Damian Wilpert

Trener wystąpień i sprzedaży
Zabrze, śląskie

Skills

Public Speaking

Experience

Logo
Właściciel / trener
DW damianwilpert.pl
Właściciel firmy szkoleniowej

- Wystąpienia publiczne
- Zaawansowana sprzedaż
- Efektywność osobista

www.damianwilpert.pl
Dawid K.
Dawid K. · client
added
28.12.2015 odbyłem indywidualne szkolenie odnośnie kompetencji sprzedażowych z p. Damianem. Jestem ogromnie zaskoczony podejściem i zaangażowaniem p. Damiana. Pierwszy raz uczestniczyłem w takim szkoleniu, gdzie była praca z kamerą, mimo iż pełen szereg szkoleń jest już za mną, co dało "kopa" do pracy nad sobą... :) Małymi krokami realizuję wspólne założenia i rady.
Mam nadzieję, że już niebawem będę mógł pochwalić się swoimi postępami!
Ogromnie polecam pracę z p. Damianem! Jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu :) Dziękuję raz jeszcze!
Paulina Bieniek
Paulina Bieniek · client
added
Do tej pory brałam udział w kilkunastu szkoleniach sprzedażowych i negocjacyjnych, w tym u największych firm szkoleniowych w Polsce. Szkolenie (bardziej odpowiednim słowem byłoby w tym przypadku SPOTKANIE) z Damianem i Mirosławem Kotem było najlepszym jak do tej pory. Panowie idealnie dostosowali szkolenie do branży audytorskiej, dzięki czemu zdobytą wiedzą możemy przełożyć bezpośrednio na praktykę. Omawiane sytuacje były 1:1 odzwierciedleniem rzeczywistości. Warsztaty były dodatkowo poprowadzone bardzo ciekawie i w przyjaznej atmosferze, przy tym na bardzo wysokim poziomie. Po warsztatach każdy sam był w stanie ocenić co jest jego mocną stroną, a nad czym należy popracować. Jestem przekonana, że w przyszłości również skorzystamy z usług Damiana. Naprawdę gorąco polecam, 10/10. Pozdrawiam :)
Łukasz Stronk
Łukasz Stronk · client
added
Pełen entuzjazmu, zapału i ambicji człowiek, doskonale sprawdza się jako trener - pozytywny, uśmiechnięty i zawsze nienaganny
w tym co robi. Polecam usługi Dea Szkolenia
Katarzyna Jankowska
Katarzyna Jankowska · cooperator
added
Duże zaangażowanie w szkoleniu. Profesjonalizm, wiedza merytoryczna, pewność siebie oraz motywacja połączona z konstruktywną krytyką. Dobry szkoleniowiec, ciekawy człowiek, pozytywna osobowość. Polecam
Adam Ejmocki
Adam Ejmocki · client
added
Miałem możliwość indywidualnego szkolenia z Damianem z Wystąpień Publicznych. Jedno z niewielu szkoleń, które naprawdę przyda się w życiu i pracy zawodowej, dużo cennych uwag i warsztatów – gorąco polecam. Damian jest świetnym trenerem i praktykiem z indywidualnym podejściem do szkolonego. Damianie dziękuję bardzo.
Olimpia B.
Olimpia B. · client
added
Profesjonalny trening w nieskrępowanej atmosferze. Polecam!
Magdalena L.
Magdalena L. · client
added
Uczestniczyłam w szkoleniu z wystąpień publicznych. Damian z łatwością dostosowywał tematy do potrzeb uczestników. Był otwarty, nie tworzył dystansu, co jest bardzo istotne w tego typu szkoleniu. Spotkanie odbyło się w pozytywnej atmosferze, pełnej współpracy. Poza tym Damian świetnie podbudowuje i motywuje do działania. Szczerze polecam!
Kamila Sołdrowska (Donotek)
added
Otwartość, uśmiech, komunikatywność, profesjonalizm, ogromna wiedza i indywidualne podejście do słuchaczy - to główne filary wczorajszego, świetnie przeprowadzonego szkolenia z wystąpień publicznych.
Serdecznie polecam.
Tomasz Chmielowiec
Tomasz Chmielowiec · client
added
Współpraca z Damianem to wielka przyjemność i spora dawka konkretnych rad jak lepiej występować publicznie. Wyjątkowe szkolenie, na którym trener mówi mniej niż uczestnicy - praktyka stoi na pierwszym miejscu, a widoczne postępy są kwestią kilkudziesięciu minut. Polecam!
Rafał Nowakowski
Rafał Nowakowski · cooperator
added
Damian jest osobą bardzo otwartą i szczerą. Szkolenia z wystąpień publicznych to jego pasja i sposób na życie, dzięki niemu odkrywam siebie na nowo.
Piotr G.
Piotr G. · client
added
Pełen profesjonalizm, zarówno w pracy z grupą jak i w szkoleniach indywidualnych. Damian posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie zawodowe które w bardzo przystępny sposób przedstawia na swoich szkoleniach. Polecam jego kompetencje i współpracę. Piotr
Beata Szczepanik
Beata Szczepanik · client
added
Uczestniczyłam w indywidualnym szkoleniu z zakresu Wystąpień Publicznych prowadzonym
przez Damiana i Mirka - trenerów, którzy łącząc teorię z praktyką potrafią w obrazowy sposób przekazać to co najistotniejsze
i sprawić, aby zapisało się w pamięci.
Duża dawka praktycznych wiadomości i wskazówek co i jak robić, żeby występowanie
przed publicznością stało się łatwiejsze i przyniosło zamierzony efekt.
Polecam !!!
Beata Szczepanik
Jan Szczypek
Jan Szczypek · client
added
Z Panem Damianem miałem okazję spotkać się wielokrotnie. Byłem uczestnikiem szkoleń, które prowadził. A jak chce się słuchać osoby więcej niż raz to widocznie ma ona coś do przekazania, w sposób który chce się słuchać.
Taki jest własnie Damian, siła spokoju, zdecydowany, pozytywnie nastawiony, potrafiący pomóc w odnalezieniu własnej drogi ( z głosem i aparycją Mateusza Borka).
Bardzo polecam i sam ponownie chętnie skorzystam z jego usług.
Tomasz Krawiec
Tomasz Krawiec · provider
added
Skorzystałem z sesji indywidualnej NLP u Damiana i spotkanie przerosło moje oczekiwania, ponieważ nie sądziłem, że w trakcie kilku godzin można się dowiedzieć tak dużo na temat siebie. Zamierzam nadal korzystać z porad i wskazówek trenera Damiana! Polecam Wszystkim szukających natychmiastowych efektów. Wielkie WOW
Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu
Trener współpracujący
Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu
Współpraca z uczelnią w zakresie prowadzenia szkoleń

■ ABC Trenera, budowanie pozytywnego wizerunku
■ Techniki sprzedaży
■ Negocjacje
■ Nowoczesne metody poszukiwania pracy


