Niech moc Warmii będzie z Wami

Moc Warmii to jeden z kilku wyjątkowych projektów realizowanych przez Centrum Innowacyjnej Edukacji. Projekt skierowany jest do osób biernych zawodowo powyżej 25 roku życia, mieszkających w województwie warmińsko-mazurskim, które chciałyby wyjść z dotychczasowego schematu działania, zmienić kierunek swojej kariery zawodowej lub dokonać innej pozytywnej życiowej przemiany. Udział w nim jest bezpłatny

Projekt prowadzi fundacja CIE – Centrum Innowacyjnej Edukacji, która jest w Polsce pionierem metody Outdoor Learningu czyli Edukacji w Plenerze.  Jest to niezwykle skuteczna metoda kształcenia opracowana przez Uniwersytet w Edynburgu i realizowana z powodzeniem w wielu krajach, pozwalająca na odkrywanie swoich mocnych stron i talentów poprzez kontakt z naturą.

Program składa się z 3 etapów:

  1. 7-dniowa wyprawa, podczas której praktycznie nie ma kontaktu z cywilizacją: w jej trakcie uczestnicy współpracują przy budowaniu bazy biwakowej, gotowaniu na ogniu i codziennych wędrówkach; taka aktywność pod okiem doświadczonych trenerów pozwala odnaleźć swoje mocne strony i podnieść poziom wielu umiejętności takich jak praca w grupie czy komunikacja, które są szczególnie cenione na rynku pracy
  2. warsztaty, które mają pomóc w odnalezieniu motywacji
  3. praca z trenerem, który pomaga wyznaczyć uczestnikom cele na przyszłość i opracować drogę do ich osiągnięcia

Ten projekt jest wyjątkowy, a jego przebieg zorganizowany w przemyślany sposób. To nie jest szkolenie, to skuteczna metoda na odnalezienie siebie, swojej ścieżki i miejsca w świecie, umożliwienie wyjścia z dotychczasowych schematów działania oraz ułatwienie przełamywania własnych barier.  Każdy z uczestników traktowany jest indywidualnie – mówi Anna Lipińska z Centrum Innowacyjnej Edukacji.

CIE zapewnia pełne wsparcie organizacyjne, m.in.: plecak, śpiwór, matę gruntową, namiot, skarpetki, buty turystyczne, kuchenkę i jedzenie.

Nie czekaj – zgłoś się już dziś! www.ciedu.eu/moc-warmii/

Najbliższe wyjścia uczestników: 5-11.08; 30.09-6.10; 9-15.10; 19-25.10; 28.10-3.11.

Znajdź pracę razem z Goldenline i podnoś swoje kompetencje z Centrum Kariery.