Moje social media. I co teraz?

Z Łukaszem Jarotą z Agencji Grow porozmawialiśmy o tym, jak zadbać o nasze social media – nie tylko w trakcie procesu rekrutacji. Zobacz już teraz zapis webinaru Centrum Kariery Goldenline

Zapraszamy na webinar Centrum Kariery Goldenline. Tym razem porozmawiamy o znaczeniu i roli mediów społecznościowych nie tylko w szukaniu pracy.
  • Jak budować swój wizerunek osobisty, by wspierały nas media społecznościowe?
  • Jak dobrze przygotować swój profil na Goldenline, LinkedIn czy innych platformach społecznościowych, aby nie tylko znaleźć lepszą pracę?
  • O czym pamiętać codziennie korzystając z mediów społecznościowych?
  • Czy przed szukaniem pracy warto „wyczyścić” swoje media społecznościowe?

Na te i wiele innych praktycznych pytań poznaliśmy odpowiedzi podczas webinaru Centrum Kariery Goldenline. Gościem Adama Piwka był Łukasz Jarota – dyrektor zarządzający w Agencji Grow. Z wykształcenia psycholog, absolwent studiów MBA, ekspert ds. budowania wizerunku pracodawcy, certyfikowany trener i konsultant HR. Od 15 lat merytorycznie zaangażowany w działania wpływające na poprawę kondycji polskiego HR-u. Jest współtwórcą wysoko cenionego wśród HR-owców portalu wiedzy HRNews.pl. Kreator, dyrektor programowy oraz trener w ramach projektu Employer Brand Leaders Training.