#fotorelacja październik

Październik był dla nas szczególnym miesiącem – serwis GoldenLine obchodził swoje 10 urodziny! Przygotowaliśmy dla Was krótką animację, na której możecie zobaczyć jak dzięki nam branża HR na zawsze zmieniła swoje oblicze :)

Gdy organizujesz swoje urodziny, zapraszasz wszystkie najważniejsze osoby. Tak samo zrobiliśmy i my. Urodziny GoldenLine nie mogły odbyć się bez naszych klientów, którym podczas imprezy zostały przyznane nagrody dla najpopularniejszych pracodawców w roku 2015.
Pełny ranking możesz sprawdzić tu: Najpopularniejsi pracodawcy 2015

Po części oficjalnej rozpoczęła się fantastyczna zabawa. Wieczór umilił nam występ Roberta Janowskiego, dzięki któremu każdy gość, chociaż przez chwilę, mógł poczuć  się jak uczestnik programu „Jaka to melodia”. 

PicMonkey Collage12193351_888582751238392_2077121970320974859_nPicMonkey Collage3PicMonkey Collage2Ponieważ uwielbiamy tańczyć, śpiewać i dobrze się bawić, stwierdziliśmy, że jedna impreza to dla nas zdecydowanie za mało. W klubie BANK zorganizowaliśmy huczną zabawę dla całego Zespołu GoldenLine. Jak było? Myślę, że uśmiechnięte twarze na zdjęciach mówią same za siebie :)PicMonkey Collage4PicMonkey Collage7PicMonkey Collage5W tym miesiącu mimo imprez, nie zwalnialiśmy tempa i robiliśmy wszystko aby o GoldenLine było głośno! Nasi eksperci Jacek KrajewskiMałgorzata Wojciekiewicz oraz Sandra Wiktorko pojawili się w Polsat News oraz TVN24.

Poniżej znajdziecie linki do wywiadów. Miłego oglądania :) 

1. Jacek Krajewski

2. Małgorzata Wojciekiewicz

3. Sandra Wiktorko

PicMonkey Collage10Po ciężkiej pracy i nieprzespanych imprezowych nocach, czas na chwilę relaksu. Wspólne oglądanie „Powrotu do przeszłości” w naszym biurze :) 

FullSizeRender

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.