Referencje :
http://www.deaszkolenia.pl/referencje/rekomendacja.pdf
http://www.deaszkolenia.pl/referencje/wyzszaszkola.jpg
http://www.deaszkolenia.pl/referencje/wyzszaszkolahumanitas.jpg
Adam Kolbuch
Adam Kolbuch · client
added
Sposób prowadzenia warsztatu z Wystąpień Publicznych, moim zdaniem należy do najlepszych z jakich miałem okazję korzystać. Pozwolił nie tylko zauważyć moje wady i błędy, ale też wskazał sposoby radzenia sobie z nimi jak i z sytuacjami, w których mogę się znaleźć występując publicznie. Z przyjemnością polecam Damiana jak i jego partnera Mirosława jako osoby prowadzące szkolenia/warsztaty.
Usunięty Użytkownik
client
added
w telegraficznym skrócie:
pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, niespożyta energia, mistrzowskie poczucie humoru, rzetelny i kompetentny trener – żal, że szkolenie tak szybko dobiegło końca. Jak to mawiał osioł ze Shreka „Ja chce jeszcze raz!” :) POLECAM!!!!
Grzegorz D.
Grzegorz D. · client
added
Polecam
Ewa Kasprzak
Ewa Kasprzak · provider
added
Mialam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z prospectingu,ktore poprowadził Damian Wilpert. Jestem pod wielkim wrażeniem tego w jaki sposób trener poprowadził warsztat.Poza wiedza merytoryczna, niezwyklymi kompetencjami i bezpieczestwem jakie stworzyl,caly ten czas bylam aktywizowana poprzez casy,pytania,burze mozgow.To zaowocowało tym,ze szkolenie było dla mnie doświadczeniem a nie wykładem. Z całego serca polecam Damiana jako trenera przez duze "T".
Usunięty Użytkownik
client
added
Damian jest świetnym trenerem. Profesjonalny, zawsze przygotowany, z dużym poczuciem humoru. Energia która emanuje od Damiana jest niezwykle zaraźliwa i wzbudza chęć doskonalenia siebie. Wskazówki udzielone mi przez Damiana, okazały się trafne i cenne, które zastosowałam w życiu zawodowym i osobistym. Damian, dziękuję :-)
Arkadiusz Kościuch
added
Polecam serdecznie szkolenia trenerskie prowadzone przez Damiana, fachowo i z zaangażowaniem przekazuje wiedzę potrzebną do wykonywania tego zawodu. Obecnie, z powodzeniem, wykorzystuję ją w szkoleniu pracowników, w firmie w której pracuję.
Sabina Mularczyk
Sabina Mularczyk · client
added
Serdecznie polecam Damiana Wilperta jako trenera.
- Fachowy sposób prowadzenia szkoleń z wystąpień publicznych.
- Rewelacyjny kontakt z grupą podczas szkolenia.
- Duża wiedza teoretyczna oraz praktyczna idą w parze z wysoką kulturą osobistą. Doskonały partner (trener) na szkoleniach jak również w biznesie :-)
Grzegorz Staroń
Grzegorz Staroń · client
added
Pan Damian jest ekspertem wystąpień publicznych i emisji głosu, potrafi przekazać szczerą informacje zwrotną, co pozwala na wyeliminowanie błędów o których wcześniej się nie wiedziało. Polecam współpracę.
Usunięty Użytkownik
provider
added
Uczestniczyłam w szkoleniu pod tytułem "Techniki sprzedaży", które było zorganizowane bardzo dobrze. Dowiedziałam się jakie błędy popełniałam i jak teraz ich unikać. Informacje przekazane obrazowo, poparte przykładami. Trenerzy posiadają ogromną wiedzę, ale są także praktykami, potrafią zainspirować i odpowiedzieć na wszystkie pytania uczestników szkolenia.
Chciałabym nauczyć się tak panować nad czasem jak potrafią to robić Mirek i Damian.
Pozdrawiam serdecznie!
Mirosław Kot
Mirosław Kot · cooperator
added
Damian jest trenerem z powołania. Świetnie buduje relacje z uczestnikami. Jest fachowcem w dziedzinie wystąpień publicznych oraz ekspertem w tematach poszukiwania klientów i ich obsługi. Przeprowadziłem z Damianem w parze trenerskiej ponad 100 szkoleń i wiem, że zawsze mogę na niego liczyć, ponieważ najważniejszy dla niego zawsze jest drugi człowiek. Ma taki system wartości, który w dzisiejszych czasach jest bezcenny! TAK TRZYMAJ PRZYJACIELU!
Dea Studio
Trener/przedstawiciel
www.deaszkolenia.pl - Szkolenia sprzedaży
www.deastudio.pl - Agencja reklamowa

Realizowane szkolenia :

■ ABC Trenera
■ Wystąpienia publiczne, budowanie pozytywnego wizerunku
■ Techniki sprzedaży, budowanie pewności
■ Poszukiwanie klientów e-PR
■ Rozmowy telefoniczne
■ Etykieta biznesu
Maciej G.
Maciej G. · provider
added
Szkolenie "Trener Biznesu" z Damianem - kapitalna, konstruktywna przejażdżka po swoje hali umiejętności i słabości, która z perspektywy czasu zaowocowała dużymi profitami rozwojowymi. W połączeniu z Mirkiem Kotem - tandem nie do zastąpienia. Polecam serdecznie, Maciej Górnik.
Sandra Szymańska
Sandra Szymańska · client
added
Damian - profesjonalista, który w świadomy sposób "nakierowuje" ludzi na ich wewnętrzne JA :)
Moje doświadczenia z Damianem jako trenerem można określić tak:
" Nie mów ludziom, jak mają coś zrobić, powiedz im, co mają zrobić i pozwól, aby Cię zaskoczyli wynikami swojej pracy" George S. Patton

