TEDxWarsaw okiem GoldenLine – fotorelacja

Ostatni czwartek spędziliśmy na TEDxWarsaw. To był dzień pełen wielu pozytywnych wrażeń i inspirujących idei! Wydarzenie było szczególne z wielu powodów, nie tylko dlatego, że odbyło się w Pałacu Prezydenckim.

Tego dnia nie mogliśmy się doczekać od kiedy tylko usłyszeliśmy o pomyśle na TEDxWarsawPresidentialPalace. Idea spotkań TED jest nam szczególnie bliska, bo łączy ludzi otwartych na wymianę wiedzy, pełnych inspiracji i chętnych do zmian.  Dlatego z ogromną radością postanowiliśmy, że GoldenLine dołączy do grona sponsorów tej edycji TEDxWarsaw. Całym sercem wspieramy inicjatywy, które dążą do szerzenia innowacyjności i zmiany na lepsze.

29 maja zaczął się dla nas wyjątkowo wcześnie. Przygotowania trwały od bladego świtu – część teamu zerwała się do pracy już o 4 rano! Wszystko po to, żeby o 9 witać Was promiennym uśmiechem od samego wejścia.

TEDxWarsaw

Punktualnie o 10 Prezydent Bronisław Komorowski uroczyście rozpoczął TEDxWarsawPresidentialPalace. To była historyczna chwila – po raz pierwszy prezydent rozpoczął konferencję z serii TED. Chwilę potem scenę w Pałacu Namiestnikowskim kolejno przejmowali zaproszeni mówcy.

TEDxWarsaw

Tymczasem w Palladium relację na żywo oglądało blisko 400 osób! My też tu byliśmy! W Pałacu konferencję prowadzili Mateusz Nowak i Ralph Talmont, w Palladium w rolę konferansjerów wcielili się Michał Paluchowski i Neil Milton. Super goście!

TEDxWarsaw

Od samego rana zapraszaliśmy do chillout zone by GoldenLine. Czekały tu nie tylko wygodne budda bagi…

TEDxWarsaw

…ale i słodkie co nieco!

TEDxWarsaw

Przez cały dzień  licznie wpadaliście do nas na ciacho i inspirujące pogaduchy.

TEDxWarsaw

Mniej rozmowni oddawali się krótkiej lekturze.

TEDxWarsaw

W przerwie między wystąpieniami mówców poprowadziłam warsztat z networkingu. W moim subiektywnym odczuciu wypadł znakomicie! Dziękuję wszystkim obecnym. Mam nadzieję, że wspominacie go równie miło jak my.

TEDxWarsaw

W drugiej przerwie warsztat GoldenLine z pamięci przyszłości poprowadził Karol Traczykowski. Niełatwe zadanie dał uczestnikom…

TEDxWarsaw

 

…ale opinie po szkoleniu mówią same za siebie. Było warto!

TEDxWarsawTEDxWarsaw

To był aktywny dzień. Dużo rozmawialiśmy, śmialiśmy się, a nawet zrobiliśmy z Wami meksykańską falę!

TEDxWarsawNajbardziej cieszy nas, że Wy też miło spędzaliście z nami czas!

TEDxWarsaw

Oby torby i magiczne długopisy GoldenLine jeszcze długo przypominały Wam o czwartkowej frajdzie.

TEDxWarsaw

Po licznych spotkaniach z Wami i ciepłych słowach, które od Was usłyszeliśmy, jesteśmy pewni –  nie mogło nas tam zabraknąć!

TEDxWarsaw

Po części oficjalnej przyszedł czas na niekończące się afterparty…

TEDxWarsaw

Bardzo miło będziemy wspominać TEDxWarsawPresidentialPalace. To była okazja do wielu inspirujących spotkań z Wami, ale też posłuchania wyjątkowych mówców. Moją uwagę przykuła Natalia Ćwik, która poruszyła temat wartości związanej z pracą. Podzieliła się bardzo trafnymi i ciekawymi spostrzeżeniami, zdecydowanie wartymi szerzenia. Wśród mówców znalazł się także 14-letni Jordan Casey oraz trójka dzieci – Iza, Patryk i Nikodem. Zaproszenie ich na tego typu konferencję potwierdza tylko, że wiek nie gra roli, gdy ktoś chce odnieść sukces.

Za moc wrażeń i dawkę inspiracji dziękuję Organizatorom i wszystkim uczestnikom. Było super! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.