Ruszyła WiedzoDzielnia

Wiedza to klucz do sukcesu! Dlatego Współpracownicy Mars Polska postanowili zaangażować się w wyjątkowy projekt realizowany przez Fundację Pro NGO. Przez cały czerwiec organizacje pozarządowe będą mogły skorzystać z 13 darmowych szkoleń z tematyki biznesu. Będzie to idealna okazja, żeby dowiedzieć się nieco więcej o trendach i metodach w zarządzaniu projektami, narzędziach marketingowych, czy o tajnikach mediów społecznościowych. Nie możecie tego przegapić!

Już 7 czerwca wystartuje projekt pod hasłem „WiedzoDzielnia”. Współpracownicy Mars Polska, którzy na co dzień pracują m.in. w obszarze sprzedaży, produkcji, marketingu, zakupów, HR czy zarządzania projektami, podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z przedstawicielami organizacji pozarządowych. Działania te realizowane są w ramach programu wolontariatu pracowniczego (Mars Volunteering Program).

Warsztaty przeprowadzone we współpracy z Fundacją Pro NGO będą okazją do podniesienia kompetencji pracowników organizacji pozarządowych, zdobycia nowych umiejętności oraz rozwoju działalności. Duży nacisk zostanie położony na zdobywanie wiedzy niezbędnej do efektywnego nawiązywania współpracy z biznesem.

„WiedzoDzielnia” to przykład tego, jak w efektywny i atrakcyjny sposób połączyć ideę wolontariatu, zachęcając pracowników do wykorzystania swojego potencjału, wiedzy i kompetencji w słusznej sprawie – mówi Daria Kulińska, dyrektorka ds. korporacyjnych Mars Polska. Projekt pomaga też odpowiadać na potrzeby organizacji pozarządowych i sprawia, że biznesowe know how, przekłada się na wsparcie społeczności.

Spotkania nastawione są na przekazywanie praktyczniej i aktualnej wiedzy, która jest przydatna do budowania trwałych relacji z biznesem oraz realizacji różnorodnych inicjatyw. Podczas warsztatów przedstawiciele NGO’s poznają m.in tajniki zarządzani projektem w sposób kreatywny dzięki metodzie Design Thinking, strategie i narzędzia negocjacyjne oraz wiele innych.

Projekt „WiedzoDzielnia” stwarza wspaniałe okoliczności do podniesienia kompetencji pracowników organizacji pozarządowych i rozwoju nowej ścieżki działalności poprzez zdobycie nowej wiedzy oraz umiejętności. To okazja dla lokalnych organizacji, aby dzięki uczestnictwu w spotkaniach, zdobyć praktyczną wiedzę, która pomoże podnieść efektywność pracy. Cieszymy się, że to właśnie Współpracownicy Mars postanowili podzielić się własnym doświadczeniem – mówi Grzegorz Ludwin, Prezes Zarządu Fundacji Pro NGO.

Warsztaty odbywać się będą w formie online. Żeby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy wejść na stronę Fundacji Pro NGO i kliknąć w harmonogram. Przy każdym ze szkoleń umieszczony został link z zapowiedzią warsztatu oraz formularz rejestracyjny. Szkolenia wystartowały już 7 czerwca. Program został podzielony na 13 spotkań, które potrwają do końca miesiąca.

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś na stronie Fundacji PRO NGO.

Szukasz inspiracji do rozwoju? Zajrzyj do e-booka Karierowy Re:start oraz do naszej najnowszej publikacji Wygraj rekrutację.