Polecam ! :)
Tomasz Krawiec
Tomasz Krawiec · provider
added
Zrealizowałem u Damiana cykl konsultacji z zakresu pracy nad budowanie pewności i wystąpień publicznych. Spotkania przeszły moje oczekiwania, teraz nie mam oporów przed jakimkolwiek wystąpieniem, czy to dla 1 osoby czy 200. Co wyróżnia Damiana od innych trenerów? Przede wszystkim energia, która inspiruje do działania. Dziękuje za pomoc, po szkoleniu jest mi łatwiej, o wiele wiele łatwiej.
Dorota W.
Dorota W. · client
added
Odbyłam u Pana Damiana indywidualne szkolenie z "Technik sprzedaży i budowania pozytywnego wizerunku". Polecam wszystkim, którzy szukają szkolenia "uszytego na miarę" i dostosowanego do specyfiki pracy. W pełni profesjonalne podejście do klienta, zaskakujące nowe metody rzadko spotykane na innych szkoleniach z tego tematu, możliwość konsultacji po szkoleniu, wiedza teoretyczna poparta praktyką... to tylko niektóre z zalet szkolenia u Pana Damiana. Ci, którzy szkolenia muszą "odbębnić", bo zostali oddelegowani przez firmę, niech szukają gdzie indziej. Na tym szkoleniu nie można nic "odbębnić", na tym szkoleniu trzeba chcieć się znaleźć i przepracować zaproponowane zagadnienia.
Usunięty Użytkownik
client
added
Szkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym, było ciekawe i przydatne. Warsztatowy i praktyczny charakter zajęć pozwolił na lepsze przyswojenie przekazanej wiedzy. POLECAM!!!
Usunięty Użytkownik
client
added
Dużo praktycznych wiadomości i wskazówek o tym co robić a czego nie robić podczas wystąpień publicznych. Dzięki Damianowi i Mirkowi moje wystąpienia publiczne nabrały nowej jakości i wyższego profesjonalizmu,
Paweł Lewandowski
Paweł Lewandowski · provider
added
Pół roku temu byłem na szkoleniu "Wzmacnianie siebie i innych" prowadzone przez Damiana i Piotra. W tamtym czasie byłem w trakcie wielkich zmian, które chciałem wprowadzić w swoje życie. Najbardziej zapamiętam Moduł o zmianie i wprowadzaniu nowych nawyków w swoje życie. Wiedza ta bardzo pomogła mi przepriorytetować i uporządkować kilka istotnych elementów w moim życiu. Widzę olbrzymie postępy. Podsumowując szkolenie, mogę powiedzieć że otrzymałem dużą ilość wiedzy merytorycznej, spędziłem ten czas w sympatycznej, wręcz rodzinnej atmosferze. Pełna profeska. Polecam.
Andrzej Michalski
Andrzej Michalski · client
added
Gorąco polecam szkolenia prowadzone przez Pana Damiana! Pełen profesjonalizm!
Piotr Bielecki
Piotr Bielecki · client
added
Bardzo barwna postać, pozytywna o otwarta. Widzi rozwiązanie z każdej sytuacji i nie ma dla Niego granic!
Mirosława P.
Mirosława P. · client
added
Podejmując decyzję o przystąpieniu do Szkolenia Trenerskiego z zakresu wystąpień publicznych oczekiwałam zmiany. Liczyłam, że to co nastąpi w trakcie i po zakończeniu szkolenia, spowoduje u mnie większą pewność siebie, śmiałość, jak również otworzy mnie na przygotowanie nowych tematów szkoleń. Nie zawiodłam się!
Otrzymałam fachową wiedzę na temat tego jak przygotowywać szkolenia, aktywizować uczestników, jak radzić sobie ze stresem, gestykulacją oraz trudnymi sytuacjami.
Szkolenie to mogę z całą odpowiedzialnością wszystkim polecić. Dodatkowymi atutami są poczucie humoru oraz pozytywne nastawienie prowadzących.
Katarzyna Skóra
Katarzyna Skóra · client
added
Niech moimi referencjami będzie fakt, że w okresie ostatnich kilku miesięcy zdecydowałam się kilkukrotnie na szkolenia prowadzone przez Damiana, Mirka i Dagmarę. Były to szkolenia z technik sprzedaży, NLP, wystąpień publicznych, rekrutacji, motywacji itp.
Dlaczego:
- bo są otwarci i autentyczni,
- bo są doskonale merytorycznie przygotowani,
- bo szkolenia z nimi to aktywna forma spotkania towarzyskiego, którego efektem jest pozyskanie praktycznej wiedzy, z każdego zaproponowanego mi tematu,
- bo zawsze po..... "zaprojektowana" jestem na samodoskonalenie się!
Dziękuję i GORĄCO POLECAM!
Małgorzata Grala
Małgorzata Grala · client
added
Świetne szkolenie. rewelacyjna energia i atmosfera. Przeogromna wiedza i praktyka. Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie i z dużym naciskiem na praktykę. Jedne z najlepszych szkoleń na jakich uczestniczyłam.
Usunięty Użytkownik
client
added
Miałam możliwość uczestnictwa w szkoleniu współprowadzonym przez Damiana. Czas został wykorzystany perfekcyjnie, a wiedza przekazana w bardzo czytelny sposób. Polecam, bo szkolenie daje dużo możliwości i pozwala na odkrycie swoich mocnych stron (i tych słabszych do poprawy też).
Dagmara Forreiter
Adam S.
Adam S. · provider
added
Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym wspólnie przez Damiana i Mirosława. Szkolenie odbyło się na bardzo wysokim poziomie a obaj wspólnie stanową świetny i inspirujący duet.
Szkolenie obejmowało tematy handlowe, wystąpienia publiczne i autoprezentacje.
Zajęcia pobudzają wyobraźnie a atmosfera sprzyjają pozyskiwaniu wiedzy.
Serdecznie polecam ich szkolenia.
Anna Kurka
Anna Kurka · provider
added
Byłam uczestnikiem szkolenia ze sprzedaży, które prowadził Damian i Mirosław Kot. Jestem pod wrażeniem wnikliwej analizy potrzeb uczestników a także dostosowania szkolenia pod specyfikę organizacji i branże w której działa. Szkolenie prowadzone w formie warsztatowej aktywizowało grupę do pracy. Szkolenie było nie tylko ćwiczeniem pewnych umiejętności ale inspiracją do dalszego działania i samodzielnego rozwoju!
Serdecznie polecam.
Łukasz Górny
Łukasz Górny · provider
added
Damian szkolił mnie z e-PR przez internet, nie spotkałem się nigdy z tego typu formą i przyznam zaskoczyła mnie pozytywnie, praktyczna wiedza, duża dawka nowych informacji z którymi nigdy się nie spotkałem ( adwords, mailing, katalogowanie, nowoczesny social media ) jestem pod wielkim wrażeniem i chcę więcej. Polecam szkolenia Damiana.
Damian Szczęsny
Damian Szczęsny · provider
added
Szkolenia dotyczące sprzedaży, e-PR dają dużą pewność i zwiększają efektywność po tygodniu pracy. Polecam!!
Usunięty Użytkownik
client
added
Zajęcia prowadzone przez trenera Damiana Wilperta zostały poprowadzone na wysokim poziomie. Dzięki szkoleniu nasi pracownicy nabyli wiedzę i umiejętności, które wykorzystują podczas pracy.
Trener Damian przeprowadził szkolenie w ciekawy oraz aktywizujący sposób, a także reprezentował wysoki poziom przygotowania merytorycznego. Nasi pracownicy bardzo wysoko ocenili poziom kwalifikacji trenera Damiana.
Na uwagę zasługuje przede wszystkim atrakcyjna forma prowadzenia zajęć oraz interesujące dla uczestników formy przekazu wiedzy dostosowane do dynamiki grupy. Głęboka analiza potrzeb prowadzona przez trenerów Dea przed przygotowaniem szkolenia pozwalała na zaspokojenie wszelkich naszych potrzeb wynikających ze specyfiki organizacyjnej i produkcyjnej naszej firmy.
Korzystając z okazji składam raz jeszcze podziękowania za wartościowe szkolenie „ Profesjonalna Obsługa Klienta’’.
Usunięty Użytkownik
client
added
Ukończyłem szkolenie z Technik Sprzedaży i Budowania Pozytywnego Wizerunku w styczniu 2014 roku, którego autorem był Damian.
Damian jest osobą, która reprezentuje wysoki poziom i pełen profesjonalizm. Przekazywane przez niego informacje są ciekawe i całkowicie zrozumiałe.
Dzięki szkoleniu moja wiedza teoretyczna a przede wszystkim praktyczna została bardzo wzbogacona.
Zdecydowanie polecę Damiana każdej osobie pragnącej pogłębić swoją wiedzę w szczególności wiedzę praktyczną z Technik Sprzedaży i Budowania Pozytywnego Wizerunku.
Adrian Walczyński
Usunięty Użytkownik
client
added
Damian dał się poznać jako kreatywny i zaangażowany trener a przede wszystkim kompetentna osoba, przed którą autoprezentacja i wystąpienia publiczne nie mają żadnych tajemnic
Agnieszka Heba
Agnieszka Heba · client
added
W październiku miałam przyjemność uczestniczyć w indywidualnym szkoleniu z zakresu wystąpień publicznych.

