Rola pracodawcy w czasie nieustannych zmian

Już w środę 14 września o godz. 13:00 zapraszamy na webinar o roli pracodawcy w czasie nieustannych zmian organizowany przez ENEL-MED, którego jednym z gości będzie nasz ekspert Adam Piwek

  • Jak pracownicy reagują na zagrożenia w zależności od płci, branży, wielkości firmy i miejsca zamieszkania? Czy na reakcje mają wpływ również różnice pokoleniowe? Czym martwią się Polacy?
  • Jak dopasować atrakcyjną ofertę skierowaną do pracowników? Czy Polacy dbają o zdrowie psychiczne oraz fizyczne swoje i swoich najbliższych?
  • Czy pakiet medyczny oferowany przez pracodawcę to obecnie benefit czy standard? A może inwestycja w przyszłość? Czy i jak pracodawca powinien badać potrzeby, które powinien spełniać pakiet medyczny?

To tylko kilka z pytań, na jakie zaproszeni eksperci poszukają odpowiedzi podczas 90-minutowego bezpłatnego spotkania. Podczas niego zostaną zaprezentowane także wyniki badania przeprowadzonego przez IR Center na zlecenie ENEL-MED. Spotkanie z udziałem naszego eksperta, poprowadzi dziennikarz ekonomiczny Jakub Sito, którego możecie znać m.in. z anteny Chill Zet.

Szukasz pracy? Chcesz się rozwijać?
Goldenline to miejsce dla Ciebie!