Targi Pracy Offerty 2018

Prawie stu wystawców, tysiące ofert pracy, warsztaty, punkty konsultacyjne i doradcze, porady specjalistów – 15 listopada 2018 r. o godz. 11:00 ruszają kolejne Targi Pracy Offerty. Organizatorem wydarzenia w bydgoskiej hali widowiskowej „Łuczniczka” jest Porozumienie Bydgoskich Biur Karier.

Kilka tysięcy zainteresowanych poszukiwaniem lub zmianą pracy – tyle osób każdego roku odwiedza średnio bydgoskie Targi Pracy Offerty. Świetną renomę wydarzenia zauważyli również pracodawcy, których z roku na rok jest na płycie Łuczniczki coraz więcej. Tegorocznym sponsorem strategicznym wydarzenia jest firma Atos Global Services Poland, której pracownicy czekać będą na odwiedzających na swoim stoisku, a także poprowadzą warsztaty dla tych, którzy dopiero zaczynają zawodową karierę.  W tym roku rekrutuje między innymi sektor turystyczny, wellnes, bankowość i finanse, logistyka, inżynieria, IT, instytucje publiczne. Poszukiwani są również lingwiści, analitycy finansowi czy sprzedawcy.

Podczas targów dostępna będzie także strefa konsultacyjna, która gromadzi doradców związanych zawodowo z instytucjami takimi jak ZUS czy Państwowa Inspekcja Pracy. Eksperci podpowiedzą, m.in., jak rozwiązać problemy związane z nieprawidłowościami warunków zatrudnienia. Podobnie, jak to miało miejsce w minionych latach, nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, warsztatów i spotkań z fachowcami, którzy doradzą jak rozpocząć własną działalność gospodarczą, czy jak prowadzić swoje media społecznościowe, by zostać zauważonym przez pracodawców. Będzie też okazja, by skonsultować swoje CV z ekspertami z pracuj.pl i wykonać profesjonalny makijaż wraz ze zdjęciem do CV.

Targi odbywają się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Bydgoszczy, a Partnerem wydarzenia jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Wstęp i wszystkie atrakcje są bezpłatne, a więcej szczegółów na stronie www.offerty.byd.pl
i na profilu na FB www.facebook.com/BiuraKarier