Skompletuj swoją sztafetę do NCDC Business Race

Niezależnie od tego, czy jesteście w Szczecinie, Brzegu, Warszawie, czy Hrubieszowie wspólnie, w 4 osoby, możecie stworzyć swoją firmową sztafetę i wziąć udział w NCDC Business Race – Biegu Sztafet Firmowych na dystansie 4 x 4 km, który odbędzie się od 12 do 20 czerwca 2021 r.

Dobra atmosfera i relacje zespołu w miejscu pracy minimalizują stres, podnoszą poczucie przynależności do firmy i lojalności wobec niej. To tylko niektóre z korzyści integracji pracowników. Na wynik sztafety składa się sukces każdego z zawodników, ale nie tylko – duże znaczenie ma także wsparcie współpracowników. Dlatego zapraszam także Ciebie do skompletowania swojego firmowego albo zespołowego 4-osobowego teamu, który weźmie udział w NCDC Business Race – biegowej sztafecie 4 x 4 km – mówi organizator wydarzenia Marcin Paprocki ze Stowarzyszenia K2 Partners.

Dołącz do sportowej zabawy

W ramach jednej firmy w biegu może wziąć udział kilka a nawet kilkanaście sztafet liczących 4 osoby. Każdy uczestnik ma do pokonania 4 kilometry. Nie liczy się tu czas ale radość wspólnego pokonywania wyzwań i osiągnięcia zamierzonego celu. W 2021 roku to już VII edycja biegu. Drugi raz odbywa się jako wirtualne wyzwanie. Każdy zespół otrzymuje w pakiecie startowym koszulki techniczne z nazwami firm zgłoszonymi do wydarzenia.

W 2015 roku odbyła się pierwsza edycja NCDC Business Race, wzięło w niej udział 107 drużyn z ponad 100 firm. Rekordową liczbę sztafet w liczbie 368 zanotowaliśmy w 2019 roku. Dodatkowo organizatorzy przygotowali aukcję charytatywną na rzecz niespełna rocznej Ingi Niedźwieckiej z Polic, która zmaga się z SMA1.

Charytatywne licytacje

Zachęcamy także do udziału w charytatywnych licytacjach, w których można m.in. wylicytować warsztat z personal brandingu od Goldenline, wspólną przebieżkę i mentoring z prezesem Goldenline Arkadiuszem Kuchto, numer startowy „1” czy lunch lub kolację dla maksymalnie 6 osób z Pawłem Finkielmanem – założycielem i właścicielem NCDC S.A. Wszystkie zebrane pieniądze trafią na leczenie Ingi.

Inga Niedźwiecka to 8 miesięczna dziewczynka chora na najcięższą postać rdzeniowego zaniku mięśni-SMA1. Nieprzewidywalna choroba odbiera siły, ale nie tylko te odpowiedzialne za poruszanie się, a także za oddech i możliwość jedzenia. Atakuje każdy mięsień. SMA odebrało Indze siły do prawidłowego rozwoju, im jest starsza tym bardziej widoczna staje się jej niepełnosprawność.

Więcej informacji o NCDC Business Race znajdziesz tutaj. Partnerem wydarzenia jest Goldenline.