Podczas spotkania panowała niezwykle sympatyczna, serdeczna, przyjacielska atmosfera.

Damian i Mirek są fantastycznymi wykładowcami oraz mężczyznami:) Posiadają ogromną wiedzę, klasę i kulturę osobistą, zarażają pozytywną energią, podbudowują, motywują do działania, mocno akcentują zalety człowieka, krytykują:) konstruktywnie to co do poprawy, ale w atmosferze szacunku do drugiego człowieka.

Niezwykle rzadko się spotyka takich wykładowców.

Polecam ich obydwu jako trenerów kolejnym firmom czy indywidualnym klientom.
Dorota Butryn
Dorota Butryn · provider
added
Mirosław Kot i Damian Wilpert w imieniu firmy dea trening i dea szkolenia zorganizowali dla naszych pracowników dwie edycje szkoelnia dla trenerów wewnętrznych. W sumie przeszkolono 20 osób.
Uczestnicy szkolenia zgodnie podkreślali jego wysoki poziom oraz profesjonalizm prowadzących. Wnioskowali rózwnież za zorganizowaniem kolejnych szkoelń, szczególnie w zakresie komunikacji, w którym to temacie obydwaj trenerzy sa wyjątkowo kompetentni.
W związku z powyższym z pewnością będziemy kontynuować współpracę i polecamy firmę kolejnym potencjalnym klientom.
Olga Ewa Szczesna
Olga Ewa Szczesna · client
added
Urodzony trener, świetna atmosfera na szkoleniu, ogromna wiedza i umiejętność jej przekazywania, jestem pod wielkim wrażeniem :) byłam na kilku szkoleniach, ale takich Trenerów jak Damian i Mirek jeszcze nie spotkałam ....i całe szczęście stanęli na mojej drodze :) uczyć się od takich osób, to przyjemność
Wojciech D.
Wojciech D. · provider
added
Chcialbym bardzo polecić Pana Damiana (oraz Pana Mirosława Kota) jako najlepszych trenera jakich miałem okazję poznać. Wiedzę ze szkolenia "Akademia Trenera" będę wykorzystywał w swojej pracy zawodowej. Pan Damian to świetnie wyszkolony specjalista i potrafi ta wiedzę przekazać studentom. Wszystkie dni szkolenia byly wypełnione zadaniami praktycznymi oraz fachowymi rozmowami. Jestem niezmierny wdzięczny za przekazane wskazówki i głodny wiedzy oraz dalszemu rozwojowi. Szkolenie było bardzo ciekawe i prowadzone w profesjonalnymi metodami. Angażowało wszystkich uczestników do pracy. POLECAM pana Damiana i 'DEA Szkolenia' wszystkim.
Usunięty Użytkownik
cooperator
added
Serdecznie zachęcam do współpracy z Panem Damianem nie tylko tych którzy zamierzają zwiększyć efektywność Swojego Zespołu Sprzedażowego ale również tych wszystkich którzy zamierzają zainwestować z zyskiem w siebie.
Maja Lichawska
Maja Lichawska · client
added
Polecam szkolenie z technik sprzedaży.
Pan Damian Wilpert to dobry trener!
Dagmara T.
Dagmara T. · client
added
Damian jest kompetentnym, pełnym zaangażowania i pasji trenerem, który już od pierwszych minut szkolenia nawiązuje doskonały kontakt z uczestnikami. Damianie, szczególnie dziękuję Ci za doskonałe ćwiczenia z emisji głosu, na których tak bardzo mi zależało.
Anna M.
Anna M. · client
added
Uczestniczyłam w szkoleniu przeprowadzonym przez Damiana i Mirosława Kot dotyczącym komunikacji interpersonalnej w firmie. Rewelacyjne podejście do prowadzenia szkolenia, praktycznie całość realizowana w formie ćwiczeń praktycznych z minimalną ilością teorii. Przygotowanie merytoryczne na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam szkolenia realizowane przez DEA Studio i chętnie skorzystam z kolejnego, realizowanego przez tę firmę. Pozdrawiam.
Usunięty Użytkownik
client
added
Gorąco polecam szkolenia prowadzone przez Damiana, jako doskonałą formę rozwoju zawodowego. Zainwestowane w ten sposób czas i pieniądze, zwrócą się z nawiązką, a poza nimi pozostanie wiele cennych informacji, na których można budować proces wartościowych przemian osobowościowych.

Polecam.
Jarosław Kołodziejczyk
Usunięty Użytkownik
client
added
Szkolenie Trenerów Biznesu współprowadzone przez pana Damiana Wilperta odznaczało się wysokim poziomem profesjonalizmu za sprawą doskonałego przygotowania, spójności, niewątpliwego doświadczenia i wysokiego poziomu wiarygodności. Rozsądnie wyważona proporcja przekazu teoretycznego do praktyki umożliwiły uczestnikom zdobycie konkretnych umiejętności oraz wykształciły autorefleksję.
Marek Urbański
Marek Urbański · client
added
wystawiam bardzo dobrą ocenę za podejście do klienta, bardzo dobrą ocenę za dobranie tematyki dopasowanej do potrzeb, i bardzo dobrą ocenę za jakość szkolenia.
Piotr Pytel
Piotr Pytel · client
added
Z Damianem pierwszy raz miałem kontakt ponad rok temu, od tego czasu wziąłem udział w jego 3 szkoleniach. Na każdym z nich było widać ogromne zaangażowanie, profesjonalne podejście do uczestników oraz panowała na nich świetna atmosfera. Polecam każdemu kto szuka szkoleń na wysokim poziomie ! Piotr Pytel.
Marcin Czulak
Marcin Czulak · client
added
Dziękujemy za inspirujące szkolenie "Rozmowy telefonicze, call center". Dzięki niemu pozyskaliśmy cenną wiedzę, jak lepiej obsługiwać naszych Klientów i w jaki sposób podnieść profesjonalizm rozmów telefonicznych. Polecamy praktyczne szkolenia, prowadzone przez Damiana Wilperta i Mirosława Kota.
Jarosław Tepling
Jarosław Tepling · client
added
Wybierając szkolenie prowadzone przez Damiana oczekiwałem solidnej dawki wiedzy i praktyki, kroku do przodu i ukierunkowania. Damian zaskoczył mnie pod każdym względem. Jest Trenerem przez duże T, przede wszystkim bardzo zaangażowanym nie tylko w prowadzone szkolenie, ale też w rozwój uczestnika. Profesjonalny, rzetelny i wymagający jest w stanie w każdej osobie pobudzić chęć do pracy, poprawy swoich umiejętności i uzupełniać braki. Gorąco polecam !!!
Ewelina Tyc
Ewelina Tyc · client
added
Kompetencja, nienaganny wizerunek oraz uśmiech to cechy, które charakteryzowała Pana Damiana podczas szkolenia „Skuteczna komunikacja interpersonalna”, w którym miałam przyjemność uczestniczyć na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Sądzę, iż warto podkreślić dynamiczny sposób prowadzenia szkolenia oraz niebanalny sposób przekazywania wiedzy.
Małgorzata G.
Małgorzata G. · client
added
Uczestniczyłam w szkoleniu prowadzonym przez Pana Damiana. Wysoki poziom kompetencji i wiedzy a także wielkie zaangażowanie oraz wysoki poziom kultury osobistej sprawiły, że szkolenie było tak bardzo ciekawe i dynamiczne, że kilka godzin minęło jak jedna chwila. Gorąco polecam Pana Damiana jako trenera.
Aleksandra Ornatowska
added
Pan Damian jest ekspertem w dziedzinie szkoleń trenerskich. Jest profesjonalistą - potrafi motywować, uczyć, prowokować do refleksji. Doświadczenie oraz wiedza czynią z niego osobę, z którą warto współpracować. Gorąco polecam!
Usunięty Użytkownik
client
added
Pan Damian wykazała się ogromnym doświadczeniem w temacie "relacji z klientem", a także głęboką wiedzą na temat "nowoczesnych sposobów pozyskiwania klientów". Pan Damian jest osobą energiczną, komunikatywną, szybko odnajduje się w nowym otoczeniu i łatwo nawiązuje kontakty interpersonalne. Potrafi pracować pod presją czasu, sprawdza się w sytuacjach stresowych, zawsze zachowując spokój. Polecam go w roli trenera/szkoleniowca i było mi bardzo miło uczestniczyć w prowadzonych zajęciach. Z poważaniem, Kamil Walczak, Menedżer w Firmie Royal Hostel Sp. z o.o.
Michał Huda
Michał Huda · client
added
Pan Damian to znakomity trener. Dzięki szerokiej wiedzy, doświadczeniu i umiejętności motywacji, uczestnictwo w jego szkoleniach daję ogromne rezultaty, szczególnie z zakresu emisji głosu i wystąpień publicznych. Gorąco polecam współpracę.
Marcin R.
Marcin R. · client
added
Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu trenerów biznesu prowadzonym przez pana Damiana.
Dzięki szkoleniu, w bardzo profesjonalny a zarazem przystępny sposób nabyłem zdolności, które pozwoliły mi poprawić efektywność wykonywanych przeze mnie zadań.
Polecam współpracę z panem Damianem.
Alan Kusz
Alan Kusz · provider
added
Damian jako Trener to 100 % profesjonalista. Świetnie buduje atmosferę, łatwo nawiązuje kontakt. Podkreśla to co dobre , i pokazuje co należy poprawić. Jego sugestie są niezwykle celne, a sposób w jaki informacje przekazuje klarowny. Jeśli ktoś się zastanawia nad współpracą z Damianem to niech dłużej tego nie robi! Gorąco polecam.
Pozdrawiam
Usunięty Użytkownik
provider
added
Pełen profesjonalizm.
Indywidualne podejście.
Ogromna wiedza.
Świetne przygotowanie.
Przyjazna atmosfera szkolenia.

