Zostań rekruterem-freelancerem

Intensywny rozwój nowych technologii i narzędzi online obserwowany w ostatnich latach sprawił, że przed rekruterami w jeszcze większym stopniu otworzyły się kolejne możliwości rozwoju kariery. Jedną z nich jest praca jako rekruter-freelancer

Praca na własną rękę dla osób, które nie miały z nią wcześniej do czynienia, to jednak wiele niewiadomych. Jakie są wszystkie argumenty „za” i „przeciw”? Jak krok po kroku założyć własną działalność? Z jakich narzędzi warto korzystać, by ułatwić sobie pracę rekrutera-freelancera? Jak robią to inni, którym już udało się osiągnąć sukces?

Odpowiedzi na wszystkie te pytania, a także wiele innych cennych informacji, można znaleźć w ebooku przygotowanym przez platformę crowdstaffingową ReX Recruitment Exchange oraz firmę Antal.

Ebook „#beFree – Freelancing & crowdstaffing – poznaj wskazówki, narzędzia i historie sukcesu” został stworzony przez rekruterów dla rekruterów. Pokazuje opcje i możliwości, szanse i zagrożenia, daje wolność i obnaża ograniczenia naszej pracy, która musi być powołaniem i sposobem na życie. Mam nadzieję, że znajdziecie tu dla siebie inspiracje, wskazówki i podpowiedzi, które wesprą Was w Waszych dalszych łowach! – zapowiada publikację Karolina Korzeniewska, ReX Manager, Antal Poland.