Odmień swoją karierę w 2023 roku!

Początek roku to dla wielu z nas powód do wyznaczenia sobie nowych celów i postanowień na kolejne miesiące. Jak odmienić swoją karierę i zmienić swoje życie zawodowe? Przygotowaliśmy pomysły, które mogą w tym pomóc

Zastanawiasz się nad zmianami w karierze lub zrobieniem kolejnego kroku na zawodowej drabinie? Możliwości jest wiele i tylko od Ciebie zależy, którą drogą podążysz.

5 pomysłów na postanowienia noworoczne

Do działania motywują nas wyznaczone cele, które muszą być możliwe do osiągnięcia. Nie powinno się decydować na coś nierealnego, bo prędzej czy później zrezygnujemy z dalszych starań. Na co warto postawić?

Język obcy

Coraz więcej pracodawców oczekuje od kandydatów przyzwoitej znajomości przynajmniej jednego języka obcego. Wśród najpopularniejszych można wyróżnić angielski i niemiecki, ale jeżeli zawsze chciałeś poznać niszowy język – nic nie stoi Ci na przeszkodzie. Zyskasz nie tylko na rynku pracy, ale również w życiu prywatnym, kiedy np. udasz się na zagraniczne wakacje.

Certyfikat

Grupowy kurs czy indywidualny? Na żywo czy z gotowymi nagraniami? Wybierz kurs, który najbardziej Ci odpowiada i rozwiń swoje umiejętności. Dzięki otrzymanym certyfikatom możesz zwiększyć swoje szanse na awans, podwyżkę lub zaproszenie od rekrutera na spotkanie u wymarzonego pracodawcy. W sieci roi się od płatnych i bezpłatnych kursów z certyfikatami pozwalających na zawodowy rozwój.

Zmiana pracy

Nowy Rok, nowy pracodawca? Warto podsumować sobie swoje dotychczasowe osiągnięcia i zastanowić się, jak wykorzystać je w karierze zawodowej. Zmiana pracy lub awans mogą być dobrym sposobem na rozwój oraz zyskanie kolejnych szans na sukcesy. Zaktualizuj swój profil na Goldenline czy LinkedIn i znajdź ogłoszenie idealne dla Ciebie!

Szersza sieć kontaktów

Jak poszerzyć swoją sieć kontaktów zawodowych? Warto uzupełnić i zaktualizować swoje profile w mediach społecznościowych, np. Goldenline i LinkedIn. Ciekawe podsumowanie czy uzupełnione informacje o obowiązkach wypełnianych w miejscu pracy mogą zainteresować innych użytkowników do zaproszenia Cię do sieci kontaktów. Dobrym sposobem będzie również zaproszenie do swojego grona osób, które odwiedziły Twój profil albo zostawiły aktywność pod Twoim wpisem. A… i nie zapominaj o hashtagach – pomóż innym Ciebie znaleźć ;)

Lepszy work-life balance

Praca to nie wszystko – warto pamiętać o swoim dobrostanie. Może w tym pomóc lepszy work-life balance. Wytworzenie, a później utrzymanie odpowiedniej równowagi między życiem prywatnym i zawodowym poprawia samopoczucie oraz korzystnie wpływa na wszystkie sfery funkcjonowania. Bycie wypoczętym i zadowolonym pozwala nam przekraczać kolejne granice.

Szukasz pracy? Chcesz się rozwijać?
Goldenline to miejsce dla Ciebie!

centrum kariery cv dokumenty aplikacyjne działanie efektywność goldenline GoldenLine od kuchni kariera kariera zawodowa kompetencje marka osobista motywacja nowa praca nowe oferty pracy oferty pracy oferty zatrudnienia personal branding porada porady goldenline porady rekrutacyjne praca praca biurowa praca w IT praca zdalna pracownicy przegląd pracy rekrutacja rozmowa kwalifikacyjna rozmowa rekrutacyjna rozwój rozwój kompetencji rozwój osobisty rozwój zawodowy rynek pracy sukces szukam pracy szukanie pracy umiejętności weekendowy przegląd pracy wynagrodzenia wynagrodzenie zarobki zatrudnienie zmiana pracy ścieżka kariery