To jedynie kilka cech, które Pan Damian wnosi w trakcie szkolenia.

Mam nadzieję, że będzie mi dane jeszcze wielokrotnie uczestniczyć w prowadzonych przez Pana Damiana szkoleniach !
Katarzyna L.
Katarzyna L. · client
added
Pan Damian poprowadził wraz z dwoma trenerkami (pani Małgorzata Król i pani Agata Makles) szkolenie "Skuteczna komunikacja interpersonalna" podczas organizowanego przeze mnie wydarzenia na Uniwersytecie Ekonomicznym. Szkolenie było wypełnione praktycznymi zadaniami, dzięki czemu uczestniczki mogły lepiej przyswoić sobie wiedzę. Trenerzy, ciągle uśmiechnięci, prowadzili szkolenie w sposób dynamiczny, przejrzysty i przyjazny. Polecam wszystkim!
Edyta Walęciak-Skórka
added
Damian świetnie sprawdza się w roli trenera, zarówno pracując z grupą, jak i prowadząc treningi indywidualne. Jego usługi są na najwyższym poziomie a praca z nim to sama przyjemność. Gorąco polecam!
Usunięty Użytkownik
client
added
Szkolenie było profesjonalnie przygotowane oraz poprowadzone. Pan Damian wykazał się ogromną wiedzą, którą zrozumiale przekazywał uczestnikom. Polecam szkolenia prowadzone przez Dea Studio!
Anna Miernik-Rybak
Anna Miernik-Rybak · client
added
Człowiek dla człowieka - to chyba najbardziej pasujące określenie dla P. Damiana. Szkolenia prowadzi z pełnym szacunkiem i życzliwością w atmosferze sprzyjającej uczeniu. Pełen profesjonalizm. Pasja i zaangażowanie oraz zadbanie o poszczególnych uczestników, praca na mocnych stronach - to dla mnie najważniejsze czynniki, dzięki którym mogłam w uczestniczyć w szkoleniu w pełni zaangażowania i ciekawości siebie i innych uczestników.
Krzysztof Pogoda
Krzysztof Pogoda · client
added
Uczestniczyłem w cyklu szkoleń, które były prowadzone przez Damiana. Były one przeprowadzone bardzo profesjonalnie z wykorzystaniem wielu ciekawych pomysłów i przykładów z życia wziętych. Prowadząc własną firmę bardzo często wykorzystuję wiedzę zdobytą na kursach organizowanych oraz prowadzonych przez Damiana.
Dawid P.
Dawid P. · provider
added
Z wielką przyjemnością uczestniczę w szkoleniach przeprowadzanych przez Damiana. Wraz z Mirkiem tworzą świetny duet, a szkolenia są pełne profesjonalizmu i dobrej atmosfery :)
Jerzy Niewolański
Jerzy Niewolański · client
added
Miałem olbrzymią przyjemność uczestniczyć w dwudniowym cyklu szkoleń z zakresu "Techniki sprzedaży" i "Wystąpienia publiczne". Szkolenie było przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Zarówno Pan Damian, jak i Pan Mirek bardzo się angażowali i wyłapywali wszystkie istotne niuanse. Dzięki wykorzystaniu kamery wideo, mogłem siebie zobaczyć i wyłapać wszystkie błędy. Pan Damian to "urodzony" trener. Dwa dni okazały się bardzo owocne i mogę śmiało polecić Pana Damiana i Mirka.
Karolina Pe
Karolina Pe · client
added
Byłam uczestniczką szkolenia przeprowadzonego dla Uniwersytetu Ekonomicznego. Jestem z niego w pełni usatysfakcjonowana, pan Damian łączy profesjonalizm z bardzo dobrze rozwiniętym podejściem do uczestników szkolenia. Potrafi skupić uwagę innych na przekazywanej przez niego treści, tworząc tym samym bardzo przyjazną atmosferę. Dziękuję za przekazaną mi wiedzę.
Katarzyna Krupka
Katarzyna Krupka · client
added
Uczestniczyłam w warsztatach prowadzonych przez pana Damiana na temat technik negocjacji. Szkolenie było przygotowane i poprowadzone w pełni profesjonalnie. Pan Damian wykazał się ogromną wiedzą merytoryczna, którą jasno i zrozumiale przekazywał uczestnikom.
Dziękuję za przekazaną wiedzę i życzę dalszych sukcesów !
Monika Gembicka
Monika Gembicka · provider
added
Firma DEA zorganizowała dla naszej firmy szkolenie. Pan Damian, jako jeden z prowadzących, potrafił w sposób interesujący i zaskakujący poprowadzić spotkanie, stworzyć dobry kontakt i miłą atmosferę. Program był atrakcyjny nawet dla doświadczonych pracowników naszej firmy. Zdecydowanie polecam, mając jednocześnie nadzieję na dalszą współpracę.
Katarzyna Wilpert
Katarzyna Wilpert · provider
added
Bardzo profesjonalne szkolenia. Uczestniczyłam w takich tematach jak ABC Trenera, wystąpienia publiczne i techniki sprzedaży. Polecam :)
Katarzyna Wyder
Katarzyna Wyder · client
added
Dzięki Panu Damianowi jego profesjonalnym podejściu oraz wiedzy mogę śmiało napisać i polecić wszystkim szkolenia proponowane przez firmę Dea Studio.
Katarzyna Makucewicz
added
Specjalna Strefa Szkoleń 3S udziela referencji Panu Damianowi Wilpert jako trenerowi kompetentnemu, odpowiedzialnemu i profesjonalnemu w prowadzeniu szkoleń.
Współpracujemy z Panem Damianem do dziś. Dał się poznać jako doskonały trener szkoleń z zakresu komunikacji interpersonalnej i profesjonalnej obsługi klienta. Zajęcia przez Niego prowadzone mają charakter bardziej warsztatowy aniżeli czysto wykładowy.
Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić osobę Pana Damiana Wilpert, jako znakomitego solidnego trenera. Potrafi nawiązywać dobry kontakt ze słuchaczami, grupa bardzo szybko nabiera zaufania do prowadzącego a zadawane pytania i sposób odpowiedzi na nie przez Trenera daje nam pewność o jego
wysokim poziomie merytorycznym i profesjonalnym przygotowaniu
Łukasz Szczęsny
Łukasz Szczęsny · cooperator
added
Damian to trener, który świetnie przechodzi z żartobliwie przedstawionych tematów na ich konkretną, merytoryczną podstawę. Wie o czym mówi i świetnie potrafi przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie innym. Zagadnienia, z których szkoli, pozwalają rozwijać się zawodowo, a czasem również prywatnie, życiowo. Polecam szkolenia prowadzone przez Damiana.
Mariusz Paczyński
Mariusz Paczyński · client
added
Pan Damian Wilpert oraz Pan Mirosław Kot z firmy Dea Szkolenia zrealizowali dla naszej firmy szkolenie na temat "Profesjonalnej obsługi klienta i rozmów telefonicznych".
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, ponieważ wszystkie ustalenia przed szkoleniem zostały zrealizowane na oczekiwanym poziomie. Trenerzy przygotowali program, który był atrakcyjny nawet dla doświadczonych pracowników naszej firmy.
Polecam szkolenia trenerów firmy Dea Szkolenia, Damian Wilpert i Mirosław Kot to specjaliści z bogatym praktycznym doświadczeniem.
Justyna Dasiak
Justyna Dasiak · client
added
Miałam przyjemność brać udział w szkoleniu dotyczącym autoprezentacji prowadzonym przez Pana Damiana. Jako szkoleniowiec wykazał się praktyczną wiedzą, profesjonalizmem i umiejętnością współpracy z uczestnikami, biorąc pod uwagę ich potrzeby i umiejętności.
Joanna P.
Joanna P. · client
added
Gorąco polecam Damiana Wilperta jako trenera!
Małgorzata Król
Małgorzata Król · client
added
Uczestnicząc w szkoleniu "ABC Trenera Biznesu" zyskałam wiedzę oraz umiejętności, które pozwolą realizować moje marzenia. Zyskałam również siłę i energię do działania.

