Webinar: Czas na rozwój. I co teraz?

Za nami kolejny webinar Centrum Kariery Goldenline. Tym razem z Karoliną i Łukaszem Jarych z Dookoła Pracy porozmawialiśmy o tym, jak dbać o nasz rozwój zawodowy. Zobacz VOD

  • Jak dbać o nasz rozwój zawodowy?
  • Czy wakacje to dobry czas na karierowy restart?
  • O czym pamiętać, gdy myślimy o zmianie branży?

To tylko niektóre z pytań, na jakie odpowiedzieliśmy podczas czerwcowego spotkania Centrum Kariery Goldenline.

Gośćmi Adama Piwka byli eksperci z Dookoła Pracy:

  • Klaudia Jarych – Konsultant Zmiany Zawodowej specjalizujący się w przebranżowieniu. Najczęściej współpracuje z kadrą menadżerską, handlowcami, analitykami biznesowymi, kierownikami projektów i szeroko pojęta branżą IT. Certyfikowany Facylitator oraz Organizational Change Manager w jednej z międzynarodowych korporacji. Wspólnie z mężem Łukaszem tworzą portal Dookolapracy.pl, który promuje pracę zgodną z wartościami i talentami. Pokazują, że ZAWSZE jest dobry czas na zmianę, by znaleźć pracę, która da poczucie radości i spełnienia. Prywatnie, miłośniczka górskich wędrówek, biografii oraz jogi.
  • Łukasz Jarych – wiele razy zmieniał pracę i szukał swojego idealnego miejsca na Ziemi. Przeszedł drogą od Projektanta Sieci Gazowych, poprzez księgowego na rynek rosyjski aż do Analityka IT.
    Swoim przykładem udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych, a pracą i uporem można zmienić zarówno branżę jak i zawód. Aktualnie pracuje nad projektami Wyszukiwarki ofert pracy dla osób zmieniających branżę/zawód oraz tworzy bazę kandydatów przebranżawiających się celem idealnego dopasowania ich z Pracodawcami. Jego analityczny umysł i techniczne umiejętności świetnie uzupełniają się z talentami Klaudii.