People Innovation: zgłoś inicjatywy z Twojej firmy

Nietypowe benefity, poprawa komunikacji wewnętrznej, rozwój pracowników, a także programy motywacyjne to tylko niektóre z działań zauważonych i docenionych przez kapitułę w ubiegłorocznej edycji konkursu People Innovation. Zgłoszenia do II edycji już ruszyły

People Innovation to konkurs stworzony z myślą o propagowaniu dobrych praktyk z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Artur Dzięgielewski, Head of HR & Accounting w firmie SmartLunch.

Innowacja to niekoniecznie rewolucyjna zmiana na miarę zautomatyzowanych rozwiązań, opartych na sztucznej inteligencji – podkreśla Artur Dzięgielewski. – Najważniejsze, aby wprowadzona zmiana pozytywnie wpływała na wszystkich interesariuszy danego procesu.

Potwierdzeniem tych słów niech będą projekty, które znalazły się na podium ubiegłorocznej edycji, czyli wdrażające oryginalny pakiet benefitów pracowniczych, czy narzędzia do rozwoju pracowników. W ubiegłym roku w konkursie wzięły udział firmy z wielu branż z całego kraju m.in. Orange, PKP, ale także Credit Agricole Bank, czy Wielton. Projekty były niezwykle różnorodne, a ostatecznie o laur zwycięzcy konkurowało aż 58 firm. Projekt do konkursu People Innovation może zgłosić każdy, kto wdraża dobre praktyki w obszarze kapitału ludzkiego, niezależnie od zajmowanego stanowiska.

Jaki projekt można zgłosić? Na przykład: nowe rozwiązania w obszarze onboardingu, wprowadzenie ciekawego benefitu pracowniczego, zmiana dotychczasowych systemów rozwoju pracowników, korzystniejszy system premiowania pracowników biurowych lub produkcyjnych, ciekawy sposób usprawnienia komunikacji w firmie, czy dostosowanie funkcjonowania zespołu do pracy zdalnej/hybrydowej. Zakres działań jest bardzo szeroki. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na www.peopleinnovation.pl

Zgłoszenie nie wiąże się z żadnymi kosztami i organizator konkursu czeka na nie do niedzieli, 4 września. Do 18 września członkowie kapituły wybiorą 20 najlepszych projektów, które opublikowane zostaną w e-booku wydanym po wydarzeniu. Top 10 projektów zaprezentowane zostanie podczas konferencji zaplanowanej na wtorek 18 października 2022. Konferencję uświetnią prelekcje znanych i cenionych ekspertów branży HR: Joanna Malinowska-Parzydło, Grzegorz Turniak i Agata Pelc.

Cały dochód ze sprzedaży biletów na jesienną konferencję przekazany zostanie Fundacji TVN, która buduje nowoczesne centrum psychiatrii dziecięcej.

Goldenline i HRlink są partnerami strategicznymi wydarzenia.

Szukasz pracy? Chcesz się rozwijać?
Goldenline to miejsce dla Ciebie!