Niezwykle uzdolniony i utalentowany trener. Swoją profesję traktuje z prawdziwą pasją i profesjonalizmem a zarazem poczuciem humoru. Cechuje go niezwykła dbałość o szczegóły oraz determinacja w dążeniu do doskonałości.

Jeśli szukasz prawdziwego źródła inspiracji i fachowej wiedzy, szczerze polecam trenera Damiana Wilperta.

Szkolenia organizowane przez Damiana to najlepsza inwestycja w siebie :) Gorąco polecam!
Nina Frąckowiak
Nina Frąckowiak · client
added
Energia, zaangażowanie, profesjonalizm, mocny background teoretyczny i praktyczny okraszone świetną umiejętnością prezentacji oraz elastycznym podejściem do grupy szkoleniowej. Polecam !!!
Piotr Laskowski
Piotr Laskowski · provider
added
Szkolenie prowadzone przez Pana Damiana to pełen profesjonalizm. Wprowadza bardzo dużo ćwiczeń praktycznych, a nie tylko suchą teorię z którą miałem do czynienia na innych szkoleniach. Ogromna wiedza, pełne kompetencje i duże poczucie humoru. Z chęcią mógłbym jeszcze raz uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych przez Pana Damiana. Bardzo dziękuję za przekazaną wiedzę i na pewno będę polecał Pana szkolenia innym.
Klaudia Hordyjewska
Klaudia Hordyjewska · provider
added
Szkolenie, które zostało zorganizowane i przeprowadzone przez firmę DEA Szkolenia, w tym Pana Damiana okazało się dużą dawką informacji podanych w interesujący sposób. Świetne przygotowanie merytoryczne, duże doświadczenie oraz fajna atmosfera nie pozwalały się nudzić i z pewnością wpłynęły na zapamiętanie wszystkich wskazówek od trenerów. Panowie trenerzy w 100% dają z siebie wszystko! Gorąco polecam!
Karolina Gorecka
Karolina Gorecka · provider
added
Firma DEA zorganizowała dla naszej firmy szkolenie "Profesjonalna Obsługa Klienta". Pan Damian, jako jeden z prowadzących spotkanie, wykazał się wysokimi kompetencjami oraz dużym profesjonalizmem. Potrafi w sposób interesujący i zaskakujący poprowadzić szkolenie oraz nawiązać bardzo dobry kontakt z grupą poprzez stworzenie atmosfery współpracy. Zdecydowanym atutem jest wysoki poziom przygotowania merytorycznego. Dodatkowo Pan Damian potrafi roztoczyć wokół siebie bardzo pozytywną aurę, którą zaraża pozostałych uczestników szkolenia. Zdecydowanie polecam mając jednocześnie nadzieję na dalszą współpracę.
Usunięty Użytkownik
client
added
Szkolenia przygotowane przez Pana Damiana i Firmę Dea, to nie tylko bogaty pokład wiedzy "tłuczony" przez kilka godzin ale również dobra zabawa, sporo humoru i inspiracji, zarówno dla zatwardziałych handlowców jak i osób, które przygodę ze sprzedażą dopiero zaczynają. Zdecydowanie polecam zarówno Firmę jak i Trenera. Profesjonalne przygotowanie merytoryczne i świetne podejście to Ich wizytówka
Rafał K.
Rafał K. · provider
added
Szkolenie prowadzone przez trenerów DEA Szkolenia idealnie odzwierciedliło potrzeby szkoleniowe
z zakresu sprzedaży w naszej firmie. Przyjazna atmosfera, dopracowany program oraz elastyczność
połączona z ogromną wiedzą trenerów - tak w praktyce wyglądało szkolenie, w którym miałem przyjemność uczestniczyć. Miarą dobrego nauczyciela jest umiejętność zmotywowania ucznia do dalszego działania i rozwoju. Damian i Mirek prócz przekazanej wiedzy i umiejętności potrafili przede wszystkim zainspirować, za co dziękuje. Pozdrawiam serdecznie!
Arkadiusz Kościuch
Arkadiusz Kościuch · provider
added
Serdecznie polecam szkolenia prowadzone przez Damiana, miałem przyjemność być ich uczestnikiem. Będąc na szkoleniu czułem, że prowadzi je profesjonalista o otwartym umyśle, umiejętnie dostosowujący sie do potrzeb i oczekiwań uczestników. Jeszcze raz polecam.
Grzegorz Nowak
Grzegorz Nowak · client
added
Uczestniczyłem w szkoleniach prowadzonych przez p.Damiana z zakresu profesjonalnej obsługi klienta , etykiety biznesu oraz prawa pracy.Mogę polecić korzystanie z usług trenera Damiana Wipert oraz firmy DEA szkolenia którą reprezentuje. Wiedzę którą nabyłem wykorzystuję w praktyce.
Piotr Miś
Piotr Miś · client
added
Damian jako trener jest osobą bardzo komunikatywną, kompetentną i rzetelnie podchodzącą do każdego tematu. Potrafi stworzyć doskonałą więź pomiędzy trenerem a uczestnikami szkolenia dzięki której atmosfera na zajęciach jest przyjemna, a z drugiej strony, nie ma wątpliwości co do jego roli jako trenera. Damian posiada szeroką wiedzę w referowanych tematach pomimo młodego wieku. Ma duże poczucie humoru, ale i wyczucie smaku, dzięki czemu potrafi się dostosować do grupy i sprostać jej oczekiwaniom. Jeśli ktoś szuka młodego, dynamicznego trenera to serdecznie polecam kontakt z Damianem.
Usunięty Użytkownik
provider
added
Szkolenia prowadzone przez Damiana są dynamiczne, ciekawe i zaskakujące. Połączenie zaangażowania, pasji i wiedzy daje świetne rezultaty. Jestem pod ogromnym wrażeniem Damiana jako trenera i jako człowieka. Zdecydowanie polecam!
Krystian Szwarc
Krystian Szwarc · client
added
Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Damiana. Pokazał on, że szkolenie nie musi być nudnym wykładem, ale dobrą zabawą, przez którą mogę nabyć dużo nowej wiedzy potrzebnej w pracy, i w życiu, a przy tym dobrze się bawić. Damian nie zmieniaj się, oby tak dalej. Polecam każdemu.
Krzysztof Andrzej Wróbel
added
Przyznam się, że na początku odniosłem się do powyższej osoby sceptycznie.
Jednak po wspólnie spędzonych na sali szkoleniowej kilkudziesięciu godzinach moja opinia jest teraz zdecydowanie po tej pozytywnej stronie! Wspaniały profesjonalista a przy tym wszystkim człowiek z wiecznym ”uśmieszkiem” na twarzy z wielką pasją i satysfakcją dzielący się swoim doświadczeniem. Zaraża dobrym samopoczuciem. Świetny trener – polecam. Współpraca między nami przebiega prawidłowo i rokuje na tworzenie wspólnej przyszłości, a Ty o zaletach tej osoby przekonaj się osobiście, bo naprawdę warto!
