Szukam pracy. I co teraz? Styczniowy webinar Centrum Kariery Goldenline

Nikt nie lubi ostatnich piątków miesiąca… dlatego w ostatnie czwartki miesiąca ruszamy z webinarami Centrum Kariery Goldenline. W otwartych spotkaniach live na Facebooku będziemy dzielić się praktycznymi wskazówkami związanymi z karierowym re:startem. Na dobry początek o początkach i starcie w poszukiwaniu pracy porozmawialiśmy z Maciejem Czerwonką z ManagerKariery.com

  • Mam już dość swojej pracy. Muszę zmienić ją na coś innego
  • Dostałem albo dostałam wypowiedzenie i potrzebuję jak najszybciej znaleźć nowego pracodawcę i swoją zawodową przystań
  • Czuję, że się nie rozwijam – a chcę rozwinąć skrzydła. Czas poszukać nowej firmy
Szukam pracy. I co teraz? Webinar Goldenline

Dzisiejszy świat stawia przed nami wiele wyzwań. Niezależnie od powodu – szukanie pracy dla wielu z nas, szczególnie nieobecnych na rynku pracy, to spore wyzwanie:

  • Czy wystarczy mi tylko jedno CV, żeby znaleźć wymarzoną pracę?
  • Czy należy aplikować na ofertę pracy, jeśli nie spełnia się koniecznych wymagań?
  • Czy warto pisać list motywacyjny?

To tylko niektóre z pytań, jakie „cisną się” na usta wielu osobom poszukującym pracy. Jak przejść przez fazę zastanawiania się nad swoją przyszłością do aktywnego i skutecznego aplikowania do potencjalnych pracodawców? Podczas naszego praktycznego webinaru postaraliśmy się odpowiedzieć na wiele wyzwań przed którymi sytuacja na rynku pracy stawia obecnych kandydatów.

Gościem Adama Piwka z Centrum Kariery Goldenline był Maciej Czerwonka. To ekspert HR z ponad 10-letnim doświadczeniem, m.in. jako headhunter w jednej z największych agencji rekrutacyjnych, czy samodzielny ekspert i doradca kariery. Przeprowadził setki rekrutacji dla klientów z takich branż jak finanse, sprzedaż, obsługa klienta, marketing i reklama, e-commerce oraz IT. Pracując dla InterviewMe.pl zrealizował niemal 1 000 konsultacji kariery i kilkadziesiąt szkoleń dotyczących tworzenia dokumentów aplikacyjnych, rozmowy kwalifikacyjnej i sposobów poszukiwania pracy. Aktualnie prowadzi serwis ManagerKariery.com, gdzie z sukcesem wspiera kandydatów w skutecznym znalezieniu dopasowanego pracodawcy.