Zmiany w GoldenLine – podsumowanie nowości

Ostatnio na GoldenLine pojawiło się kilka zmian. Część z nich to drobne usprawnienia, a niektóre z nich to zupełnie nowe funkcjonalności. Zobacz, jak GoldenLine zmienia się dla Ciebie.

Oto kilka ostatnich zmian, dzięki którym m.in. rekruter szybciej Cię znajdzie oraz dzięki którym będziesz mógł obserwować kto Cię szukał.

Flaga Szukam pracy

Szukam Pracy

Jeśli aktywnie szukasz pracy albo chętnie rozważyłbyś nowe oferty, zaznacz tę opcję na swoim profilu! Rekruter, który będzie przeszukiwał bazę kandydatów, zobaczy to oznaczenie przy Twoim nazwisku. Dzięki temu chętniej będzie się z Tobą kontaktował wiedząc, że w chwili obecnej jesteś gotowy na rozpoczęcie nowej pracy.  Jeśli obecnie pracujesz i obawiasz się, że Twój pracodawca może zobaczyć, że szukasz pracy, nie martw się, on tego nie zobaczy! Flaga Szukam pracy jest widoczna tylko dla rekruterów  z innych firm.

Lupka rekrutera

Lupka Rekrutera

Kiedy otrzymasz wiadomość od rekrutera, będziesz mógł sprawdzić na jego koncie czy faktycznie zajmuje się on rekrutacją. Te informcje zobaczysz już nie tylko oglądając jego pełny profil i sprawdzając nazwę stanowiska i firmy w której pracuje, ale również przy jego nazwisku zobaczysz lupkę z literą R w środku. Będziesz miał wtedy pewność, że to profesjonalista, który używa zaawansowanych metod poszukiwania kandydatów – w tym wypadku Wyszukiwarki Kandydatów Goldenline, dzięki której Cię znalazł.

Centrum NotyfikacjiCentrum Notyfikacji

Kiedy otrzymasz nową wiadomość, zaproszenie do kontaktów, referencje od razu zobaczysz to po zalogowaniu się na swoim profilu. Nowe powiadomienia pojawią się przy fladze obok ikony wiadomości. Nie będą więc już widoczne w formie belek. Wierzymy, że dzięki temu szybciej i wygodniej znajdziesz nowe, ważne dla Ciebie informacje.

Kto oglądał Twój profil

Możesz obserwować kto oglądał Twój profil. Na tej stronie zobaczysz listę osób, które interesują się Tobą wraz z informacją kiedy wyświetlili Twój profil. To bardzo ciekawa i korzystna dla Ciebie wiedza. Jeśli wśród tych osób jest rekruter, możesz sam skontaktować się z nim – jeśli zapytasz, co zaciekawiło go w Twoim profilu, być może nawiążesz kontakt, który zaowocuje ciekawą ofertą pracy.

Pamiętaj, jeśli dobrze uzupełnisz swój profil, rekruterom będzie łatwiej Cię znaleźć, a Ty zwiększysz swoje możliwości nawiązywania cennych kontaktów zawodowych. Zaznacz, że szukasz pracy, obserwuj kto ogląda Twój profil, sprawdź czy nie masz nowych powiadomień. Wszystkie te ułatwienia są przygotowane specjalnie dla Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.