Krystian Dudek
Krystian Dudek · cooperator
added
Damian to osobą z wrodzoną umiejętnością nawiązywania kontaktów. Niezwykle uprzejmy, życzliwy i pogodny. Jego atutem jako trenera jest umiejętność współpracy z różnymi grupami i znalezienie wspólnego języka z najtrudniejszymi odbiorcami. Wszechstronny i dynamiczny. Ulubieniec kobiet :)
Aleksandra Makles
Aleksandra Makles · client
added
Serdecznie polecam szkolenia prowadzone przez Damiana. Jestem pod wielkim wrażeniem jego ogromnej wiedzy i zdolności interpersonalnych. Po każdym spotkaniu z Damianem wracam z olbrzymią dawką pozytywnej energii i motywacji do dalszej pracy nad sobą. Damian jest osobą z ogromnym poczuciem humoru co sprawia, że szkolenia przebiegają w miłej i przyjemnej atmosferze i co najważniejsze można czuć się w pełni swobodnie i naturalnie.
Sylwia Skrobacz-Celadyn
added
Z całą odpowiedzialnością polecam szkolenia prowadzone przez Damiana. To świetny fachowiec z ciekawą osobowością, niesamowitym poczuciem humoru oraz olbrzymią wiedzą i praktyką.
Sandra Faber
Sandra Faber · client
added
Najlepsze szkolenia w których miałam przyjemność uczestniczyć a Osoba prowadząca czyli Damian Wilpert łączy w sobie cechy idealnego trenera - posiada doświadczenie oraz wiedzę , które co najważniejsze potrafi rewelacyjnie przekazać uczestnikom.
Naprawdę gorąco polecam.
Ewa Kasprzak
Ewa Kasprzak · provider
added
Miałam przyjemność uczestniczyć w czterech modułach szkolenia indywidualnego pt" Sztuka wystąpień publicznych " organizowanych przez firmę Dea szkolenia i trenerów Damiana Wilpert i Mirosława Kot. Moim zdaniem trenerzy byli świetnie przygotowani merytorycznie, były również scenki, ćwiczenia, burze mózgów. Trenerzy zapewnili mi świetną atmosferę pracy dzięki czemu czułam się swobodnie. Przepracowaliśmy razem różne przypadki, szczególnie te, które mnie interesowały. Prowadzący chętnie dostosowywali się do moich potrzeb. Byli niezwykle czujni. Dzięki temu szkolenie było bardzo owocne i czuję się bardzo pozytywnie naładowana. Szczerze bardzo gorąco polecam!!!
Justyna Maleyka
Justyna Maleyka · provider
added
Od lipca do sierpnia 2012 brałam udział w szkoleniu z wystąpień publicznych. Było to kolejne moje szkolenie organizowane przez firmę DEASZKOLENIA, w którym uczestniczyłam. Szkolenia były przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny. Wiedzę praktyczną, którą przekazał Pan Damian Wilpert można od razu wykorzystać. W trakcie spotkań było bardzo dużo ćwiczeń, które pozwalają wyłapać i od razu poprawić popełniane błędy. Dodatkowym atutem jest fakt, że terminy szkoleń były dopasowane do moich potrzeb. Plusem jest również kontakt po szkoleniu. Tak, więc z czystym sumieniem mogę polecić firmę DEASZKOLENIA, każdemu kto chce zdobyć praktyczną wiedzę w sposób niesamowicie interesujący i skuteczny. Damian naprawdę wie jak przekazywać wiedzę, by została w naszych głowach naprawdę na bardzo, bardzo długo. Całość szkolenia oceniam bardzo pozytywnie. Pozdrawiam, Justyna Maleyka.
Tomasz W.
Tomasz W. · provider
added
Profesjonalizm, optymizm, zaangażowanie, wsparcie, kreatywność - to wizytówka Damiana. Polecam każdemu :)
Martyna B.
Martyna B. · provider
added
Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniach „Profesjonalny handlowiec” oraz „Autoprezentacja”. Oba szkolenia odbyły się na bardzo wysokim poziomie. Polecam wszystkim szkolenia prowadzone przez Damiana Wilperta, ponieważ na nich nie można się nudzić (dużo zajęć pobudzających wyobraźnie), idealne dla osób chcących na poważnie zacząć pracować jako handlowiec. Szkolenia odbywają się w małych grupach, co daje możliwość poznania innych uczestników oraz współpracy na szkoleniu. Ciekawe ćwiczenia, pełne zaangażowanie trenera i dobra atmosfera sprzyjają pozyskiwaniu wiedzy.
Aleksandra Martynek
added
Pełen profesjonalizm. Osoba z wieloma pomysłami i niesamowitą energią. Szkolenie na którym byłam w pełni spełniło moje oczekiwania. Polecam wszystkim!!
Wojciech Łebkowski
added
Bardzo podobały mi szkolenia z komunikacji interpersonalnej prowadzone przez Pana Damiana, nie były to nudne zajęcia prowadzone w jednostajnym tempie, wręcz przeciwnie każdy segment zajęć był inny. Gorąco polecam - jest to przykład jak połączyć przyjemne z pożytecznym.
Usunięty Użytkownik
client
added
Pan Damian to wspaniały człowiek, a udział w zajęciach przez Niego prowadzonych są czystą przyjemnością. Poza niezbędną teorią przekazuje wiedzę praktyczną, wspierając się przykładami z życia, często zabawnymi anegdotami. Jeśli będę miała możliwość skorzystania z Jego usług ponownie, z pewnością to zrobię!
Agnieszka Wyszyńska
Agnieszka Wyszyńska · provider
added
Szkolenia z takim trenerem jak Pan Damian są bardzo efektywne i motywują do działania. Pan Damian jest trenerem otwartym na uwagi audytorium, potrafi świetnie dostosować treść szkolenia do uczestników, także już w trakcie trwania spotkania. Zdecydowanie polecam współpracę!
Sebastian Bugaj
Sebastian Bugaj · client
added
Opinia dot. szkolenia "pozyskiwanie Klientów i rola pierwszego wrażenia". Bardzo ciekawa opcja dla ludzi, którzy w dzień są zajęci, ale popołudnie/wieczór poświęcą na własny rozwój, a wiadomo że nie ma lepszej inwestycji jak w siebie samego. Mimo, że siedzę w tym temacie dość "głęboko" było kilka nowości o których nie wiedziałem. Trenerzy Damian Wilpert oraz Mirosław Kot świetnie się uzupełniali. Szkolenie przebiegało w sympatycznej atmosferze. Można sporo wynieść za dobrą cenę. Polecam z czystym sumieniem szczególnie właścicielom firm i osobom odpowiedzialnym za sprzedaż.
Logo
Redaktor naczelny
gwiazdyfutbolu.com
Wywiady
Nabór do redakcji
Poszukiwanie sponsorów
Logo
Kierownik ds. Rozwoju sieci sprzedaży
Ogólnopolska sieć sprzedaży
Współpraca z bankami Eurobank, Invest Bank, mBank

