Skills Day: zmień podejście do szukania pracy

Już ponad 3 000 osób dzięki Skills Day zmieniło swoje podejście do szukania pracy i rozwoju. Jak to zrobić? Wystarczy zainwestować kilka złotych i skorzystać z rad doświadczonych praktyków. Najbliższa edycja Skills Day już 27 lutego

Masz problem ze znalezieniem pracy? Nie wiesz, co tak naprawdę chcesz robić i jak znaleźć cel zawodowy? A może czujesz, że marnujesz się na obecnym stanowisku? Co Ty na to, żeby poświęcić jedno sobotnie popołudnie i wyeliminować większość błędów, które uniemożliwia Ci znalezienie satysfakcjonującej pracy?

Już 27 lutego o godz. 10:00 startuje 6. edycja konferencji Skills Day, dzięki której już ponad 3000 osób zmieniło swoje podejście do poszukiwania pracy oraz budowania kariery i zaczęło realizować swoje cele zawodowe szybciej i skuteczniej. 

Skills Day to każdorazowo wiele godzin szkoleń online, prowadzonych przez doświadczonych trenerów, rekruterów i specjalistów z dziedziny rozwoju zawodowego. To jedyne takie wydarzenie w sieci, które nie tylko w jeden dzień umożliwi Ci zdobycie wiedzy gotowej do zastosowania od razu, ale także skonsultowanie na żywo Twoich indywidualnych problemów zawodowych.

6. edycja Skills Day to 5 webinarów na żywo poruszających tematykę skutecznego poszukiwania pracy, realizowania celów zawodowych, zarządzania czasem i budowania kariery zawodowej. Czego się dowiemy?

  • Co wpływa na Twoją efektywność w ciągu dnia i jakich narzędzi możesz użyć, by zwiększyć kontrolę nad swoim czasem.
  • Nauczysz się, jak wyróżnić się na tle innych kandydatów, co może dać Ci przewagę na rynku pracy i jak pokazać pracodawcy, że warto Cię zatrudnić.
  • Przekonasz się, czy popełniasz 3 błędy, przez które nie możesz rozwinąć kariery i spróbujesz je wyeliminować, żeby w końcu osiągać rezultaty. 
  • Znajdziesz swój cel zawodowy, zdefiniujesz, co tak naprawdę chcesz robić i dowiesz się, jak wykorzystać swoje umiejętności, żeby zrealizować ten cel w oparciu o konkretne ramy czasowe.
  • A na koniec wisienka na torcie, czyli temat, o którym wszyscy wiedzą wszystko… Czy aby na pewno? Doświadczony rekruter, który ma za sobą setki przeprowadzonych rekrutacji pokaże Ci, czy na pewno potrafisz stworzyć wartościowe i solidne CV pod konkretne oferty pracy. 

Między szkoleniami zaplanowano czas na sesje pytań i odpowiedzi do trenerów. Będąc uczestnikiem wydarzenia, będziesz mieć więc szansę na uzyskanie spersonalizowanych wskazówek dotyczących Twojej ścieżki zawodowej.

Bilet na wydarzenie to koszt kawy na wynos. Tyle, że działanie kawy odczuwasz przez krótką chwilę, a wiedza ze Skills Day zaowocuje poprawą Twojej satysfakcji z życia zawodowego i prywatnego na dłuższą metę… i nie musisz wychodzić po nią z domu :)

Zainwestuj 7 godzin weekendu, a od poniedziałku zaczniesz na poważnie wdrażać w życie pierwsze etapy planu na nową, lepszą pracę.
Harmonogram Skills Day oraz bilety (za dosłownie klika złotych) znajdziesz na www.skillsday.pl.