Zestresowani podzielcie się opinią

Stres stanowi nieodłączny element naszego życia. Dla jednych stanowi motor do działania, a innych potrafi wpędzić w ciężkie choroby, w tym depresję. Firma rekrutacyjna HRK S.A. postanowiła po raz kolejny przyjrzeć się kondycji psychicznej Polaków

Celem badania prowadzonego przez HRK „Stres w pracy 2021” jest poznanie opinii pracowników oraz kandydatów na temat odczuwanego przez nich stresu w pracy, ale i podczas rozmów rekrutacyjnych. Pytania zawarte w badaniu poruszają kwestię poziomu odczuwanego przez nas stresu, przyczyn jego powstawania, umiejętności wdrożenia w życie work-life balance, a także zachowań pracodawców oraz tzw. dobrych praktyk w radzeniu sobie ze stresem pracowników. Wyniki II edycji badania pozwolą również wskazać aspekty, które uległy zmianie na przestrzeni ostatniego roku, m.in. pod wpływem pandemii COVID-19.

Ankieta jest w pełni anonimowa. Wyniki zostaną opublikowane w raporcie, którego premiera jest przewidziana na drugą połowę sierpnia 2021. Cały raport będzie można bezpłatnie ściągnąć ze strony HRK.

Jednym z partnerów raportu został Goldenline.