Razem możemy więcej: Pomagaj z pasją!

Ruszył nowy projekt Fundacji Pro NGO i ambasadora Jaśka Meli, którego głównym celem jest zaangażowanie pracowników firm i korporacji do udziału w inicjatywie pomocowej. „Pomagaj z pasą” to konkurs, dzięki któremu pracownicy mogą w aktywny i twórczy sposób wesprzeć organizacje pozarządowe (NGO) w kraju oraz zaprezentować swoją osobę w środowisku biznesowym

Celem projektu jest także potrzeba inicjowania aktywności pracowników. Bazując na pasji, kreatywności i potrzebie tworzenia, osoby biorące udział w konkursie będą miały szansę pokazać swoje talenty i zaprezentować swój potencjał tworząc wyjątkowe dzieło. Projekt ten to wspaniała okazja do integracji pracowniczej poprzez zaprezentowanie innym swoich talentów, nawiązania kontaktu z osobami o podobnych zainteresowaniach, a także szansa na wzmocnienie dialogu i zainspirowanie innych do podjęcia wyzwania.

W ramach konkursu pracownicy tworzą dzieła, które zostaną ocenione przez grono wybitnych ekspertów z dzienny biznesu i mediów. W skład jury konkursowego wchodzą m.in. Jasiek Mela, Wiktor Doktór, Marek Gonsior, Arkadiusz Kuchto czy też Zyta Machnicka. Wszystkie prace zostaną ocenione, a najlepsze dzieła z każdej kategorii nagrodzone. W tym projekcie nie ma konkurencji, każde stworzone dzieło to szansa na wsparcie wybranej przez autora organizacji pozarządowej. Każda taka „cegiełka” to realne wsparcie NGO.

Konkurs NGO

Angażując się w projekt Pomagaj z pasją, współtworzysz z nami ogólnopolską inicjatywę, która poza aspektem pomocowym daje szansę umocnić więzi oraz stworzyć na nowo relacje, które przez pandemię zostały osłabione. Razem wzmacniamy drzemiącą w każdym z nas potrzebę pomagania i wsparcia tych najbardziej potrzebujących, przy jednoczesnej satysfakcji i możliwości pokazania naszych atutów.

KonkursNGO

Jeśli projekt przyciąga Twoją uwagę, zachęcamy do włączenia się w nową formę aktywności. Poinformuj dział HR/CSR Twojej firmy o chęci udziału w akcji i razem zróbmy coś wspaniałego. Szczegółowe informacje na stronie projektu: www.pomagajzpasja.pl

Kropla drąży skałę, a razem możemy więcej!

Harmonogram konkursu Pomagaj z pasją