Rozwijaj swoją karierę z Goldenline

Już prawie 3 000 000 Polek i Polaków korzystają z Goldenline, aby rozwijać swoje kompetencje zawodowe i znaleźć dobrą pracę

Każdego dnia w Goldenline staramy się pomóc w rozwoju kariery. Dlatego zapraszamy do odwiedzania Centrum Kariery, gdzie znajdziesz interesujące materiały na temat rozwoju zawodowego i wszystkiego, co zawodowo związane z Twoim życiem. Od stycznia przygotowaliśmy tu ponad 50 tekstów, które pomogą Ci także w znalezieniu lepszej pracy, czy przestawieniu Twoich zawodowych wyzwań na nowy tor.

W każdy piątek zapraszamy do lektury weekendowego przeglądu pracy, gdzie znajdziesz wybrane oferty od dobrych pracodawców oraz rekomendacje ciekawych tekstów związanych z Twoim rozwojem. Warto także zaglądać na Twój profil, bo w sekcji centrum kariery znajdziesz zawsze aktualne propozycje najciekawszych artykułów związanych z Twoim rozwojem zawodowym.

Myślisz o zmianie pracy? Przygotowujemy dla Ciebie specjalne e-booki, które pomogą Ci znacznie więcej niż w w przygotowaniu dobrego CV, czy przejściu przez rozmowę rekrutacyjną. Na dobry początek polecamy lekturę Karierowego Re:startu oraz Kompasu kariery.

Wiemy, że ostatnie piątki miesiąca bywają kłopotliwe. Dlatego zawsze w ostatni czwartek miesiąca zapraszamy na webinary Centrum Kariery Goldenline. Najbliższy już 29 kwietnia o godz. 18:00: Nowe kompetencje. I co teraz? O tym wyzwaniu, które dzisiaj czeka wielu z nas Adam Piwek z Goldenline porozmawia z coach i doradcą personalnym Ewa Suchożebrska z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

Pamiętaj też o zadbaniu o swój profil na Goldenline. Dzięki niemu jeszcze szybciej znajdą Ciebie rekruterzy szukający pracowników takich jak Ty. Buduj także sieć kontaktów, dzięki którym będziesz nawiązywać nowe znajomości, które mogą zaprocentować zawodowymi sukcesami.

Pamiętaj: w Goldenline dbamy o Twoją pracę.