Zagłosuj na najlepsze raporty społeczne

Do 20 września, w głosowaniu internautów, możesz wybrać najlepsze raporty społeczne przygotowane przez polskie firmy uczestniczące w konkursie Raporty Zrównoważonego Rozwoju

Głosować można do 20 września poprzez formularz dostępny na stronie http://raportyzr.pl/. W formularzu należy wskazać 3 publikacje oraz określić reprezentowaną grupę interesariuszy. Następnie trzeba wpisać swój adres e-mail, który jest niezbędny do weryfikacji oddanego głosu. Głos zostanie zapisany w systemie dopiero po jego potwierdzeniu, co odbywa się poprzez kliknięcie linku przesłanego na podany adres e-mail. Dopiero wtedy głos jest ważny. Do wyboru są 3 publikacje spośród 55 zgłoszonych do konkursu.

Głosowanie internautów to ważny etap Konkursu Raporty Zrównoważonego Rozwoju. Czas włączenia szerokiego grona interesariuszy raportujących organizacji i zarazem możliwość przekazania zainteresowania i poparcia niefinansowej działalności firm i organizacji uczestniczących w Konkursie. To także dobra okazja, aby w ogóle lepiej przyjrzeć się procesowi raportowania niefinansowego, dowiedzieć się więcej o działalności konkretnych podmiotów i realizowanych przez nie działaniach, szukać możliwości współpracy czy stać się beneficjentem prowadzonych akcji – mówi Marzena Strzelczak, prezeska, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.


Szukasz swojej ścieżki na rozwój? Zaglądaj do Centrum Kariery Goldenline. Zachęcamy też do przeglądania ofert pracy i lektury naszych e-booków, w tym najnowszego Mistrzowskie Rekrutacje.