Obowiązki:
- prowadzenie szkoleń w zakresie kredytów ratalnych
- kontakty z dotychczasowymi klientami firmy,
- pozyskiwanie strategicznych agentów na terenie całego kraju,
- przygotowywanie ofert i umów z klientem, prowadzenie dokumentacji sprzedażowej.
- tworzenie stron internetowych
Beata Potempa
Beata Potempa · cooperator
added
Profesjonalista. Wykazuje się bogatym doświadczeniem. Łatwo nawiązuje kontakty interpersonalne. Potrafi stworzyć atmosferę wzajemnej pomocy i zrozumienia. Jest ambitny i otwarty na nowe wyzwania. Zawsze uśmiechnięty.
Logo
Przedstawiciel Handlowy
Fux Zabrze
Sprzedaż reklam

Trainings and courses

Kurs języka angielskiego
Obługa programów bankowych ( Eurobank, Invest, Mbank, Millenium )
Zarządzanie ludźmi - Eternal
Zarządzanie sprzedażą i relacje z klientami
Negocjacje handlowe
Telemarketing
Praktyczne zagadnienia public relations i marketingu
Profesjonalny handlowiec
Jak rozwijać firmę, systemy zarządzania w małym i średnim przędsiebiorstwie
Pozycjonowanie stron internetowych
Sztuka wystąpień publicznych e-learning
Broker informacji (PL)
Pozycjonowanie optymalizacja
Szkoła Trenerów
Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych
Czyli jak sprzedać siebie
Szkoła Trenerów zaawansowanych
Skuteczny telemarketing i obsługa klienta
Zarządzanie czasem
Mistrz negocjacji
Prawo pracy
ABC Trenera wewnętrznego
Budowanie struktur sprzedażowych
Komunikacja interpersonalna
ABC Trenera zewnętrznego
Coaching jako metoda metoda zmiany w miejscu pracy (modele GROW, ACHIEVE)
Zaawansowane Techniki sprzedaży
Umiejętności interpersonalne
ABC Przedsiębiorczości
Neuro-Linguistic Programming Practitioner Certtificate

Specialities

Education/Training
Personal development

Hobby

www.deastudio.pl - Agencja Reklamowa

Organizations

Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations

Akredytacja dziennikarska ( Górnik Zabrze 2007/08 )
Akredytacja dziennikarska ( Górnik Zabrze 2010/11 )
Akredytacja dziennikarska ( Górnik Zabrze 2011/12 )
Akredytacja dziennikarska ( Górnik Zabrze 2012/13 )
Akredytacja dziennikarska ( Ruch Chorzów 2012/13 )
Akredytacja dziennikarska ( Górnik Zabrze 2014/15 )
Akredytacja dziennikarska ( Górnik Zabrze 2016/17 )
Akredytacja dziennikarska ( Piast Gliwice 2016/17 )

Other

Administrator witryny - www.gwiazdyfutbolu.com

Darmowy moderowany katalog - www.katalogdea.pl

Groups

318 posts
57 appreciations
ABCszkolenia
ABCszkolenia
Grupa skupia wszystkich związanych z branżą szkoleniową oraz ich organizowaniem.
ChOrZóW
ChOrZóW
Grupa Ludzi, którzy Są Związani Z Miastem Chorzów ;))
Dobra literatura
Dobra literatura
Grupa otwarta dla wszystkich lubiących czytać dobre książki i uwielbiających spędzać czas przewracając strony
Emisja głosu a wizerunek
Emisja głosu a wizerunek
Wszystko o emisji głosu i wizerunku z tym związanym.
Górny Śląsk
Górny Śląsk
Grupa dla osób związanych z Aglomeracją Śląską oraz całym Górnym Śląskiem.
Katowice
Katowice
Grupa ludzi związanych z największym miastem województwa śląskiego i jego okolicami.
Kraków
Kraków
Dla osób mieszkających, studiujących, pracujących lub zamierzających pracować/mieszkać/studiować*) w Krakowie lub okolicach *)niepotrzebne skreśl
PORTAL SZKOLEŃ
PORTAL SZKOLEŃ
Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby oraz firmy do promowania prowadzonych przez siebie szkoleń, seminarów, warsztatów, kursów.
Poznań
Poznań
Zapraszam wszystkich Poznaniaków i wielbicieli miasta Poznania
PR-omocja szkoleń
PR-omocja szkoleń
Ta grupa to 'tablica ogłoszeń' tematów bardzo szeroko pojętych - około szkoleniowych. Proszę pisać ogłoszenia zgodnie ze wzorem: [Miasto/Polska][Data][Krótki temat][Grupa docelowa]
Praca dla trenera.
Praca dla trenera.
Grupa dla trenerów, coache'ów poszukujących zatrudnienia. Zapraszamy tylko ludzi z twarzą. Bez zdjęcia usuwam.
Siłownia
Siłownia
Budujemy nasze ciała. Kulturystyka, fitness, sport i zdrowie.