Webinar: Trudne pytania w rekrutacji. I co teraz?

Już w czwartek 27 maja o godz. 18:00 zapraszamy na webinar Centrum Kariery Goldenline, w którym będziemy rozmawiać o tym, jak radzić sobie z trudnymi pytaniami na różnych etapach procesu rekrutacyjnego

Podczas webinaru chcemy pomóc w przygotowaniu odpowiedzi na bardzo różne pytania i wyzwania, jakie pojawiają się przed kandydatami w trakcie rozmowy o pracę. Zapraszamy każdego, kto szuka karierowych inspiracji i oczywiście chce odszukać dobrego pracodawcę. Czekamy jak zawsze w ostatni czwartek miesiąca – mówi Adam Piwek z Centrum Kariery Goldenline.

Zapraszamy już w czwartek 27 maja o godz. 18:00 na webinar Centrum Kariery Goldenline.

Gościem Adama Piwka z Centrum Kariery Goldenline będzie dr Anna Dolot – trener biznesu z piętnastoletnim doświadczeniem. Ekspert HR w Grupie ATERIMA. Adiunkt na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Wykładowca Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na studiach MBA.

Jeśli szukasz inspiracji związanych z szukaniem pracy zapraszamy do regularnej lektury Centrum Kariery Goldenline oraz lektury naszego e-booka Karierowy re:start.