Webinar: niezbędne narzędzia w pracy zdalnej

Pierwszy webinar z cyklu #możesznanasliczyć za nami. Pobierz materiały.

Przedstawimy narzędzia do pracy zdalnej oraz metody organizacji pracy zespołowej. Zaprezentujemy też wiele praktycznych sztuczek i odpowiemy na Twoje pytania. Nasi eksperci Małgorzata Wojciekiewicz z EB-on i Adam Ambroży z MakeTeamWork.

POBIERZ PREZENTACJĘ

Prowadzący

Małgorzata Wojciekiewicz

Od 2004 roku współpracuje z branżą HR. Wielokrotnie występowała w roli eksperta na konferencjach i wydarzeniach dla branży HR oraz była członkiem jury konkursu EBKreator. Prowadzi podcast, poświęcony całościowo tematom Employer Brandingu i rozwija nową markę wśród agencji EB, o tym samym tytule, EB-on. Wszystko w jednym celu, aby każdy mógł włączyć EB w swojej firmie i zmieniać swoje środowisko pracy na lepsze.

Adam Ambroży

Strateg i Coach, założyciel międzynarodowej agencji MakeTeamWork.com. 15 lat doświadczenia w organizowaniu i prowadzeniu międzykulturowych zespołów 5-40 osób, od 10 lat w większości operujący zdalnie. Pracował dla firm typu blue-chip oraz start-upów, kierując zespołami i wprowadzając strategiczne innowacje w zakresie marketingu, zarządzania zespołami oraz rozwoju produktu. Absolwent UE w Poznaniu oraz Hyper Island UK. Czynny prelegent, namiętny fotograf, wielbiciel poznawania kultur i smakosz kuchni świata.