Rekrutacja assessment center – co musisz wiedzieć, aby otrzymać pracę?

Wyobraźmy sobie: pozytywnie przeszedłeś pierwszy etap rekrutacji, czyli selekcję CV. Rekruter dzwoni, aby umówić się z Tobą na spotkanie. Tymczasem zamiast tradycyjnego zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną, otrzymujesz zaproszenie na sesję assessment center. Pada na Ciebie blady strach, bo nie wiesz, czego się spodziewać? Możesz odetchnąć! Sprawdź, co musisz wiedzieć o assessment center, aby otrzymać pracę!

  1. Idziesz na sesję assessment center i nie wiesz, czego możesz się podczas niej spodziewać? Sprawdź, co powinieneś wiedzieć o tego typu rekrutacji: https://kariera.goldenline.pl/tajniki-assessment-center-czyli-wszystko-co-powinienes-wiedziec-o-rekrutacji/.

  2. Wokół assessment center krąży dużo mitów! Dowiedz się, jakie błędy najczęściej popełniają kandydaci podczas spotkań z asesorem: https://kariera.goldenline.pl/10-najczestszych-bledow-popelnianych-podczas-assessment-center/.

  3. Bierzesz udział w procesie rekrutacyjnym na pozycję kierowniczą i zostałeś zaproszony do udziału w assessment center? Oznacza to, że Twoja kandydatura jest interesująca dla firmy! Sprawdź zatem, jak wygląda rekrutacja assessment center dla kierowników: https://kariera.goldenline.pl/jak-wyglada-rekrutacja-assesssment-center-dla-kierownikow/.