Muzyczna dusza GoldenLine

Co robi ekipa GoldenLine na klubowych imprezach firmowych? Oprócz tych oczywistych aktywności, o których głośno nie będziemy mówić… to gra i śpiewa! I to bynajmniej nie hity ogniskowe. ;) Mamy w naszej ekipie muzyków z prawdziwego zdarzenia – mających zespoły, fanów, grających koncerty, biorących udział w konkursach muzycznych i takich, co po prostu lubią i praktykują bardziej amatorsko. Zamiłowania muzyczne – co muzyk to inne: od bardzo ciężkich brzmień po liryczne klimaty.

Jeżeli robimy karaoke to z żywym bandem GoldenLine. Mamy trzech basistów, dwóch gitarzystów, klawiszowca i kilku wokalistów z zamiłowania. Na pewno jest też kilka jeszcze nieodkrytych talentów, które, mamy nadzieję, wyjdą z cienia na najbliższej imprezie. Do pełni szczęścia brakuje nam od lat perkusisty. Ideałem byłby perkusista – programista, nienagannie czujący rytm! Jeżeli to właśnie ty – nie każ nam dłużej czekać! ;)

Na co nas stać? Uwierzcie – na wiele! Próbkę naszych możliwości można będzie usłyszeć wkrótce, więc zaglądajcie regularnie, bo będzie naprawdę ciekawie!

Muzyczna dusza GoldenLineMuzyczna dusza GoldenLineMuzyczna dusza GoldenLineMuzyczna dusza GoldenLineMuzyczna dusza GoldenLineMuzyczna dusza GoldenLine

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.