Sztafeta po zdrowie z Biegiem Firmowym 2021

Co łączy 8000 firmowych biegaczy, 12 małych bohaterów i 252 875 zł przekazane na leczenie i rehabilitację? Zeszłoroczna edycja Biegu Firmowego, która wystartowała w nowej, hybrydowej odsłonie i zmieniła postrzeganie imprez masowych w trakcie trwania pandemii. Dołącz już teraz do kolejnej, ogólnopolskiej sztafety po zdrowie i pomóż dzieciom w walce o zdrowie!

Ubiegły rok wywrócił nasze życia do góry nogami. Dla Biegu Firmowego bez wątpienia był to czas niepewności, jednak po dwukrotnej zmianie terminu, na trasie znalazło się blisko 8000 firmowych biegaczy. Wspólnie przekazano 252 875 zł na leczenie i rehabilitację 12 małych bohaterów, przekraczając tym samym magiczny milion złotych, który łącznie został zebrany podczas wszystkich edycji firmowej sztafety.

Bieg Firmowy 2021 to udoskonalona formuła biegu charytatywnego, odpowiadająca na obecną sytuację w kraju. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w bezpiecznej, hybrydowej formule, jednak organizatorzy biegu zapewniają o dodatkowych niespodziankach poprzedzających dzień wydarzenia.

Bieg Firmowy 2021 został zaplanowany na 22 maja, a całe wydarzenie poprzedza Sztafeta po zdrowie, czyli kilkutygodniowy cykl spotkań, eventów i treningów ze specjalistami z dziedziny szeroko rozumianej aktywności fizycznej oraz kondycji psychicznej.

Nie wyobrażamy sobie, aby w maju mogło zabraknąć Biegu Firmowego. Podjęliśmy wyzwanie i tegoroczna udoskonalona edycja to odpowiedź na dzisiejsze realia związane z obostrzeniami i zakazem organizacji imprez o charakterze masowym. Chcemy integrować pracowników w słusznym, charytatywnym celu, by mali bohaterowie mogli liczyć na wsparcie również podczas tej edycji. Ale to nie wszystko, ponieważ dzień Biegu Firmowego, poprzedza Sztafeta po zdrowie, czyli dwunastotygodniowy cykl spotkań, eventów i treningów ze specjalistami z różnych dziedzin aktywności fizycznej oraz kondycji psychicznej. Wspólnie wróćmy do formy – tłumaczy Ewa Mróz, Prezes Fundacji Everest.

Jak zapewniają organizatorzy biegu, bez zmian pozostaje idea i wartość projektu, czyli pomoc podopiecznym Fundacji Everest. Biegacze, w słusznym celu, pokonają dystans 5 km, o dowolnie wybranej przez siebie porze dnia i nocy. O wyniku zadecyduje łączny czas wszystkich członków drużyny, mierzony przez aplikację mobilną Activy. Hybrydowa formuła pozwala na wzięcie udziału w biegu nie tylko firmom z Wrocławia i Warszawy, ale w dowolnej miejscowości w kraju, jak i poza jego granicami.

Zapisy na Bieg Firmowy 2021 ruszyły 8 lutego na www.sklep.biegfirmowy.pl Goldenline zachęca do wspólnego firmowego wysiłku fizycznego.