Otoczenie ma znaczenie, czyli biuro GoldenLine

„Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – tą zasadą kierowaliśmy się, kiedy przyszło nam projektować nasze biuro. GoldenLine to przede wszystkim młodość, nowoczesność i radość, stąd też chcieliśmy, żeby było to widać już od progu.

Choć na Kolejowej jesteśmy dopiero 2 lata z pewnością każdy wie, że to tu jest nasze miejsce. Atmosferę tworzą ludzie i to dla nich staraliśmy się stworzyć klimat, dzięki któremu będą jeszcze bardziej kreatywni i poczują się jak w domu. Pragnienie stworzenia rodzinnej atmosfery zaowocowało tym, że można u nas znaleźć:

✔ Dużą, funkcjonalną kuchnię – nie chcieliśmy, by kojarzyła się tylko z miejscem, w którym robimy kawę czy podgrzewamy obiad, a następnie idziemy bezpośrednio do biurka. Nasza kuchnia jest ogromna, pomieści bardzo wiele osób, przez co możemy cieszyć się wspólnymi posiłkami i ciekawymi rozmowami.
✔ Wygodę – staraliśmy się stworzyć takie stanowiska pracy, które przede wszystkim będą funkcjonalne. Jeżeli ktoś lubi pracować sam, może usiąść w fotelu, na hamaku, pufie, piłce, a nawet trawie… ;)
✔ Spokój ducha – nie samą pracą żyje człowiek, rozrywka jest ważna w twórczym myśleniu, stąd u nas łatwo o dobrą zabawę przy piłkarzykach albo Mortal Kombat. Strefy chilloutu są dla nas bardzo istotne, pozwalają na chwilę oderwać się od wykonywanych zadań, odświeżyć umysł i pobudzić kreatywność.
 Niekorporacyjne biuro – wierzymy, że otoczenie ma znaczenie. Wygląd naszego biura nie nawiązuje tylko i wyłącznie do zachodnich trendów. Każda cegła na ścianie, trawa w poczekalni czy hamak jest dla nas nawiązaniem do początków firmy, kiedy w szeregach GoldenLine było 10 osób i mieściliśmy się w domu z ogródkiem. Każdy z Goldenowiczów przyzna, że nasze biuro stanowi przyjemną przestrzeń, sprzyjającą pracy.

Biuro GoldenLine Biuro GoldenLine Biuro GoldenLine Biuro GoldenLine Biuro GoldenLine Biuro GoldenLine Biuro GoldenLine Biuro GoldenLine Zdjęcia: Anna Głowacka