Nowe kompetencje. I co teraz? Webinar Goldenline

Za nami webinar „Nowe kompetencje. I co teraz?” Gościem Adama Piwka z Centrum Kariery Goldenline była coach i doradca personalny Ewa Suchożebrska z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Podczas spotkania podpowiedzieliśmy, jak rozwinąć zawodowe skrzydła. Zobacz VoD

  • Jak znaleźć kompetencje, które będą przydatne na rynku pracy?
  • W jaki sposób je zdobywać?
  • Czy mając doświadczenie zawodowe wielkim błędem będzie pójście na studia licencjackie czy zdobycie kolejnego dyplomu z nowego kierunku?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzieliśmy podczas live Centrum Kariery Goldenline. Gościem Adama Piwka w ostatni czwartek kwietnia była Ewa Suchożebrska, Dyrektor Biura Karier i Praktyk Dolnośląskiej Szkoły Wyższej z grupy Wyższych Szkół Bankowych.

Ewa Suchożebrska – ekonomista, coach, trener, doradca personalny, moderator Design Thinkinu, konsultant metody Thomas International, dyrektor Biura Karier i Praktyk Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, współwłaścicielka firmy doradczo-szkoleniowej ATTESTOR, prezes Fundacji Emma, która prowadzi dwa Centra Aktywności Lokalnej we Wrocławiu oraz Przewodnicząca Rady Osiedla Karłowice-Różanka we Wrocławiu. Od 1998 roku zajmuje się zagadnieniami związanymi z rozwojem kompetencji zawodowych oraz wdrażaniem rozwiązań z zakresu usprawniania procesów zarządzania kapitałem ludzkim w przedsiębiorstwach i organizacjach non-profit. Była członkiem zespołów projektowych, które opracowały i wdrożyły innowacyjne rozwiązania z zakresu rozwiązywania problemów społecznych m.in. sieć KARnet 15+, sieć LOWE oraz  współautorką poradnika „Jak zostać kreatywnym przedsiębiorcom”. Prekursorka jobcraftingu i fanka wszelkich rozwiązań wpływających pozytywnie na odczuwanie satysfakcji z pracy i własnego życia.

Obejrzyj nagranie z webinaru

Nowe kompetencje. I co teraz?