Siła Bieszczad

Projekt Siła Bieszczad to kolejne wyjątkowe przedsięwzięcie realizowane przez Centrum Innowacyjnej Edukacji

Projekt skierowany jest do osób w wieku powyżej 25 lat, które mieszkają w gminach: Czarna, Lutowiska, Ustrzyki Dolne, Baligród, Cisna, Lesko, Olszanica, Solina, Komańcza, Tyrawa Wołoska, Zagórz, Bircza, i które chciałyby wyjść z dotychczasowego schematu działania, zmienić kierunek swojej kariery zawodowej lub dokonać innej pozytywnej życiowej przemiany.

Udział w programie jest bezpłatny. Projekt prowadzi fundacja CIE – Centrum Innowacyjnej Edukacji, która jest w Polsce pionierem metody Outdoor Learningu czyli Edukacji w Plenerze.  Jest to niezwykle skuteczna metoda kształcenia opracowana przez Uniwersytet w Edynburgu i realizowana z powodzeniem w wielu krajach, pozwalająca na odkrywanie swoich mocnych stron i talentów poprzez kontakt z naturą.

Program składa się z 3 etapów:

  1. 7-dniowa wyprawa, podczas której praktycznie nie ma kontaktu z cywilizacją: w jej trakcie uczestnicy współpracują przy budowaniu bazy biwakowej, gotowaniu na ogniu i codziennych wędrówkach; taka aktywność pod okiem doświadczonych trenerów pozwala odnaleźć swoje mocne strony i podnieść poziom wielu umiejętności takich jak praca w grupie czy komunikacja, które są szczególnie cenione na rynku pracy
  2. warsztaty, które mają pomóc w odnalezieniu motywacji
  3. praca w trenerem, który pomaga wyznaczyć uczestnikom cele na przyszłość i opracować drogę do ich osiągnięcia

Ten projekt jest wyjątkowy, a jego przebieg zorganizowany w przemyślany sposób. To nie jest szkolenie, to skuteczna metoda na odnalezienie siebie, swojej ścieżki i miejsca w świecie, umożliwienie wyjścia z dotychczasowych schematów działania oraz ułatwienie przełamywania własnych barier.  Każdy z uczestników traktowany jest indywidualnie.

CIE zapewnia pełne wsparcie organizacyjne, m.in.: plecak, śpiwór, matę gruntową, namiot, skarpetki, buty turystyczne, kuchenkę i jedzenie.

Nie czekaj – zgłoś się już dziś! Dowiedz się więcej: www.ciedu.eu/sila-bieszczad/

CIE pokrywa też koszty dojazdu z/do miejsca zbiórki oraz koszty opieki nad osobami zależnymi. Najbliższe wyjścia uczestników: 30.07-5.08; 26.08-1.09; 3-9.09; 14-20.09; 22-28.09; 1-7.10.

Szukasz pracy? Zajrzyj na oferty pracy od dobrych pracodawców.