Zapisz swoją drużynę na Bieg Firmowy

Już blisko 8 000 uczestniczek i uczestników dołączyło do jubileuszowej 10. edycji Biegu Firmowego! Zapisy są jeszcze otwarte

Ponad 66 000 tysięcy uczestników i uczestniczek, 2 200 zaangażowanych firm i blisko 1 500 000 zł przekazanych środków finansowych na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest. Tak w liczbach, można określić dotychczasowe sukcesy charytatywnej sztafety biegowej, która w tym roku, odbędzie się 28 maja w formie stacjonarnego wydarzenia we Wrocławiu i online, z dostępem do aplikacji. Event we Wrocławiu cieszy się ogromnym zainteresowaniem firm, do którego przyczyniło się również zniesienie dotychczasowych obostrzeń dla imprez masowych.

Szukasz pracy? Chcesz się rozwijać?
Goldenline to miejsce dla Ciebie!

Niezmiennym celem Biegu Firmowego jest bieg 5-osobowych drużyn firmowych, każdy na dystansie 5 kilometrów. Firmy do udziału mogą zgłaszać dowolną ilość zespołów na stronie www.biegfirmowy.pl. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ od 9 kwietnia, ceny pakietów ulegną zmianie. Wiążące pozostają również terminy sprzedaży poszczególnych pakietów:

  • Pakiet Premium, który jest najczęściej wybieranym przez firmy – będzie dostępny tylko do 14 kwietnia.
  • Pakiet Standard – do 21 kwietnia,
  • natomiast pakiet Basic (tylko dla biegu online) będzie można kupować najdłużej – do 12 maja. 

Organizatorzy przewidują, że w tegorocznej celebracji weźmie udział ponad 12 000 pracowników, reprezentujących blisko 600 firm z całej Polski. Wśród nich są już takie firmy jak m.in. 3M, Boehringer Ingelheim, Collins Aerospace Wrocław, Garmin Wrocław, Credit Suisse, Deviniti, ZF, Kaufland, Pyszne.pl, Neon Shake.

Biorąc udział w Biegu Firmowym, uczestniczki i uczestnicy mogli korzystać również z treningów mentalnych, które zostały specjalnie dla nich przygotowane w aplikacji Mindy. Kwiecień to miesiąc treningów fizycznych w aplikacji Activy. Jak zapewniają organizatorzy – chcą przygotować biegaczki i biegaczy od stóp do głów! Szczegółowe informacje na temat bieżących działań, można odnaleźć na stronie www.biegfirmowy.pl oraz obserwując social media.

Zapraszamy do zapisów, w końcu łączy nas wspólny cel. Goldenline jest patronem medialnym Biegu Firmowego. A jeśli nie bieg to może rajd rowerowy? Sprawdź informacje o Firmowym Rajdzie Rowerowym.