Jak znaleźć pracę dla siebie?

Szukasz pracy? Chcesz sprawdzić jakie trendy panują na rynku? Poszukujesz zmian w swoim zawodowym życiu? Pomocne mogą być targi pracy. Dostęp do kilkuset ofert pracy, obecność kilkudziesięciu pracodawców z różnych branż, możliwość bezpośredniej rozmowy z rekruterami – to wszystko w jednym miejscu 17 lutego na Targach Pracy w Lublinie.

Pewny krok do kariery

Targi pracy dają możliwość bezpośredniego spotkania z pracodawcami i zapoznania się z aktualnymi propozycjami praktyk, staży i pracy. W jednym czasie i miejscu możesz przejrzeć wiele różnych ofert. Dzięki temu  sprawdzisz, jakie trendy panują na rynku – w jakich branżach, na jakich stanowiskach jest możliwość budowania kariery. Z jednej strony dowiesz się, jakie oczekiwania stawiają pracodawcy przyszłym pracownikom, z drugiej – zweryfikujesz własne predyspozycje i umiejętności. To ważny krok w budowaniu swojej kariery.

Jak mądrze korzystać z Targów Pracy

Wykorzystaj w pełni możliwości, jakie dają targi. Przygotuj plan działania i pamiętaj o kilku ważnych punktach. Na targach obecni są przedstawiciele różnych branż. Dlatego jeszcze przed targami zapoznaj się z listą Wystawców i wybierz firmy, które są dla Ciebie najważniejsze. Przygotuj i zabierz dokumenty rekrutacyjne odpowiadające profilom wybranych firm. Na Targach uważnie przyjrzyj się różnym ofertom. Porozmawiaj z przedstawicielami interesujących Cię firm. Po krótkiej rozmowie pamiętaj o zabraniu wizytówki. Umożliwi Ci to wysłanie dokumentów aplikacyjnych i podtrzymywanie kontaktu z firmą. Po targach uporządkuj i przeanalizuj podjęte kroki. Warto też wysłać wiadomość do przedstawicieli firm, podziękować za spotkanie i poświęcony czas, i ewentualnie odnieść się do konkretnej oferty pracy.

Jeśli odpowiednio wykorzystasz zdobyte kontakty i informacje, targi pracy mogą stanowić pierwszy krok lub ważny punkt zwrotny w Twojej karierze.

Znajdź pracę w Lublinie

Szukasz targów w Twojej okolicy? Przyjdź na Targi Pracy organizowane w Lublinie. Kolejna, już XIII edycja wydarzenia odbędzie się 17 lutego (piątek) 2017 r. w godz. 9:00-15:00 w hali A Targów Lublin (ul. Dworcowa 11).

Szczegóły: www.praca.targi.lublin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.