Nowe CV. I co teraz?

Myślenie od nowej pracy zaczynamy o myślenia o przyszłości. Potem siadamy do przygotowania CV. Jak przygotować życiorys, który rzeczywiście pomoże nam zdobyć pracę? Obejrzyj VOD z webinaru

  • Czy jedno CV wystarczy, aby znaleźć dzisiaj pracę?
  • Czy szukając pracę w nowej branży należy pokazywać doświadczenia z wcześniejszych firm?
  • Czy zdjęcie w CV to dzisiaj element obowiązkowy?

To tylko niektóre z pytań, jakie pojawiają się podczas szukania nowej pracy i przygotowania życiorysu. Jak zatem stworzyć nowe CV i jak zadbać o to, aby było sojusznikiem w znalezieniu wymarzonej pracy? Na to i wiele innych wyzwań odpowiedzieliśmy 11 marca podczas webinaru Centrum Kariery. Już teraz możesz obejrzeć zapis ze spotkania.

Gościem Adama Piwka z Centrum Kariery Goldenline był ekspert, który od początku pandemii pomógł kilkuset pracownikom szukającym swojego miejsca na pandemicznym rynku pracy. Artur Dzięgielewski – HR Manager w SmartLunch i organizator akcji #hrpogotowie. „Nie tylko nie pal za sobą mostów, ale przede wszystkim je buduj” – kierując się tą zasadą, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i pasji do pracy i ludzi buduje mosty swojej kariery już od ponad 20 lat. W tym czasie zdobywał doświadczenie w branżach HR, TSL, finansowej, w sprzedaży i obsłudze klienta. Od początku kariery zawodowej marzył o pracy w HR, do którego trafił 6 lat temu. Łączy zdobytą podczas edukacji, kształcenia i doskonalenia swoich umiejętności wiedzę teoretyczną z wiedzą praktyczną, którą uzyskał pracując w firmach o zróżnicowanych profilach działalności. Obecnie jest ekspertem w dziedzinie HR, autorem eksperckich tekstów z zakresu HR i prelegentem na wielu konferencjach.

Zobacz nagranie z webinaru

Nowe CV. I co teraz?

Jak szukać nowej pracy? Zajrzyj do tekstów w Centrum Kariery Goldenline. I pamiętaj: szukasz pracy? Nie poddawaj się!