrwałe dążenia do osiągania jak najlepszych wyników poprzez planowanie, konstruktywne podejście do tematu oraz ciągłe szukanie możliwości przekraczania założonego poziomu

Groups

18 posts
1 appreciation
A WOLNY ZAWóD
A WOLNY ZAWóD
FREELANCER - wolny zawód, kontakty, oferty itd.
Akademia Kobiet Sukcesu
Akademia Kobiet Sukcesu
AKS to społeczność młodych duchem, aktywnych i przedsiębiorczych kobiet, których wspólną cechą jest chęć rozwoju osobistego, zmiany własnego życia na lepsze, dążenie do sukcesu opartego na równowadze
Anioł Biznesu
Anioł Biznesu
Inicjatywa wspierająca polski biznes, kulturę i sztukę, łącząca animatorów, promotorów, artystów, twórców, inicjatorów, organizatorów, środowiska artystyczne, środowiska biznesowe, media..
Biznes w wydaniu kobiet
Biznes w wydaniu kobiet
Jeśli jesteś kobietą i prowadzisz własną firmę a do tego lubisz konkret koniecznie tu zaglądaj.
Coaching ICF kurs luty maj 2013
Coaching ICF kurs luty maj 2013
Grupa dla uczestników kursu luty-maj 2013
Darmowe szkolenia
Darmowe szkolenia
Po prostu wymiana informacji na temat darmowych szkoleń..
DlaKobietyPL
DlaKobietyPL
Portal dla kobiet
Freelancer
Freelancer
Każdy kto uważa się za freelancera :)
Kobieta AKTYWNA
Kobieta AKTYWNA
Grupa o Kobietach, które rozwijają się zarówno psyche jak i fizis, czyli aktywnie kształtują swój intelekt i pamiętają o swoim ciele :-) Dla Kobiet, dla których wiele ciekawych kierunków wciąż jest d
Kobietą być...
Kobietą być...
To grupa dla KOBIET, kobiet sukcesu!!! Spotkania bezpłatne w Krakowie - przynajmniej raz w miesiącu... :) Organizator: SzkoleniaNaTopie.Pl
kobieta niezależna
kobieta niezależna
Kobieta Niezależna - to nazwa grupy i cyklu cotygodniowych spotkań poświęconych kobiecej niezależności. Grupa tylko dla kobiet.