Zaledwie 10 minut dzieli Cię od szansy na nową pracę!

Aktualny profil zawodowy nie jest działaniem dodatkowym a koniecznością. Rynek rekrutacyjny niemal całkowicie przeniósł się do internetu. Szacuje się, że już ok. 90 proc. rekruterów codziennie korzysta z profesjonalnych serwisów społecznościowych takich jak GoldenLine, które są dla nich najlepszą bazą kandydatów. Uzupełnij profil na GoldenLine i daj się znaleźć pracodawcom.

Uzupełnienie konta na GoldenLine zajmie Ci ok. 10 minut. Dzięki temu:

Budujesz swój profesjonalny wizerunek

Twój profil biznesowy w internecie odwiedzają nie tylko rekruterzy, ale również menadżerowie, współpracownicy, klienci czy partnerzy biznesowi. Nawet jeśli w tym momencie nie szukasz nowej pracy, uzupełniając go i aktualizując o kolejne osiągnięcia, pokazujesz, że jesteś osobą kompetentną i profesjonalną.

Im więcej informacji, tym więcej ofert pracy

Profile, które zostały w całości uzupełnione, pojawiają się wyżej w wynikach wyszukiwania. To w dużej mierze od Ciebie zależy, czy chcesz stanąć na końcu, czy na początku kolejki po nową pracę.

Różnorodność propozycji

Rekruterzy wiedzą o tobie tyle, ile im powiesz. A im więcej mają informacji, tym lepiej mogą dopasować ofertę do kandydata. Pamiętaj, to profesjonaliści, którzy są specjalistami w łączeniu kandydatów z pracodawcami. Ich propozycje niejednokrotnie mogą Cię zaskoczyć!

Lepsze dopasowanie ofert

GoldenLine posiada również bogatą bazę ofert zatrudnienia. Uzupełniony i aktualny profil gwarantuje, że będziesz otrzymywać propozycje zatrudnienia, które są najbliższe Twoim oczekiwaniom i ambicjom. 

Link zamiast CV

Pełny, aktualny profil w serwisie zawodowym, na dodatek okraszony rekomendacjami ze strony przełożonych, klientów lub współpracowników z powodzeniem zastępuje CV. O ile rekruter, który odnalazł Cię na GoldenLine i dowiedział się na Twój temat wszystkiego, w ogóle o nie poprosi.

Rzetelne oceny pracodawców

Weryfikacja potencjalnego pracodawcy jest niezbędnym etapem procesu zatrudnienia. W GoldenLine znajdziesz rzetelne informacje na temat mocnych i słabych stron pracy w danej firmie. Ocenę mogą wystawić jedynie osoby, które naprawdę były w niej zatrudnione. Dzięki temu nie tylko dostaniesz opinię z pierwszej ręki, ale również będziesz mieć możliwość – dzięki wiadomościom prywatnym – skontaktowania się z jej autorem i dopytania o szczegóły.

Wspieramy Cię w rozwoju zawodowym

Zależy nam na tym, żeby wszystkie niezbędne informacje potrzebne do świadomego rozwijania kariery dostępne były w jednym miejscu, dlatego prowadzimy dla Was Centrum Kariery. Znajdziecie tam porady ekspertów, newsy z rynku pracy, najciekawsze raporty oraz darmowe kursy i szkolenia zawodowe. 

Oszczędzasz czas

W GoldenLine wiemy, że masz mało czasu, dlatego robimy wszystko, żebyś osiągnął maksimum efektu przy minimalnym nakładzie pracy. Nasze algorytmy sprawdzają za Ciebie bazę ogłoszeń, z której wyłuskują najlepsze oferty. Ty musisz jedynie otworzyć maila i aplikować, co załatwisz jednym kliknięciem. 

Uzupełnienie profilu, które zajmie Ci ok. 10 minut, to jednorazowa inwestycja, którą musisz ponieść, żeby być lepiej widocznym dla rekruterów. Reszta jest po ich stronie.