People Innovation – znamy zwycięzców

Konferencja People Innovation za nami. Finaliści II edycji konkursu przedstawili swoje inspirujące projekty, spośród których jury wyłoniło zwycięzców. Na I miejsce zasłużył projekt „Smart Working Policy” firmy Tradedoubler Polska

People Innovation to nie kolejna konferencja z prelekcjami. To przestrzeń i ekosystem działań, dzięki którym szansę na pokazanie się mają autentyczni innowatorzy w obszarze uwalniania potencjału pracowników w polskich firmach, organizacjach pozarządowych czy administracji.

Inspiracji nie zabrakło

Konferencja, którą poprowadzili Anna Władyczuk i Artur Dzięgielewski była okazją do poznania 10 finałowych projektów. Przedstawiciele wyróżnionych organizacji opowiedzieli o różnorodnych inicjatywach, które zmieniają ich miejsca pracy na lepsze. Jak przygotować Churros con chocolate? Tego uczestnicy nauczyli się od Adriana Stojewskiego. Podczas konferencji zostało wygłoszonych 5 prelekcji, których autorami byli:

  • Joanna Malinowska-Parzydło (HR Influencers) – „Innowacje 4.0 – o innowacjach mających #DobryWpływ”
  • Alina Smolarek (Enel-med.) – „Era personalizacji i dopasowania opieki medycznej w odpowiedzi na potrzeby pracowników”
  • Agata Pelc (Wellbeing Institute) – „Wellbeing – standaryzacja czy innowacja?”,
  • Iwona Golonko (Personel Power ON) – „W ciężkich czasach trzeba szczególnie zająć się motywacją – swoją i swojego zespołu”,
  • Grzegorz Turniak (Grupa YAK) – „Innowacyjne podejście do #EmployeeAdvocacy”.  

Projekty, które mają wartość

Konkursowe jury stało przed trudnym wyborem – wszystkie projekty były inspirujące i miały ogromny potencjał. W TOP3 II konkursu People Innovation znalazły się:

  • III miejsce – Antal Polska z projektem „IT MUM”

„IT MUM” to projekt wychodzący na przeciw obawom kobiet przed powrotem do pracy po ciąży. Jego warunki są dopasowane do potrzeb młodych mam. Program oferuje m.in. elastyczne godziny i pracę zdalną. Dzięki IT Mum Academy młode mamy zyskały okazję do przebranżowienia się na profesjonalne Headhunterki branży IT. Co najważniejsze, mają one możliwość łączenia obowiązków zawodowych z opieką nad dzieckiem.

  • II miejsce – Auchan Retail Polska z projektem „Integracja 2.0 czyli onboarding nastawiony na pracownika”

„Integracja 2.0, czyli onboarding skierowany na człowieka” to projekt, którego celem jest ustandaryzowanie procesu onboardingu, tak aby niezależnie od stanowiska czy miejsca zatrudnienia każdy pracownik poczuł się częścią zespołu. Wszystkie działania mają zniwelować stres i obawy, jakie towarzyszą pracownikom w pierwszych dniach pracy. Auchan Retail Polska zbudował proces Integracji 2.0 składający się z 3 etapów: rekrutacji, pre-onboardingu i onboardingu.

  • I miejsce – Tradedoubler Polska z projektem „Smart Working Policy”

„Smart Working Policy” to projekt złożonej transformacji, w której kluczowym elementem jest dobrostan całego zespołu. Firma ustaliła, że najważniejszym benefitem, który wpływa na dobrostan pracowników jest czas. Dlatego Tradedoubler Polska zdecydował się na taką transformację organizacji, aby efektywnie wdrożyć m.in.: 6-godzinny dzień pracy, zwiększony wymiar urlopu wypoczynkowego czy elastyczny czas pracy.

Do II edycji People Innovation zostało zgłoszonych 90 projektów. Cały dochód z konferencji zostanie przekazany na cel Fundacji TVN Nie Jesteś Sam – Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim finalistom!

Goldenline było jednym z partnerów wydarzenia.

Szukasz pracy? Chcesz się rozwijać?
Goldenline to miejsce dla Ciebie!

centrum kariery cv dokumenty aplikacyjne działanie efektywność goldenline GoldenLine od kuchni kariera kariera zawodowa kompetencje marka osobista motywacja nowa praca nowe oferty pracy oferty pracy oferty zatrudnienia personal branding porada porady goldenline porady rekrutacyjne praca praca biurowa praca w IT praca zdalna pracownicy przegląd pracy rekrutacja rozmowa kwalifikacyjna rozmowa rekrutacyjna rozwój rozwój kompetencji rozwój osobisty rozwój zawodowy rynek pracy sukces szukam pracy szukanie pracy umiejętności weekendowy przegląd pracy wynagrodzenia wynagrodzenie zarobki zatrudnienie zmiana pracy ścieżka kariery