Zgłoś dobrą praktykę z Twojej firmy

II edycja konkursu People Innovation wystartowała na dobre. Do organizatorów spływają projekty, które pozytywnie wpłynęły na pracowników w firmach, organizacjach i instytucjach w całej Polsce. Nabór projektów trwa do 4 września, więc to ostatnia chwila, aby się zgłosić do II edycji konkursu People Innovation

Organizatorzy zbierają projekty osób wprowadzających zmiany w obszarze kapitału ludzkiego z całej Polski i wybierają najlepsze z nich. Szczęśliwe dziesięć projektów, które zostanie uznane za najlepsze przez kapitułę konkursową, zaprezentowanych zostanie podczas konferencji finałowej 18 października. To właśnie wtedy uczestnicy konferencji wraz z ekspertami oraz ekspertkami z dziedziny HR i Wellbeing zasiadającymi w kapitule konkursowej wybiorą zwycięzcę lub zwyciężczynię II edycji konkursu People Innovation. 

To jednak nie koniec propagowania najlepszych praktyk wdrożonych w firmach/organizacjach i instytucjach w Polsce. Po konferencji People Innovation, tak samo jak w ubiegłym roku, zostanie wydany e-book z 20 najlepszymi projektami zgłoszonymi do konkursu People Innovation. Ta wyjątkowa dawka wiedzy dostępna będzie bezpłatnie dla każdego, kto chciałby poznać i zainspirować się dobrymi praktykami. 

Nie tylko prestiż 

People Innovation to wyjątkowa okazja, aby nadać prestiżu zarówno osobom wdrażającym projekt, ale także marce, w której tak dobre praktyki są wdrażane. Pojawienie się firmy/organizacji/instytucji wśród laureatów konkursu People Innovation pozytywnie wpłynie na jej wizerunek oraz uplasuje ją wśród tych najbardziej dbających o pracowników. 

Jedną z wartości People Innovation są takżę nagrody, których łączna pula przekroczyła już 360 000 złotych. Wśród nich cały zakres szkoleń – od tych indywidualnych do grupowych dla całego zespołu, nagrody rzeczowe takie jak książki, gadżety i inne; prenumeraty i wiele więcej m.in. nagrody od HRlink i Goldenline:

  • Voucher o wartości 10 000 zł na usługi Goldenline – voucher dotyczy możliwości skorzystania z ogłoszeń standardowych i wyszukiwarki kandydatów, realizacji działań contentowych w obrębie serwisów Goldenline, fundator nagrody: Goldenline
  • 2-godzinny warsztat online na wybrany temat z obszaru employer brandingu ufundowane przez Goldenline
  • Voucher na usługi (moduł rekrutacyjny, moduł poleceń pracowniczych, moduł onboardingowy, moduł candidate experience, multiposting ogłoszeń) ATS HRlink o wartości 10 000 zł, fundator nagrody: HRlink

Wszystkie nagrody poznasz wchodząc na stronę wydarzenia www.peopleinnovation.pl. Tam również wypełnisz formularz zgłoszeniowy do konkursu.

Siła tkwi w prostocie

Wiele osób martwi się, że wdrożony przez nich projekt nie jest wystarczająco “innowacyjny”, aby zgłosić go do konkursu People Innovation. Nic bardziej mylnego. I edycja konkursu pokazała, że to właśnie najprostsze rozwiązania sprawdzają się najlepiej. Zwyciężczyni I edycji Monika Woźnica – Future Processing wdrożyła w firmie “Holistyczny pakiet benefitów”.  Celem wdrożonych benefitów było potraktowanie zespołu Future Processing holistycznie, wykraczając poza zawodowe kwestie. Ukazanie, że pracodawca może być partnerem także w codzienności każdego z FP-owiczów. W pakiecie benefitów znalazły się m.in.: team złota rączka, „rentownia” i mieszkania do pracy zdalnej. W ramach strategii Employer Branding wprowadzono rozwiązanie – walutę, którą nie są dobra materialne, a doświadczanie – Hunger for experiences to share (not things).

Projekt niekoniecznie musi wykorzystywać nowe technologie lub być wyjątkowo skomplikowany, aby dostać się do czołówki najlepszych projektów konkursu People Innovation. 

Zgłoś swój projekt 

Nadal możesz zgłosić swój projekt do II edycji konkursu People Innovation. Na projekty organizatorzy czekają do 4 września. Warto przygotować projekt już teraz i zadbać o to, aby w formularzu zawrzeć wszystkie informacje tj. cel, skład zespołu, przebieg projektu oraz opisać projekt tak, aby był on zachęcający dla kapituły konkursowej.  Wszystkie dodatkowe informacje znajdziesz na www.peopleinnovation.pl, tam również wypełnisz formularz zgłoszeniowy oraz przeczytasz o nagrodach, które można wygrać. 

Cała pula nagród przekroczyła wartość 360 000 złotych. Ponadto TOP 10 najlepszych projektów zaprezentowanych zostanie podczas Konferencji People Innovation 18 października. Dodatkowo, 20 najlepszych projektów opublikowanych zostanie w e-booku pokonferencyjnym. Jeżeli chcesz sprawdzić, jakie projekty wygrały w ubiegłym roku, wejdź na www.peopleinnovation.pl

Szukasz pracy? Chcesz się rozwijać?
Goldenline to miejsce dla Ciebie!